Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 urama je SpEkTr napisal:

 

Ravno to sem včeraj študiral, da sem očitno ujel zadnji vlak prebolevnika. Velja mi do 18.7.22, če prav razumem, grem s tem tudi lahko na Hrvaško. Razen, če boš moral imeti test v vsakem primeru.

No po novem, pa tega ne bo več...

 

Iskreno mislim, da takrat sploh ne bo več PCTjev. Lahko sem pa naiven :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Bini napisal:

...... ne razume, še vedno ne... 🙈

 

Nikoli ne bo razumel. IQ mu ne dopušča :(

Žali ljudi, ki jih sploh ne spozna potem se pa zgovarja in krivi druge, da iščejo konflikt.

Žal zarad takih je ta država tam kjer je.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)

Pri nas je včeraj sodelavec v isti pisarni tko casual ob pokašljevanju izjavil, da ga boli grlo pa bi preventivno vzel lekadol. Itak smo ga napol prisilili, da se gre testirat in itak - pozitiven.

 

Pa da vidimo kaj bo, zaenkrat še vsi negativni. Ostali smo še 3x cepljeni in ena ki je prebolela v decembru :D

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 6 urami je Shrek napisal:

Kovid JE. 

Omejitve so pa politične in nelogične. 

V eno trgovino lahko brez PCT, v drugo ne. Po levi strani pločnika lahko brez PCT, po desni ne. Mislim...ne vem, no... 

 

Na smučišču strogo kazati PCT, v Hoferju pa ne npr., je men totalno neumno :) 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je AmpeR napisal:

Malo prej smo se vrnili iz lj btc in rudnika šopinga. Takšne gužve nismo doživeli že nekaj let... Tam ni virusa.

 

Obupno je, ampak to je vedno pred prazniki. Pa vsi živčni...sem vidu 2 pred sabo na prehodu sta se skor stepla 😬

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 10 urami je Boss napisal:

To je samo vrh ledene gore in ni lepo da se delata norca iz stvari, ki jo tako ali tako hočejo pomesti pod preprogo. Tole je bilo objavljeno že oktobra in za podkrepitev je na koncu članka dodano 30 linkov, kjer si lahko pogledate članke za vsak od teh dogodkov in da ne gre za neko FB raco. 

 

Eni se delajo norca, ko delajo vzporedne primerjave s temi primeri in covid situacijo, pa niso ne športniki, ne raziskovalci in še najmanj ne zdravniki.

 

Kaj ti bo kvantiteta linkov, če so na ravni objavljanja gibanja OPS?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Tudi takole kot berem pravila piše ANY lapped cars ne ALL lapped cars, kar je tudi izpostavil včeraj Brundle. Brundle je presenetljivo bil bolj na strani Verstappna :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano
pred 8 minutami je Nejc1986 napisal:

Kar se tiče sekanja ovinka s strani HAM... Ja,ampak saj kaj drugega mu ni preostalo. Max mu ni pustil prostora. Pa nisem čisto prepričan,da je bil ovinek tam že Maxov. Je pa res,da je Lewis tam pridobil kakšno sekundo . Zdaj... Da mu vrne mesto? Zakaj že? Saj Max nikoli ni prišel pred Lewisa tam. Je pa res, da bi Lewis lahko vsaj malo manj očitno sekal šikano. Kakšni stožci tam (ali mivka) bi poskrbeli,da se nebi na polno odpeljal čez....

 

Ne vem, deluje mi k da še nikoli nisi vidu tazga manevra in kako se je takrat vodstvo odločilo :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.