Skoči na vsebino
Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano (urejeno)
pred 45 minutami je MazdaBoy napisal:

Ne odpre mi, nimam FB. Zakaj gre? 😊

 

Pardon, sm kr posnel s telefonom 😀

No sej zdej je še na 24ur: https://www.24ur.com/novice/volitve/lokalne-volitve-2022/misicev-kandidat-za-svetnika-divjal-po-portoroskih-ulicah-in-to-posnel.html

 

 

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano (urejeno)
pred 1 uro je Slivka napisal:

Danes imam sicer neke krasne opravke, a moram v Ljubljano. Ob misli na vso tisto gužvo in živčen narod na semaforjih me že zdaj driska preganja...

 

Men je najbolj smešno k hostarji tok jamrate čez LJ, pol pa sami gužvo delate po mestu. Je težko, ko prvič vidiš semafor a? :D

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano
pred 17 urami je Z M A J napisal:

Kakšna sreča, človek??? Totalni DeSUS voznik, ki ne loči več leve od desne (ne mislim političnega pola), da zapelje na cesto v napačno smer, kaj je tu sreča??? Enostavno že kdo mlajši ni primeren za vožnjo, to je to, nastradajo pa potem nedolžni udeleženci, tako kot zaradi kakšnih "fajhtnih", ko umre cela družina ali pa ostanejo mali otroci brez staršev, invalidi, itd.

 

A je sploh kakšen detajl te nesreče? Ker v nedeljo ko sem vozil po obvoznici in je bil skoraj vsak izvoz zaprt zaradi maratona, sem pomislil, da bo 100% kdo obračal in vozil v napačno smer.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 35 minutami je pob napisal:

 

Točno sem vedel, kaj me čaka, hahahahaha. Pozabil si navest še, da je mizoginist. ;) 

 

Si kdaj v celoti poslušal njegove izjave o tem al samo prebereš na googlu oz. MSM, kaj ti povedo? Ker mi je zanimivo, da ste vedno limali tuki gor neke factchecke, tukaj pa niste toliko, da bi preverili, kaj dejansko drži.

Ampak, da sem retard sem od tebe izvedel že lani med korona fašizmom, tako da mi je vse jasno. Vse ima svoje vzporednice. :) 

 

No, Tate-a spremljam že dolgo in se je že neštetokrat moral zagovarjat glede vseh teh stvari in za moje pojme logično obrazložil svoje trditve, ki so večinoma vzete izven konteksta (in tudi to je objasnil, google it). Jebeno je, če se tip zavzema, da bi bilo na svetu malce več alfa samcev in manj moških pičk, ampak lažje je to prebavit na način - ja ja, pretepa ženske, tip je bad guy. In to brez, da preverijo ozadje, LOL.

 

Ne, z alfa samci ni nič narobe. Ampak on si pod alfa samce predstavlja ljudi, k jim je posilstvo kul. In ja, to je povedal v veliko podcastih. Nič ni izvzeto iz konteksta.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Andrew Tate says women belong in the home, can’t drive, and are a man’s property.

He also thinks rape victims must “bear responsibility” for their attacks and dates women aged 18–19 because he can “make an imprint” on them, according to videos posted online.

 

Kdor podpira te stvari je zame čisti retard.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Za Alexa
Napisano
pred 7 urami je Alex napisal:

Zadnja leta ta ljudska  "kar seješ to žanješ*vsaj na obali ne drži več. Suša in to. 😉

dne 8. 10. 2022 ob 13:06 je Alex napisal:

Nimaš smisla za humor.

 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 1 minuto je Boss napisal:

Saj vem, da ni to poanta štosa, ampak teoretično in praktično je tudi možno, da ima pra pra pra babico. Če je mulc 10 let in je vsaka mama imela otroka pri 18 letih je prapraprababica stara 100 let.

 

Sej ne rabi met pri 18ih, lahko že prej :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano
pred 20 urami je Slivka napisal:

Za več prostora naj pospravi po mizi, pa bo. Če bo premalo, naj pospravi kar celo sobo...

Nekdo bo teb hribovcu mogu razložit kaj je to računalnik 😀

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Sam LH fani bodo še naprej zanikali kvalitete Verstappna, četudi zmaga 10 pametnih dirk zapored. Trenutno je res najbolj pameten dirkač.

 

Ferrari pa, nikoli ni tok slabo, da ne more it še slabše :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Sam je pa treba priznati Hamiltonu, da kar vredu vozi zadnje par dirk. Dirkalnik ni dober, ampak izkorišča smolo tekmecev, štarte ima dobre, brez večjih napak...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.