Skoči na vsebino
Kava
Napisano
pred 27 minutami je TiEn napisal:

Jst ob 5:00 niti ne vidim kam hodim pa kaj trosim v kavomat, kaj šele da bi slikal in objavil.

A nisi reku da greš tankat :D

Da nisi bencin not tlaču :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Predsedniške volitve; 2. krog
Napisano (urejeno)
pred 18 urami je Alex napisal:

Z njimi prav nič. Narobe je z našo prvo damo, ki pravi, da boljše kot se imajo naši zamejci v Avstriji ne more bit. 

Seveda so to smešnice. 😉

 

Sej ma prav.

Boš moral mal ven iz Obale, da boš spregledal. Jaz sem v Avstriji vsak vikend in tok dobro kot se Slovencem gor godi, se jim verjetno nikjer.

Je pa res, da severni zamejci in Korošci so kar nagnjeni k jamranju. Nacionalni šport, kaj češ.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Predsedniške volitve; 2. krog
Napisano
pred 7 urami je Alex napisal:

Po dveh dneh na stolčku že prvi biser "naše" predsednice. Izjavila je, da je za naše avstrijske Slovence izredno dobro poskrbljeno, kaj izredno dobro, odlično. 😄 Seveda je predsednik Slovencev vložil protest in zahteva takoj srečanje z njo, da ji iz prve roke pove, kako je s temi "izredno odličnim odnosom". 

Upam, da ne bo vsak drugi dan take klamfala. 

 

Kaj pa je narobe z našimi avstrijskimi Slovenci?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Predsedniške volitve; 2. krog
Napisano
pred 1 uro je Boss napisal:

Ja vse prepogosto imam občutek, da je res sosedov Floki bolj brihten od SDS falange. Sosede me rad in veselo maha z repom, ko ga počoham in ni zahrbten in popadljiv, razen do sumljivih tipov, če se smukajo naokoli. Takrat pa dejansko šele dvigne glas.

 

Pa še več dlak ma k Logar in Janša skupi :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Predsedniške volitve; 2. krog
Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Alex napisal:

Levi volilci bi volili tudi sosedovega flokija, samo da ni SDS. Nisi glih neko merilo zanesljivosti in trezne presoje. 😉

 

Temu se reče demokracija.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Predsedniške volitve; 2. krog
Napisano
pred 19 minutami je NevLado napisal:

In prepričan sem, da bi bil na volitvah precej uspešen. Kajti na podlagi % je pobral dosti volilcev, ki drugače volijo levo sredino.

 

Ne verjamem. Največji problem je, da je hotel sedaj s kampanijo prikazati, da je angelček. Ampak mnogo levih volivcev se spomne njegovih dretij, ko je vodil razne komisije. Pa blokiranje konstruktivnih komentarjev na socialnih omrežjih itd.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Predsedniške volitve; 2. krog
Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Niti moja ne. 😉

"Ljudje so prepoznali vrednote, ki jih zagovarjam kot tiste, ki si jih sami želijo". A res? A si res želijo tisti, ki so jo izvolili utajevanje davkov in imeti firme v davčnih oatah? 

Res dobra popotnica. Sicer je pa velika večina teh, ki so jo obkrožili glasovala "proti". Tako, da ji ne bo najlažje, saj ima zelo majhno podporo Slovencev. 

 

Ne najlažje pri čemu? Bo prejela nezaupnico? Sej ni na parlamentarni ravni.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Mislim, da je prav, da niso Leclerca spustili naprej na koncu, ker je bil Alonso kar blizu. Pomoje tudi Verstappen ni isto naredil s Perezom, ker je bil na koncu čist za Alonsom.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano (urejeno)

Perez tensta k ne vem kaj...kako hoče bit drugi v prvenstvu? :D

Razumem, da je ostal na napačnih gumah, ampak toliko hvalijo uno Hannah Schmidt, kaj je zaspala danes? Pa tudi celo dirko ni bil lih nekaj specialen.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)

Kaj pa sploh še šteje pod "cepljen"?

Jaz se ne grem več, ker sem lih tako zbolel za covidom po tretjem cepljenju in imel še dolgo posledice. (Nič za jamrat, sicer)

 

Bi reku da bi v tej fazi več naredili s testiranji, pa dvomim, da tudi testi še kažejo realno sliko.

 

Ne vem pa zakaj bi plačevali račune, sej je naloga države, da zagotovi intenzivne oddelke neglede na "solidarnost" naroda. Poleg vsega plačujemo vsa ta dopolnilna zavarovanja - verjetno ne za bv (ali pač).

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.