Skoči na vsebino
Jamralnik v2
Napisano
pred 12 minutami je Slivka napisal:

 

Bo kakšna šestnajstletna pubertetnica spet naoblala tiste starce v Bruslju, pa boš videl hudiča, ko bodo še tebi začeli izpuste merit...

 

Bolj, da ne. Sem hujši kot dizli :D 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
dne 9. 7. 2022 ob 9:18 je Z M A J napisal:

Za PO prestolnici je bicikl idelno sredstvo transporta, hitro si na kateremkoli delu, obenem pa z nasmeškom občuduješ zgoščeno pločevino, ki se skorajda ne premika po mestu. Pa še stroški goriva NULA. :)

Ja jaz sem sedaj na Brezovici z Viča hitreje kot prej z avtom. Pa nisem nek Pogačar 😀

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
Pred eno uro je Slivka napisal:

Ni res! Ni in ni res! Edina dobra stvar v Ljubljani je smerokaz za Novo Gorico!

Je težko it v civilizacijo ane, so stvari prenapredne. Sej kar vpraši kej, ti bo zih kdo pomagu 😅

 

Napisano s prenosnega telefona (whaaat, to obstaja?)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 38 minutami je Boss napisal:

Pa naj Wolt al pa Globo angažirajo, ker pravijo da pripeljejo s kolesom vse od futra do kondoma :hudicek:

 

Res so neumni, poglej nas Slovence kako hitro pridemo do rešitve.

 

Drugače pa to reševanje je za nas Evropejce pljunek v morje, dokler bosta USA in PRC, pa še kakšna Indija imele svoj lifestyle kot ga imajo.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano
pred 21 urami je Z M A J napisal:

Tut če ju3 Sainz ali Russell premierno zmagata, ne bom prav nič slabe volje, privoščim obema, da prebijeta led in se jima morda potem odpre. :)

 
Kokr je Ferrari sposoben, se mi zdi, da trenutno res mogoče celo Hamilton zmaga :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 5 urami je Mraušk Mčk napisal:

Ko letiš čez balanco, ti ne minimalističen ne maksimalističen nosilec ne bo pomagal, da bi ne upulil telefona dol

Ampak, je pa kul.

Ne mislim nosilec.

Šlape so kul.

 

Ne vem kaj ti počenjaš s kolesi, jzt jih ponavadi vozim, ne letim 😀

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 1 uro je TBA napisal:

Ni šans da dam to gor na picikel :). Za kako turo po mestu in obali je ok, za kak mini spust čez korenine in drope pa nebi glih zaupu. 

 

Ja tole ni za downhill pa to. Je pa za mestno kolo čist kul :) 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano (urejeno)

Končno sem si naročil mount za telefon. Je od SP Connect in je kar kul kvalitete (naročiš še njihov case). Vzel sem najbolj minimalističnega, ponujajo pa tudi druge.

 

SP-CONNECT.EU

The MICRO STEM MOUNT ALU provides a secure low-profile attachment option for your SP Connect™ Phone Case to the stem of your bike. Just replace the stem cap of your bike with the MICRO...

 

In ne, nisem vozil v šlapah :D 

 

GOPR1127_1656608717124.JPG

 

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
Pred eno uro je Slivka napisal:

Pravega Prleka še v živo ne zastopiš, ne pa da ga bo neki algoritem. Imaš glasovno upravljanje določenih reči, pa je sama zmeda - in to, ko govoriš direktno v mikrofon. Bo pa algoritem prepoznal prek mobitela, ki ga imaš v žepu? Ta mi je malo huda, no. Kakorkoli, mislim, da to ne drži. Glej, jaz imam mobitel ves čas pri sebi. Še ponoči, ker imam na mobitelu budilko. Če bi to držalo, bi meni in moji ženi ves čas pošiljali reklame za kondome...

 

Ja ja, sej so vici, ma pojasni potem @amperu, zakaj mu meče točno določene oglase ven o katerih se je pogovarjal?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
Pred eno uro je Slivka napisal:

Tole s poslušanjem mi je pa malo huda. A to pomeni, da imajo za okoli 5 miljard pametnih telefonov nekje še 5 miljard ljudi, ki jim prisluškujejo? In to domačinov, ker drugi jih ne bi razumeli. Mislim, bil sem priča, ko sta se dobila dva prava Slovenca. Eden je bil iz Liveka pri Kobaridu, drugi pa iz Kančefcev (al nekaj takega, nekje pri Madžarski meji). Med seboj sta se pogovarjala angleško, ker slovensko ni šlo... 

 

Ne, za te poslušanje so algoritmi in posebne aplikacije.

Se vid, da si s hribov 😀

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 22 urami je AmpeR napisal:

Še vedno mi ni jasno, kako mi FB ponuja mtb očala, ki spreminjajo temnitev. O tem vsa se z lastnikom pogovarjala.

 

 

 

Nekdo je napisal, da FB ne posluša, ampak ti vsem tem aplikacijah daš dovoljenje za dostop do mikrofona. Tudi meni je že pokazalo dostikrat specifičen oglas...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Marsovci - Darsovci
Napisano
pred 1 uro je Boss napisal:

Aja, še to češnjo na tortici sem pozabil omenit. Tiste črtkane črte, ki ločujejo kolesarski pas so prefarbane z barvo, ki naredi grobo in debelo plast, da veselo trese kot bi se peljal po makedamu. In ker je to v večini na mestu, kjer smo prej z desnim parom koles normalno zavzeli sredino ceste zdaj ali vozimo za pol metra bolj proti robu ceste oziroma neznalci se praktično rinejo v sredino in se skoraj trkajo z ogledali podobnih nasprotivozečih. In vse to, da ne voziš po tisti črtkani črti. Ko bi vsaj možganski trusti to prefarbali z normalno barvo. Ja sej vem, to je čist preveč za pričakovat od takih buttheadov.

 

Sej ponekod po LJ je z normalno barvo, pa folk še vseeno kar po sredi vozi, ker misli, da je tisto nonstop kolesarka :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano (urejeno)
pred 14 minutami je Nejc1986 napisal:

Želje so eno,ampak evo če bi moral staviti za danes prve 3: Sai, Ver, Ham. Leclerc in Perez OUT

 

A lahko ne jinxaš zadeve :D

Me zanima a bo štart za intermediate? Potem teoretično sploh ne rabiš menjat. Če se proga posuši jih tok skuriš, da ratajo slicks. K Hamilton 2020 v Turčiji :D Sam to je že znanstvena fantastika :)

 

EDIT: Če bo sploh štart.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Sam je pa dober Russell. Res preračunljivo vozi :) Podobno kot Leclerc scena.

Medtem, ko se je GOAT hotel upokojit že v 9. krogu, samo zato, ker se pač ni vozil spredaj :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.