Skoči na vsebino
Državno prvenstvo v digitalnem dirkanju
Napisano
pred 3 urami je Boss napisal:

Enkrat smo pa res bili, ampak tud to je že kar zgodovina. Ne vem kdo je vse bil ampak od teh "bivših" se spomnim Symona pa Uklopkota, pa Jures je tud bil. Pa midva, pa kdo še? Se še koga spomniš?

 

Zihr je bil še Gašo, pol se pa tut men spomin že konča :D

 

pred 2 urama je canyon napisal:

resno ... zakva jest tega ne vem ... jest sm pa single player championship nazigu ... ok zdej sm res bolj fokuseran na ACC in pa Dirt Rally 2.0, sm pa tud takoj za kksno dirko v Project cars 2 😎

 

Zdej je še Pavle pršu tko da vabljen tudi ti :) PC2 mi je fajn ker Multiplayer komot postaviš, pa ker ima vreme. Pri AC je mal več dela za to :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Državno prvenstvo v digitalnem dirkanju
Napisano
pred 24 minutami je Boss napisal:

Lepo si tole naredil. Zdaj ti manjka samo še filing v riti oziroma hrbtu, da zaznaš a avto že drsi al še ne. To je men vedno manjkal na simulatorjih, kjer si več ali manj vezan le na sliko, zvok in deloma na vibracije oziroma upor volana. Zato sem navadno bil prepozen v odreagiranju. Sem pa bil pred kar precej leti kr dober na enem takem digitalnem eventu, ki je bil v rollbaru v BTC-ju (Pokojni Joker ga je organiziral). Kartinga sem tam tud kar nekaj prevozil.

 

A nismo bili skupaj 10 let nazaj skupaj forumaši? :)

Sem pa kak mesec nazaj vozil Woop (ki je sedaj namesto Rollbara), pa mi je tako...ne vem, mogoče sem že prestar za bling bling bang bang :D

 

Od tega covid obdobja tudi sami dost predirkamo, predvsem na Project Cars 2.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 11 minutami je jereb napisal:

Odvisno kater clanek odpres, strah prodaja in pridobiva komentarje. 

 

d41586-021-03552-w_19900262.jpg
WWW.NATURE.COM

Researchers are racing to determine whether a fast-spreading variant in South Africa poses a threat to...

 

V temule ze trupla v vreci odvazajo

 

Pišejo, da se hitro širi, a samo 60 okužb? 🤔😀

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 49 minutami je Alex napisal:

Taki "pobegi" so se dogajali od vedno na tem forumu. Le s to razliko, da so bile prej vzrok za pobege večinoma politične teme, sedaj pa kovid. Vedno so bile razlike in bodo. 

 

Sej kovid je politična tema :D 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 14 minutami je Boss napisal:

Te nobeden ne sili, da jih bereš... pač po lastni presoji. Mogče samo še to - ne vem kako je pri ostalih ampak jaz se pač ne učim od politikov, MSM-jev niti ne od FB, Twitterja in podobnih greznic. Zato sem pa več ali manj moteč za nekatere.

A sm reku, da jih berem? Ko vidim te tvoje romane naredim največji možni obvoz. Sam žal preveč foruma zasedejo. Za brezveze.

 

Ja ja, sej vemo, da si najpametnejši človek na svetu :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 57 minutami je jereb napisal:

Nazadnje na bolniski 2004. Ampak se opravicujem forum je tvoj, ti ves vse tud zame. Kreten

 

A ti je ceplenje pokvarilo tudi bonton, ali je to že od prej? 😅

Hec :)

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 31 minutami je Boss napisal:

 

Ne bluzi, ker ne veš in ne ocenjuj drugih po svoji podobi. Če to nekateri počnete ne podtikajte isto drugim. Ne verjameš? kaj a ti dam geslo, da boš preveril al kaj? Moj zadnji ZS je iz 8. Avgusta, ko sva se z ZMAJ-em dogovarjala glede izleta s podmladkom. A bo OK? Al rabim še kaj pojasnit?

 

Mi je res počas kristalno jasno zakaj se @Jest čist distanciral. Ga razumem popolnoma. Tole res ratuje greznica diskridetacij, obtoževanja, podtikanja in laganja - ogledalo družbe očitno, da ne rečem celo politike.

 

 

 

Kaj je muca, smo ti stopil na rep? :D

Jzt nič ne skrivam

 

image.png.bb5f2051a7c0e6d0de7ad17533f4d7f1.png

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Ne verjamem, da so protesti problem, ker gre za dogodek na prostem kjer se virus ne širi toliko. Tu gre predvsem za politično stvar, ker zaplankane vlade ne marajo, da ljudje protestirajo čez njih. Leta 2021. Nisem za proteste, ampak to je neka osnovna pravica v civilizirani družbi.

Največji problem so druženja na zaprtem, službe, širjenje virusa med domačimi gospodinjstvi.

 

image.thumb.png.f8bf66729fe6d69b65af7c6a63fbc87f.png

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je Janez007 napisal:

Joj, joj @pob, ti se pa res igraš s svojim zdravjem 😟 Upam, da ti ne bo treba zaradi tega početja na koncu še k zdravniku - tako kot so včeraj klicali zdravnika na pomoč na protestih, ko se je eden onesvestil. Ni mi jasno zakaj, saj je bilo tam toliko pametnejših od zdravnikov. 🤪

 

Pomoje ni blo dveh primarijev dr. Boss in dr. Pob s tega foruma in je bila kriza 😕

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Bo treba pisati na ustavno sodišče, da so zimske gume neustavne in nevarne za naša življenja in hkrati nam kratijo pravico proste izbire. Baje, da je v igri le denar in zaslužek  gumarjev. 🤪

 

Ampak pred tem bo v temi ''gume'' spisal cel roman, ker pač - on ve največ o gumah :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.