Skoči na vsebino
Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 6 minutami je Slivka napisal:

Začel sem z dieto, nehal sem kaditi in piti, omejil sem sex, začel sem se ukvarjati tudi s športom.

V 14 dneh sem izgubil dva tedna...

Kar nadaljuj tako, vstrajnost se vedno isplača.... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 5 urami je Scr3am napisal:

Glej ga zlomka. Zadnja generacija mazda 3 pa celjust steka. "Ko bi reko" 

 

IMG_20240110_104850.jpg

Ne vem če je to to.... 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 3 urami je Slivka napisal:

Saj ne morem verjeti!

 

Pravkar kažem sodelavcu sliko te kamp-prikolice in mu povem, da je imel Romun na eni prikolici naloženo kamp prikolico in ga je dobila Burja med Vipavo in Mančami.

 

In možakar komentira, da to je pa tako, ko imajo Romuni raznorazne poceni gume gor, sploh na prikolicah, in potem gume nimajo oprijema, pa jih burja takole odpihne in da če bi imeli gor GoodYearke ali pa vsaj Michelinke, ki se kar prilepijo na cesto, jih gotovo ne bi takole obračalo.

 

Sem najprej mislil, da se zeza, ampak sem kasneje ugotovil, da on to smrtno resno...

 

:vskalo: :vskalo: :vskalo: :vskalo: :vskalo: :vskalo: :vskalo: :vskalo: :vskalo:

 

In to navse zgodaj zjutraj, na tešče... 

Povej mu, da ob taki burji baje še ladijsko sidro pride prav poleg dobrih gum.... 🫣😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Bela tehnika
Napisano

Ta žar meni ni ok, ker je le malo drugače kot pečica, sem probal pa mi ni všeč glede pečenja, samo za gretje in odtaljevanje jo uporabljamo. 

Imam eno, ki je ne uporabljamo več in je bila malo rabljena! Zaradi menjave kuhinje ni bila več dovolj barvno usklajena, ženske pa to.... 🫣

Dam jo za simbolično ceno, če kdo potrebuje.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 4 urami je Z M A J napisal:

Kot rečeno, na podlagi lastnih izkušenj in lastnonožnega pohoda po tej strehi in kritini, ki je preživela vse dosedanje toče v samostojni republiki, se odločam za ponovitev. Ni še nujno, ni pa tudi ne več nekaj ful časa za odlašanje. Kot zanimivost, v Yugi je bila znamka Trajanka, kopija Bramaca, dobra kopija iz Dravograda, če se ne motim. :)

 

Pa hvala za mnenja, cenim različne poglede in predloge.

Pa šoder iz žlebov si očisti, ko boš ravno na strehi..... 😊😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 14 urami je Jest napisal:

Je hcerin partner Tilen naredil fajn kavico… 

 

IMG_0557.jpeg
 

Zraven pa malo “cukra” iz japonske…

 

 

IMG_0561.jpeg

IMG_0563.jpeg

IMG_0566.jpeg

IMG_0562.jpeg

IMG_0574.jpeg

IMG_0569.jpeg

Pozdravi ga.... 😊😉

IMG_20240107_101841.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano (urejeno)

Ena DolceGusto.... 😊😉 

(prej) 🤣

IMG_20240102_133135.jpg(potem) 😉

17042003980667342663689310262069.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pred eno uro je skritikrt napisal:

Marsikateri s.p. nima toliko orodja,kot ga imam jaz😄...posebaj pa takega "kalibra".

Sem že pisal o tem...eni si kupijo traktor,drugi "becikel" iz karbona za 5K€+,tretji MX-5,četrti vse znosijo za šank...jaz pa za takšne stvari...pa je to,kar sem do sedaj objavil le "tavečje" in ostale "drobnarije" niti ne omenjam.

Pač "vsako tele ima svoje veselje"...in me bo prav "bolil ku..c",kaj bodo po moji smrti delali z tem...mislim,da je tistemu dedku tudi bilo čisto vseeno.😂

Aja...hiša ni nikoli "fertig"...lih kar rihtam kopalnico,pa imam skoz ene probleme,k bo na majhni kvadraturi zelo veliko "zbasanega",pa mora biti vse po "reglcih"...ma,bo že🙄-počas pa ziher...pa me še kuhinja čaka...prenova delavnice itd...nikoli se to ne konča.

Je pa en od vzrokov za nakupe takega orodja tudi moje nagnjenje k perfekcionizmu-ne maram polovičarstva,in kar naredim,je bolje kot pa če bi to naredil s.p....po eni strani je to prekletstvo,po drugi pa spet ena vrsta zadovoljstva...pač "novo orodje" je pri meni kot pri majhnem otroku,ko dobi novo žogo😊

 

Tisti prispevek sem tako na hitro zjutraj iz nočne...pa bo sedaj z linki itd.+ še nekaj slik.

WWW.FELO.COM

Der E-SMART, das erste kompakte SMARTE-Werkzeug für Elektriker.

V Bauhausu 39,95€

 

WWW.RUBART.DE

Schnellspannbohrfutter Futuro Plus, S1 M, 13mm, R+L extra kurz (636618000) von <span style='color: #339966;'>METABO</span>...

 

WWW.ORODJE-ZABJEK.SI

- posebna izvedba na voljo v omejenih količinah - odlične za prijemanje, držanje, stiskanje in upogibanje - ničelni tlak v čeljustni zasnovi...

 

Aha-so prec podražili-"božiček" je dal 86,9€

 MAKITA 14-delni set natič. ključev Impact Black 1/2 dolgi E-16586 | Garniture vijačnih nastavkov

 

Tudi podražili -bil je 238,9€

METABO akumulatorski vijačnik za mavčne plošče TBS 18 LTX BL 5000 620063840 | Akumulatorski vijačniki

 

https://www.amazon.de/dp/B0BFQVYNDD?ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details&th=1

 

 

Imam sicer že kabelski Kress 450TBS,a glede na to,da sem na Metabo CAS sistemu,in glede na to,da bom še veliko delal z suhomontažnimi ploščami-lih zame...aja-avtomatski nastavek za tračne vijake tudi še pride😊.

 

Zelo lepa primerjava Felo eSmart vs. kitajsko sranje

 

 

Še en nasvet za tiste ki hočejo res visokokvalitetne "šraufcigre"-Felo izdeluje izvijače za Bauhausovo znamko Wisent👍-so v isti  kvalitetnostni klasi kot Wera in Wiha-za denar najboljše,kar lahko kupiš.😉

IMG_20231230_185834.jpg

IMG_20231230_190034.jpg

IMG_20231230_185814.jpg

IMG_20231227_112748.jpg

IMG_20231220_131811.jpg

IMG_20231220_131842.jpg

IMG_20231220_131856.jpg

IMG_20231206_083939.jpg

Biti tvoj sosed je"neprecenljivo":ouje:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.