Skoči na vsebino
Aktualni dogodki!
Napisano

To me spomne, ko sem v prvem razredu prinesel doma narejen lok v šolo in profesorico vprašal če lahko zunaj malo streljamo z njim.

Tok so mi jih napel, da sem si za cel življenje zapomnil kaj je prav in kaj ne 😀

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je NevLado napisal:

Uhm ja jst 27 decembra, še zdej imam mal na veki rdeče??

 

Mi je dala dohtarica maxitrol, pa ti?

 

Jaz sem mislil, da je to od konjske kreme, da sem si po očeh ponesreči dotikal, pa potem nisem klical zdravnika ker je minilo po dveh dneh. Me ni pa nič bolelo ali karkoli.

Potem pa ogromno ljudi okrog mene reče da ima iste probleme :D

Me zanima kaj je to :)

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano (urejeno)

Vladi fali Slivka za finančnega ministra, da bo do centa natančno zračunal katera opcija je najcenejša - verjetno kar peš, pa še to mu bo predrago :D

 

Plesali bomo pa, ko bodo imeli desničarji kaj pametnega za delati, ne pa, da sedijo za tipkovnico (ja vključno z dr. Twittlerjem) in čakajo, kdaj bo kdo od levih narobe gate oblekel.

 

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Filmi
Napisano
Pred eno uro je MazdaBoy napisal:

Kako kaže z Avatarjem 2, si ga je že kdo ogledal? Je presegel vaša pričakovanja?

 

Meni je bil uredu, zaradi 3D. Zgodbe so mi itak pocukrane v teh Avatarjih, je pa res dobro posnet :)

Pa 3h je čist preveč :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 5 urami je Boss napisal:

Verjetno logično, ker je v Lj največja gostota prebivalstva. Verjetno bi bilo bolj merodajno, da bi  to v procentih merili ali pa po številu odzivov na recimo 1.000 prebivalcev. Slika prikazuje celo občino pa verjetno so čutili predvsem tisti iz Tacna, Broda, Šentvida in Vižmarj. Dvomim pa da tisti iz Jarš, Most, Rudnika in Viča.

 

Na Viču nič. Pa se naša stavba kar zaziba ponavadi :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 2 urama je FuManchu napisal:

Po tanovem že po radiju diktirajo kako, koliko časa in na kateri plošči naj kuham:rolleyes:

 

Važn da lučke svetjo še v spodnjem dupleku, to je življensko pomembno :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 8 minutami je Alex napisal:

Vse bolj se govori, da je bobnarka morala odpeketat, ker je preveč poizvedovala in nos vtikala v poslovanje gen-ija. Mora Golob poiskati kako bolj poslušno osebo. 😊

 

Se to govori med vami ''veterani'' preden imate popoldansko spanje?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Alex napisal:

Sedaj so vam zapustili polno blagajno evropskih sredstev. Tvoji imajo srečo, da je prejšnja vlada dobila toliko denarja. Verjamem, da bi levaki bili pol manj uspešni alinpa še manj. 

 

Sreča, da sploh imamo ta denar. Kakor se je albanac pajdašil z Orbanom, bi lahko še nam to pobral.

 

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/vizjak-pod-drobnogledom-kriminalistov.html

 

Kako je ta človek sploh še na prostosti? :D Najprej se je okoristil s Petrol delnicami, potem je bila afera ''glupi davki'', potem se je hotel okoristiti še z Zakonom o vodah, naposled si je zrihtal biznis za trenutnega delodajalca preden je šel...zdej pa še to 😮 

 

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Alex napisal:

A si pogledal svoje, pa si malo zamešal stvari?? 🤣🤣

 

Kako si lahko ti "vojni veteran" s takimi otročjimi forami.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.