Skoči na vsebino
Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 3 urami je MazdaBoy napisal:

Noro, 10k dražja v enem letu.

Zato pa morajo, so prisiljeni vsi zniževat, ker so prenapihnili cene, plače pa seveda niso tako hitro dohajale cen in posledično je to to... :nevem:

Poleg tega se pa cenijo tudi el.vozila.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 33 minutami je FuManchu napisal:

Danes se je po 8ih letih poslovila Workzone baterijska. Naj ima večen mir:rispekt: 

Nikoli več za tako malo denarja tako veliko muzike...

😊Nikoli ne reci nikoli.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pivo mi paše
Napisano
pred 54 minutami je Boss napisal:

Dejansko tudi CocaCola in Pepsi sta v plastiki slabšega okusa kot v stekleni embalaži.

Res je... 😂

16971141561066485087770295333642.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Dopust tako ali drugače
Napisano
pred 10 urami je Boss napisal:

 

Pa a veš kaj je meni najbolj zabavno... pred vsakim letnim časom ogromno enih dolgoročanih napovedi recimo accuweather, ljudski meteorologi, vraže ipd. Mediji polni take navlake, a ko se recimo letni čas konča bi pa lahko naredili vpogled za nazaj a je bilo kej zadetega al ne. Imam občutek, da bi met kovanca in fifty fifty šansa bila bolj točna pri napovedi.

Na te kvazi informacije in napovedi ne dam " 0 ", samo bluzenje zato, da se nekaj govori in piše! Eni se pač zatekajo v neke stare čase, ne vem zakaj🤔

Še sodobne vremenarje včasih kaj z....e....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 13 urami je Boss napisal:

 

Ampak vseeno težko razumem - ok verjetno tud zato, ker edini del mojih kolesarskih oblačil, da je striktno kolesarski so rokavičke in pa čelada. Vse ostalo je običajno športna oblačila, navadne majice in hlače za basket, neki supergi iz Daichmana za 19€, očala glih tolk, da so da mi muhe ne letijo v oči in je to to. Da bi si navlekel dres z logotipi bi me samo odvrnilo od bicikliranja, ker bi mi bilo odkrito povedano, nerodno pred svetom. sramezljiv

Mogoče celo nimajo tako velke številke.... 🤔😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.