Skoči na vsebino
SVETOVNI AVTO LETA 2010
Napisano

Vsak naj si izbere kar mu pa?e, vendar eni imajo dobre izku?nje z dolo?eno znamko, drugi pa manj, ali pa zelo slabe izku?nje. Jaz sem se odlo?il glede lastnih izku?enj in ne zaradi pripadnosti znamke. Moji star?i so skoz v vozili japonce, jaz nemce, pa vam povem, da so se oni brezkrbno vozili in ne jaz.

 

Mogo?e ima? ti bolj?e izku?nje z nemci in odlo?uj se na podlagi lastnih izku?enj in ne na podlagi mnenj drugih.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

KAM LETOS NA MORJE? :)
Napisano

Prvomajski- Umag (istarske vile-bomba za otroke). Tja hodimo ?e par let.

1. dopust- Krk (komplet familija)-gremo prvi?

2. dopust- samo z bolj?o polovico, da si mal oddahneva od vsega,....mogo?e tujina

 

Druga?e pa sva pred leti hodila z letalom na Bra?-Supetar (ocena 7/10 in Hvar-Hvar (7/10), 3 leta nazaj na Djerbo (ocena 8/10), zadnji 2 leti pa v Egipt-Sharm el Sheikh-Nabqu Bay (ocena 10/10). Egypt rula. ?e bo kdo ?el, je obvezno ?nroklanje (rib in koral koker ho?e? in kr?nihkoli ho?e?), plavanje z delfini,... Sva si pa tdi prvo leto ogledala Cairo-piramide, drugo leto pa z letalom v Luxor v dolino kraljev, Karnak,.... bomba. Sam ne hodit v glavni sezoni, je prevro?e. Zadnje leto sva imela v septembru en dan 47 stopinj (ob?utek je kot pri nas cca 34 stopinj)

 

Men di?i bolj tujina-bolj?e izku?nje na vsakem koraku, vse je ceneje in kvalitetnej?a storitev na vskaem koraku.

 

Druga?e pa je super tud na Lo?inju (hrvatje za?uda zelo prjazni) in Kor?uli.

 

Na Malti sta bila tudi moja star?a in tako kot je napisal YavarYe-nikoli ve?.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Potem, ko pa ?e pogleda? kaj bolj podrobno pi?e, pa vidi?, da je napisanih samo nekaj vrstic in "plavi" link za naslednjo njihovo stran. Bedaki, :vskalo: . Pol pa se hvalijo kolk majo klikov in da so najbolj obiskana stran.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pravno mnenje
Napisano

Kako ima? sestavljeno pogodbo? Kdo ima po objavi avtorske pravice do uporabe in razpolaganja s ?lanki? Ali ti svoje ?lnake prodaja? ali ima? avtorke pravice ?e naprej ti? ?e si ?e ti naprej "lastnik" ?lankov potem jih malo z dopisom-priporo?am, da ima? vse na papirju in poslano priporo?eno, vse shranjuj-vpra?aj za zdravje. ?e pa nisi,potem..... :whatever:

 

Pogej v pogodbo in potem povej kako je s tem.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.