Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 57 minutami je pob napisal:

A hkrati noben ne zna pojasniti zakaj ljudje nenadoma umirajo, raje nam kažejo vesoljce po TV.

 

Tudi prej so umirali, samo sedaj imaš nek razlog.

Isto so vere na svetu. Izmišljene, ker pač nihče ni znal pojasniti zakaj se dogajajo stvari, ki jih ne razumemo.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 8 minutami je Alex napisal:

Z gasilci pa ni zajebancije.Ko oni gasijo, vsak požar pogasijo, ko pa protestirajo vsi bežijo. 😄😄 Vlada pa se čudi in se skriva. 😉

WWW.SLOVENSKENOVICE.SI

Pred državnim zborom in vlado se je zbralo več kot tisoč poklicnih gasilcev, ki pa so uprizorili vse...

 

 

Prejšna je gradila predor do garaže LOL

 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Piščalka proti naletu divjadi
Napisano
Pred eno uro je Slivka napisal:

Ja, saj jo je, ja, ampak praviloma ne skače po cesti.

 

Vsaj naša divjačina je lepo vzgojena. Ali pa jim je prišlo na ušesa, da če pride pod avto, da konča v divjačinskem golažu, pa se raje malo pazijo...

 

Pri tebi pod avto, pri meni je šla čez avto (še na rumeni).

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
dne 25. 1. 2023 ob 7:38 je FuManchu napisal:

Pomoje še njim ni jasno kaj delajo 🤣

 

dne 25. 1. 2023 ob 7:12 je g.Wankel napisal:

Sem videl, pa mi ni jasno zakaj. To bi potem padel v rang Australa. Ali bo Espace električen, Austral pa hibrid?

 

@FuManchu sva dobila odgovor :D

WWW.AVTOMANIJA.COM

Pred kratkim so iz Pariza sporočili, da bodo obudili legendarno oznako Espace in dodali, da to ne bo več klasični enoprostorec.

 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano (urejeno)

"Vem da greš" in "Umazane misli" sta mi bla kul :)

 

Da od nastopov živijo rahlo dvomim, bolj od producentskih poslov in tega, lahko pa da čez dan Wolt razvažajo :D

 

Glasba in lepota sta itak subjektivna stvar, kar bo nekomu všeč nekomu drugemu ne bo. l

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 23 minutami je Slivka napisal:

 

Jah, imam nekaj poznanstev v bolnici. Veš, lahko tebi, ki bolnico kdaj pa kdaj vidiš od zunaj, jaz pa sem skoraj vsak dan v bolnici. No, pa tako slišim marsikaj...

 

No, samo ne govori, da si vsak dan v Polju. Bo še kdo narobe razumu 😁

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano (urejeno)
pred 6 minutami je Slivka napisal:

Ma, ja, sem slišal, ja, da je tam v Ljubljani dosti takih, zato je pa klinika Polje tako zasedena...

 

Kako pa veš, da je zasedena?

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kuharija
Napisano
pred 16 minutami je Shrek napisal:

Kako malo je treba, da je Alex nasmejan...

 

Sprovocira se ga v sekundi, še bolj pa, ko dojame, da na njegove provokacije noben ne reagira :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kuharija
Napisano
pred 12 minutami je Jest napisal:

Itak so okusi razlicni… in jaz v Italiji se nisem jedel pizze, ki bi bila dobra… ;) … res pa je tudi, da nisem veliko v Italiji… 

 

Jaz pa bil, v otroštvu vsak vikend in to, da makaronarji ne znajo pečt pic, je itak splošna znanost :D 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 14 minutami je Alex napisal:

Problem je v tovornjakih (vzhodnih držav in Balkana), ki imajo v velikim večini montirane gume slick, ki še za mokro cesto poleti niso primerne. Morali bi jim upaliti eno kazen od 20000€ za firmo in par jurjev za šoferja pa bi mogoče zaleglo. 

 

Ah, njim ne smeš nič ker potem takoj začnejo jamrati ''kdo ti bo wc papir dostavil do hiše''.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.