Skoči na vsebino
Aktualni dogodki!
Napisano
pred 47 minutami je Slivka napisal:

Zdaj se bodo pa začeli treskat med seboj.

 

Sicer je to povsem prav, da se stvari postavijo na svoje mesto. Smilijo se mi samo tisti, ki v času teh pretresov potrebujejo zdravniško pomoč...

 

Ko bo pa enkrat splaval na površje ves drek, ki se je nabral skozi desetletja, se bo pa vsaj vedelo, kje začeti reševati...

Bravo, ena ki ima jajca.... 🫤

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bossek napisal:

Jaz sem pisal na 3 (ilirika, nlb, nova kbm). 2 od teh (nlb in nova kbm) moras fizino it v poslovalnico za odprtje trgovalnega racuna. Pri iliriki vse lahko opravis online. Cenovno so vsi zelo tam tam, par eur razlike.

 

Pri 10k te pride vse skupaj dobrih 60 eur. Se pravi po 3 letih imas nekje 950 eur.

 

Jaz bom to uredil prek Ilirike. Porocam kako bo slo :)

Kaj te pride 60€…🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 13 minutami je FuManchu napisal:

Odločitev je padla. SAAB gre v prodajo čez vikend. Kupuje se Honda Accord bencinar:jupiii:

Bravo, spet boš imel avto... 😊😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
Pred eno uro je Slivka napisal:

Mariborčan Franček se je z avtom odpravil na dvorjenje k dekletu na Gorenjsko. Imel pa je en manjši problem. Snega je bilo preveč, cestno službo je presenetilo, in avto ni mogel premagati trojanskega klanca, zato je ostal na Štajerski strani. Poklical je svojo izvoljenko:
- “Halo, Micka, Franček tu!”
- “Pa kaj je ljubi? Kje pa si?”
- "Na Trojanskem klanci, čuj!”
- “In kaj zdaj?”
- “Pa jaz sen obtiča!”
- “Ja, če si pa ob tiča, pa kar ostani tam!”

Čuj @Slivka mal je čudno, da maš zadnje cajte tolko štajerskih vicov 🤔

A ma hčera kakega Štajerca nagledanega... 🫣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Treba je razkrinkat in odstavit še tri položaje navzdol ne pa samo ministrico, ker drugače bo šla karavana dalje tudi pri naslednjem ministru.... :nevem:

Ima Brecelj prav SD in SDS je leglo korupcije v naši državi! 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Janez007 napisal:

 

Če ne veš, zakaj potem taki zaključki? ?zmeden?

 

Meni se zdi pa prav zanimiva zadeva ... tudi za splošno razgledanost.

 

 

image.png

 

image.png

 

Prihaja ljudska obveznica! Za koga je primerna? Kakšne so alternative - Money-How

 

Torej je tole starejša zadeva in so trenutne informacije brez teh neznak, samo to sem hotel povedat.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole ne vem od kdaj je posnetek in je veliko nakladanje kot, da ne spremljajo dnevnih dogodkov! Na valu 202 je bil prejšnji teden gost fin. minister in je lepo vse razložil obresti 3,4 itd, nobenih neznank ni! Pomoje se tole grejo banke, ker nebi rade izgubile svoje vlagatelje-varčevalce zaradi njihovih manjših obresti.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

Tega je ohohooo, samo prijavlja se ne, ker se bojijo zaposleni za službe (razni krediti zadaj) ampak tega bo vedno manj, ker potrebe po delavcih so vedno večje in posledično se bodo morali odnosi konkretno spremeniti na bolje.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.