Skoči na vsebino
Jamralnik v2
Napisano

Na šestkah... :nevem:

pred 2 urama je Boss napisal:

Padel na tehničnem - ena bremza zadaj ni Ok. Pismo, med zaviranjem se sploh to ni opazilo - verjetno zato, ker je zadaj.

Je velika ali mala razlika ali sploh ne prime🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nogomet
Napisano
pred 36 minutami je Jest napisal:

 

Sicer nisem gledal… vendar povsod pise, da je bilo 1:1 …

 

tudi na uradni strani UEFA…

 

image.png

Kolikor vem je 2-1....😊

Tisto je bil aktualen rezultat v prvih 45min.😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 2 urama je Slivka napisal:

Pravkar pripeljali domov novo kritino. 

Pločevino 

Paket je širok 110 cm indolg 910 cm  

Peljati tako prikolico po teh naših hribovskih cestah (Tolmin - Volče - Kozaršče - Most na Soči + Postaja - Čepovan - Lokovec) je kar umetnina. Taka, da se človek upravičeno pohvali.

Ka prpognat se ne da.... 😁🫣😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 3 urami je Z M A J napisal:

Moram se pohvalit, da v teh jesenskih dneh idealno paše za nosit Mazda klub brezrokavnik, ki je še vedno kot nov, čeprav jih je Jest zrihtal pomoje enih 10 let nazaj. Obvezna mazda oprema, hehe

Bi jih še lahko kaj zrihto, ne bi bli nič jezni.... 😊😉

pred 3 urami je NevLado napisal:

Sem šel preverit, tako je, DCT je

Torej je mašinca, ki bo v sportgu še dolgo šla.... 🤔😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 4 urami je dvorjan napisal:

LOL

 

33 jurjev, pa še avtomatik ni? Brez besed ...

Kakorkoli obračaš ceno in opremo dobiš pri Kii največ za svoj denar pri novem avtu.....😉

Ima tudi največji prtljažnik v svojem razredu,če ti to pride prav.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano
pred 48 minutami je Slivka napisal:

Jebo ga FuksWagen ga jebo 100 krat da ga jebo kupil sem novi avto da bo ziher zdaj pa krepa ko imam najhujso guzvo jebeni FuksWagen da ga jebo u pizdo usrano ce najdem oglas nase Mazde 5 jo kupim nazaj tale kurac pa peljem nazaj pa naj se jebe z njim kdor hoče prevoženih prvih 6.200 km pa me žena kliče, da se je prižgala lučka za olje in zdaj namesto da rihtam bajto grem 25 km do pumpe kupit liter olja in ga peljat do FuksWagnovega kurca usranega da ga nalijem 

Mazda 5 je imela servis na 340.000 km in je bilo olje nalito na max. Ko je pri 360.000 šla od hiše, je bil na min. Pri temu ga vmes štirikrat dolijem! In to je ekologija? Če bo ta kurac usrani FuksWagnov kdaj prišel do 360.000 km bo kuril več olja kot nafte

In to je prvih 6200 km ko ga sploh še stisnili nismo kaj bo ko zanj pripnem kamp prikolico pa 100ko v Rebrnice bo skuril liter olja na 10 km pizda ustrana FuksWagnova jebo ga da ga jebo kdorkoli ga jebo 100x da ga jebo pa še Škoda iz leta 1983 ni pila toliko olja kot ta jajca pa to ne moreš verjet

Mislim, da sta že slabo začela s tem čudnim imenom🥴, daj mu drugo ime.... 🤔Veš KARMA je k... a... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano (urejeno)
pred 4 urami je Matick napisal:

 

Mal vec povej, oprema, masina, etc... :)

EX Style 1,6 MT 150 KM = 33k€

Plus nekaj bombončkov, vlečno kljuko,z.gume Kumho,gumijaste tepihe in korito in prvi servis......👍😉

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 3 urami je Bini napisal:

V naši ožji družini se je spremenilo število avtov in sicer za KIA Sportage.... Sedaj se je razmerje Mazda-Kia spremenilo iz 

3-1 na

3-2, :aaaaa: druge znamke so zastopane le po 1 avto, vw, Volvo, Toyota, Peugeot, Citroen, MG, Audi,BMW Reno..... :nevem:

Po 5km probne vožnje lahko rečem, da je soliden avto "za ta denar"  kot bi rekel Đuro 😂 Za 33k€ res veliko dobiš, velik avto z veliko opreme 👍 Všeč mi pa ni 🥴

 

IMG_20231114_065311.jpg

IMG_20231114_065420.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

V naši ožji družini se je spremenilo število avtov in sicer za KIA Sportage.... Sedaj se je razmerje Mazda-Kia spremenilo iz 

3-1 na

3-2, :aaaaa: druge znamke so zastopane le po 1 avto, vw, Volvo, Toyota, Peugeot, Citroen, MG, Audi,BMW Reno..... :nevem:

Po 5km probne vožnje lahko rečem, da je soliden avto "za ta denar"  kot bi rekel Đuro 😂 Za 33k€ res veliko dobiš, velik avto z veliko opreme 👍 Všeč mi pa ni 🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
Pravkar je TBA napisal:

Prej 2 banani, zdele pa en bograč😆

Kot, da v rudniku delaš.... :aaaaa:😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano

Jaz bi tudi dobro premislil! Sosed ima neko hudo stvar od kolesa in sem se enkrat poskusil peljat po njegovi pisti-koreninah v dolino in sem kmalu ugotovil, da ni to to... 🥴čeprav kolesarim že praktično že celo življenje, res da s specialkami in trkingi a vendarle, to je drug planet nimaš kolesa toliko pod kontrolo kot na cesti. Hitro se lahko razletiš, sosed se je enkrat kar lepo-grdo.... :whatever:Premisli🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.