Skoči na vsebino
Formula 1
Napisano

To da zaostali za krog prehitijo SC ni obveza. Direktor dirke se lahko odloči za to ali pa ne.

Definitivno bi se pa lahko Redbull pritožil na to, da je Hamilton sekal ovinek in ni dobil kazni.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano
pred 28 minutami je Nejc1986 napisal:

Jaz sem vesel,sicer sem gledal samo highlight ,ker sem na šihtu. Ampak kaj točno je marsikoga zmotilo? Bi morali dirko končati za SC? Nisem videl nesreče in ne morem reči,ali je bil SC po nepotrebnem ali pa so ga na silo umaknili krog prezgodaj ?

 

Po nepotrebnem zihr ne, ker je bil Latifi raztreščen na stezi. Verjetno spuščanje zaostalih samo tistih, ki so bili med VER in HAM ni bilo najbolj čisto, ampak Masi zagovarja, da je to zato, da se je dirkalo. Je bilo pa ful čudno, ker jih je spustil naprej v istem momentu pa končal SC.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano (urejeno)

Oh dejte no, prov očitni so spet komisarji :D

 

pred 1 uro je Alex napisal:

👍🤣🤣 Res je. Imam občutek, da tudi tukaj ta mutnik poskuša nekaj s svojimi forami, da bi se kregal. Očitno je on glavni provokator. 😉

 

Mhm, to s Ferrarijem je prov iskal kreg. Mogoče mu je dolgčas konstantno :)

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Ferrari je tam kjer je, ko se upreš Mercedes lobiju in te potolčejo. Nekaj podobnega se dogaja z Redbullom letos, v Savdski Arabiji smo lepo videli za koga dela FIA :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano
pred 20 urami je jereb napisal:

No ja stvar ima bedno dve plati. Ali je red bull zaspal na zmagah ali pa je mercedes naredil korak naprej, in to precejsen.

v drugem delu sezone je Hamilton nedotakljiv, tudi ce mu nabijejo po 3 kazni na vikend.

 

ko bagnaia in quartararo v drugi polovici, samo motogp ni formula, ko je bil franceso na limitu je veckrat presegel limit, tam je quartararo imel lazji damage control.

 

Ni zgledal nedotakljiv danes :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Ne vem, če se splača sploh gledat to parado ponosa. Tudi, če se kdo približa Mercedesu, Masi že kaže s prstom "za svaki slučaj".

 

Hmm, nihče ni Bottasu odbil točk ko je na Madžarskem zbil pol karavane ven, ali Hamiltonu v Silverstonu.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano
pred 5 minutami je Nejc1986 napisal:

Ampak tudi pri Maxu je varnostnik za bv mahal,saj so sicer že ugasnili rumene luči. Poleg tega Lewis ni mogel vedeti,da je šlo včeraj za napako. Če je rumena zastava je potrebno upočasniti :)

 

tudi jaz upam na zmago Maxa. Ne maram Lewisa :)

 

Ne obremenjuje se, ker tok slabih odločitev k jih je bilo to sezono s strani sodnikov, ni bilo še nikol :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano
pred 39 minutami je Nejc1986 napisal:

Mi pa ni čisto jasno zakaj je Max dobil kazen za vožnjo mimo rumenih zastav, Lewis pa ne.

 

Ker je bila pri Lewisu napaka, pri Maxu je pa varnostnik dejansko mahal zaradi nesreče.

 

Sicer pa končno sreča tudi na strani Verstappna. Upam, da zmaga :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano
pred 14 urami je jereb napisal:

Ampak na temu dirkaiscu se bo zgodilo nekaj nezeljenega. Enostavno je premalo prostora in izletnih zon. Ce primerjas z monakom itd, v monaku ne dosegajo 320 na ravnini in 200 v hitrih ovinkih. Robniki so pa konjski. 
Jaz nimam dobrega feelinga, prah pa se dodaja, ferrarija ze vesta….:)

Mam pa tud feeing da bosta mercedesa spredaj naredila nepotrebno dramo pri branjenju drugega mesta na startu ali boxu. Placa ni….

Glede napete sezone…..ne mores recti da je ce se borita samo dva, potem pa doooooooooooooooolgo nic.

sam gledam zarad Alonsa, matr se se lahko z mulci daje

 

Po eni strani mi je zanimiva proga, ampak se strinjam, da se bo neki zgodilo, žal. Upam da ne bo kaj hujega.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Državno prvenstvo v digitalnem dirkanju
Napisano
dne 3. 12. 2021 ob 16:24 je canyon napisal:

ce mate se kksn discord channel se priporocam 

 

Nimamo lih channela, si pa nardimo group ponavadi... g.wankel#8558

 

pred 2 urama je jereb napisal:

 

lahko bi naredili kak virtualen Colin mcray rally meet ali podobno :)

 

 

To bi bilo super!

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Ja, veliko ljudi je to govorilo, ampak se na zavedajo, da je 1. Ulično dirkališče 2. ima več ovinkov kot ravnin in je predvsem mešanica Monaca in Bakuja, kjer je zmagal Redbull.

Se pa bojim, da bo na naslednji dirki Mercedes hitrejši, tako da ja, naslov je izgubljen tudi če rata drugo mesto.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

 

Cepilci so kljub temu vseeno mislili, da bodo lahko pa se bodo pod noskom (šmrkavim al pa ne) obrisali.

 

Sej kot pravim, to je uperjeno proti Jankoviču, kot lani, ne pa dejanski covid ukrep. Če bi se šlo za ukrepe, bi pač šlo preko PCT pogoja, tako pa ne. Važno, da so kostanjade lahko odprte in, da ukrep ne velja za kongresno strežbo. 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 11 minutami je Nejc1986 napisal:

Zakon:) Krvavec, ne? Kak je smuka?

 

Krvavec ja, zame po ene 12ih letih :D 

Smuka je bla super, ker sm lih zrihtu smučke in so lepo zagrabile. Je bilo pa neki gužve ker sta odpri samo 2 sedežnici. Pa maske smo morali imeti. So se pa po 10h že začeli kuclji delat, ker je bilo kar dost ljudi gor. Na vrhu Krvavca je pa kar konkretno pihalo, ampak spodaj v Tihi dolini ni bilo panike. Se -10°C ni tok poznal :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.