Skoči na vsebino
Formula 1
Napisano
pred 4 urami je FuManchu napisal:

Aja? Kaj pa je bilo?

 

Dejansko je bil po mojem mnenju dirkalnik brez dram sposoben zmage.

A vseeno malo olajšano, ker sta dva domnevno najboljša, kar sama izstrelila iz dirke :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 3 urami je Boss napisal:

 

v redu, pol so pa lagali, ker jih je bilo sram priznat? :nevem: Res velika večina, ki jih poznam so bili takrat spomladi prepričani, da jih cepivo vrne v normalnost brez omejitev. Pred dopusti pa še tisti, ki bi radi brez zapletov šli v kroacijo in drugam v tujino. Ne vem, če eden od štirih reče, da se je zaradi zdravstvenih vzgibov.

 

pred 3 urami je pob napisal:

Poznam mogoče 5 ljudi, ki so se cepili iz bojazni pred virusom. Poznam pa nešteto drugih, ki so se cepili iz razlogov, ki jih je naštel @Boss.

 

Ampak, to je večina ljudi, ki jih vi poznate, ne pa absolutna večina.

Sicer pa ljudje, ki slepo verjamete v FB teorije, verjamem, da verjamete tudi ''svoji'' statistiki :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 17 minutami je Boss napisal:

 

To si ti rekel ne jaz, ampak definitivno se je velika večina cepila zaradi preračunljivosti, da bodo lahko šli na Hrvaško, da bodo lahko bili brez mask, da bodo skakali vsepovsod in živeli brez omejitev. Izredno majhen odstotek pa zaradi zdravstvene skrbi.

 

Zgolj ugibanja.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 3 urami je marko91 napisal:

Mene pa zanima, kako imate nekateri čas od jutra do večera tukaj viseti?

Tele debate so itak neproduktivne, prepolno jih je danes in so samo vzvod za manipuliranje (ne glede na stran).

 

ene drzave ukinjajo vse, ene drzave zaostrujejo, ene delajo obvezo. Evropska unija je spet pogrnla na celi ceti

 

Se strinjam!

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 41 minutami je Boss napisal:

Haha, a ti bi si roko odrezal, da boš drugim dokazal, da to prekleto boli? Še več, ker imaš občutek, da ti drugi vseeno ne verjamejo boš spodbujal, da si jo tud drugi, da na seb preverijo, da to res boli.

 

Fauci prav, da ne bo treba in da bo spomladi virus čudežno izginil. Problem je samo to, da je to napovedal že leta 2020 za to pomlad. Saj veš strokovnjak, ki mu mormo naomajno zaupat.

 

Tako, zaupati moramo pravičnim forumskim in FB bojevnikom.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 5 urami je pob napisal:

Pred časom sem pisal o pritisku v službi, kjer mi je vodja ekipe z lepimi besedami razložil, zakaj naj se grem cepit in je navajal, da cepljeni širijo manj virusa kot necepljeni. Kljub temu, da sem rekel, da to ni nikjer potrjeno, sem bil v pričo vseh v pisarni utišan in zasmehovan, tudi s strani necepljenega sodelavca (kao saj je logično to, da cepljeni širijo manj virusa). Mi ni ostalo drugega, kot da sem vtihnil in si mislil svoje.

Očitno sedaj prihajajo na dan dejstva, da temu ni tako. Me je primlo, da bi naredil teams seanso in poslal tole, haha.

Drugače pa tukaj sedaj pade teorija, da naj se gremo cepiti vsi iz solidarnosti do tistih ki se ne morejo. Še enkrat, kar trobim že vrsto mesecev, cepljeni zaščitijo samo sebe. Pika, amen,

 

Najmanj 5 kvazi-analiz in kvazi-raziskav objavijo mediji vsak dan. Stvar posameznika je potem, kateri bo verjel in kateri ne ;)

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Nisem nek fan JJ in desnice, ampak tako obnašanje protestnikov pa res presega meje dobrega okusa. Porabi to energijo za ustanovitev stranke in ga ''premagaj'' na njegovem parketu.

Njegovo žaljenje pa tudi ni na mestu, kot neka uradna odgovorna oseba.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 6 urami je Boss napisal:

 

Ampak z eno bistveno razliko... jaz še nisem slišal, da bi kakšen Tone, ki ni cepljen, ne bi povabil na piknika prijatelja Pepija, zato ker je cepljen.

 

Kontra je pa že skoraj ratuje pravilo, še tukaj se je en cepljen Pepi še posebej pohvalil, da je odslovil iz piknika prijatelja Toneta samo zato, ker ni cepljen.

Pol se pa res družiš v čudnih krogih 😃

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 4 urami je Deeyan napisal:

 

Svetovna barva, js sm jo mel na 3jki prve generacije 😊

 

Je pa zanimivo to, da na RX-8 winning blue zgleda malenkost drugače. Moja je bila sicer nekaj barvana se mi zdi, ampak ne bi smela toliko odstopat...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 4 urami je Alex napisal:

Nisem opazil, da, sem kje omenil, da sem mu fouš. Mogoče bi mu bil, če bi bil to njegov avto. Tako pa. 🤗

To, da je priletel mimo 200/uro je skrajno neodgovorno od njega, ker je tam omejitev 110.

Verjetno se je hotel pokazati pred bejbo, v avtu, ki ni bil njegov, kakšen frajer je. 

Na koncu bo verjetno ostal brez sponzoruše, avta, pa še za Taxi je najbrž dal zadnji euro. Tako to gre, če živiš nad svojimi zmožnostmi. 🤗

 

 

 

Sam to je njegov problem, občutek je pa, da se ti s tem obremenjuješ :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Žalostno, da je Pirelli po vsem tem času še uradni dobavitelj pnevmatik. Silverstone 2013, Silverstone 2020, Baku 2019, Baku 2021. Vse te dirke s podobnimi problemi. Ampak po podrobni raziskavi bo kot vedno kriv kakšen košček dirkalnika na stezi.

 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano
dne 1. 2. 2021 ob 13:35 je TiEn napisal:

Sem prav vesel da sem kupil novo mašino za editing pred vsem tem :) Sicer grafike nisem zamenjal in je nek medium razred ampak nimam trenutno potrebe. Priložim slike in sprec ob priliki.

Editing fotk ali videov?

Jaz sem na 7 let starem i7 4770, 16gb RAM, Nvidia 1050TI, pa zaenkrat in RAW fotke v Photoshopu in video produkcija v Premieru še delata normalno, :D upam, da še nekaj časa :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

 

Ja za WRC rabiš jajca in to ogromna. V F1 se pa tud do pol tekme vozijo za varnostnim avtom in celo za virtualnim - to pa je adrenalin ja, res. Verjamem pa da taki kot je @g.Wankel pač ne poznajo tistih časov in ne vedo kakšna je bila F1 takrat in da to ni bla za pusije in jokice kot je to danes.

 

Oh poznam. Tudi gledam stvari, tekme za nazaj, ne govorim na pamet. Vsako obdobje je svoje in zahteva spoštovanje.

In ponavljam, če ne gledaš - ne veš.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano
pred 4 urami je Boss napisal:

 

Ja raj si WRC pogledam in uživam.

Haha pa lih WRC je ratu to kar opisuješ, tako, da ne vem v čem uživaš 😀

Jures fore.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano
pred 5 urami je Boss napisal:

Dirkači imajo vse manj veljave in več ali manj je vse odvisno od materiala in odločitev dirkaških taktikov.

 

Se vid, da ne gledaš ja :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano
pred 11 urami je Boss napisal:

Čas, ko je F1 bila še dejansko gledljiva.

 

Če si fan in razumeš ta šport, ni danes nič manj gledljiva. Zihr si pa vseh 5 dirk letos pogledu, da si podal ta mnenje? :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.