Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 48 minutami je pob napisal:

 

To pa so? Me resno zanima tvoje mnenje, ker ga še nisem slišal. :) 

Ja, glede na to, da se ne strinjam s tvojimi mnenji (razen glede vlade JJ), so moja mnenja ravno obratna od tvojih. Sej to ni težko ugotoviti 🙂

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je Shrek napisal:

Kolega cepljen z astro...ima kovid, njegova žena isto, mama z fajzerjem, je na kisiku...hčera tudi doma okužena...cepljena. 

 

50 sodelavcev cepljenih, nobenemu nič. Še 20 drugih bližnjih kolegov cepljeni, nobenemu nič. Vsi v družini cepljeni, nobenemu nič.

 

Če se že greš slepo statistiko 🙃

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 1 uro je SpEkTr napisal:

Hahahahhahah, komedije. Ja nimaš kej. Pri nas na kolegiju so tudi sedaj malce obrnili zgodbo, češ da se bodo počasi najverjetneje tudi cepljeni primorani testirati za službo, ker tudi cepljeni širijo okužbe. Še 2 tedna nazaj, je bila to vroča tema, kjer so vodilni zatrjevali da to pa že ni res. Ah ja, ...kako je že en napisal - bili živi ,pa videli :)

 

Pri nas (JU) pa smo ravnokar naročili teste v vrednosti štiri-mestne številke (ni veliko, a vseeno je treba gledati racionalno), zdaj pa Počivalšek čivka, da bo obvezen PC pogoj. Škoda denarja.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 8 minutami je pob napisal:

 

Glej, nisem mislil odgovoriti, pa vseeno bom. Tvoje besede me res ne prizadenejo oz. mi ne pridejo do živega. Če se ob tem stavku počutiš dobro, potem lepo zate, zmagal si.

 

Sedaj pa dej še kakšno konstruktivno debato udari z nami.

 

Hvala.

 

 

Poglej malo to temo. Se ti zdi, da se da ustvariti konstruktivno debato (brez leplenja tračarskih člankov, poustvarjanja dokazov, baba-rekla-baba-čula...itd)?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 18 minutami je Jest napisal:

In cepljeni bodo lahko se vedno naprej veselo sirili virus, ker se jim ni potrebno testirati, dokazano je pa ze, da so v enaki meri prenasalci virusa, kot necepljeni,… Najbolj “varni” v tej zgodbi so kot kaze prebolevniki… pri katerih se pa zalomi, ker stroka pravi eno, politika pa drugo… in jim skrajsujejo cas, po katerem se bodo morali vseeno cepiti… ali testirati…

 

Ja, prenašajo v enaki meri a vseeno se ne-cepljeni obnašajo kot, da ga več. ;)

Dejansko je obratno.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je pob napisal:

 

Lepo te prosim, napiši še kaj več v tej temi kot pa samo enostavčne blesarije. Kot da prideš malce drek pomešat in pol greš. Kaj je to kak dvojni profil?🤔

Zelo je ironično, ja, sploh ker imamo zgleda necepljeni pomanjkanje IQ-ja, al kaj so že rekli po TV.💪

 

In kaj porečete na nove PCT ukrepe? @Alex verjetno skače do do stropa, a.😆

 

Brez problema. Omenjaš pamet in ne znaš sklanjati, kar je osnova za 4. razreda. Kar se tiče stavka o IQju, je to verjetno res. Ne pri vseh a pri večini :)

Ni dvojni profil, brez skrbi ;)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano
pred 7 urami je jures napisal:

Gledal sem samo posnetek petelinov, ampak a ni bila prima variante? Roggio je seconda variante. Prima pa retiffilio al neki tacga.

 

monza….kjer smo se mazdasi hodili na dirko z mazdo, in drugo leto z mazdo in seatom :)

 

Ja, imaš prav ☺ Mea culpa 😀

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.