Skoči na vsebino
Kava
Napisano
pred 3 urami je TBA napisal:

js doma vsako jutro kofetkam s psom :D 

a nimaš še od lanskega leta kleberce?

Tisto je bil hec,seveda imam Klebrce....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 3 urami je Matick napisal:

 

 

Ne pravim da ne uporabljam gotovine, ampak, me pa zanima kako bo[ kmetu stisnu v roko 20eur, če on tega nikjer ne bo imel porabit, ker noben ne bo hotu gotovine?
Za bossov scenarij, če pride do tega, komu boš pa dal gotovino, če skuri bančni sistem, pol tudi v trgovinah vse skuri, in verjemi, noben ti ne bo na roke računov, ampak se bo tam tudi lepo zaprlo vse.

 


Meni osebno je to toliko nepomemben problem, da mi je pač vseeno v tem trenutku, tudi zato ker še nobena resna institucija ne govori o tem, oz. kjerkoli pogledaš piše da se gotovina ne bo ukinjala. Mislim pa da obstaja par drugih problemov ki so večji od tega, naprimer, dvigi cen z izgovorom da je to zaradi inflacije, ampak, realno, hrana se je podražila veliko bolj kot je pa stopnja inflacije zadnje 2 leti. Pa nobenga ne vidim podpisov zbirat, če bi se rad boril proti kontroli, pol se dajmo borit za to, da si narod lahko kaj sploh privošči, ne da gremo proti tem da bo večina živela iz meseca v mesec, ker take najlažje kontroliraš.
Drugi veliki problem je vedno večja neplodnost, pa se tudi nobenega ne sliši. Pa bi še lahko naštevov probleme ki so pomembnejšeji od nečesa za kar ljudje misljo da se bo zgodilo, nikjer pa nobenega indikatorja za to

Bravoooo.... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 2 urama je AmpeR napisal:

Ma kaj je treba prav uradno cenitev? Ma kam potem prideš....

Sej ni davka pri zapuščinski (1.dedni)? 

Si edini dedič? Mogoče boš še koga isplačal..... 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 42 minutami je Boss napisal:

Sej če je spod dopolnilna tabla je tole po moje prav. Ovinek v desno je čez 50m in na sliki tudi je. Al jaz kej narobe razumem? :nevem:

Prav razumeš, hecno je pa vseeno... 😊

Ponavadi je označen tak primer malo prej in kot dvojni ovinek... 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 10 urami je Tilen5 napisal:

Če klikneš got ti napiše,.. intenziteta vaje pa te pizdarije

No, če je to tako kot na GARMINU se pa nisi ravno matral.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 1 uro je Boss napisal:

 

No ja, sam jaz se ne hecam v takem konceptu, da izjavim, "da so vsi moški srednjih let iz okolice Šentjurja še vedno za leseno žlico al pa domače povedano z nizkim IQ-jem" 🤪 samo zato, ker razmišljajo recimo drugače. Pol pa ko zavre zadeva pa rečem, da sem se sam hecal.

 

Neki je hec, neki pa podjebavanje in žal si poskušal podjebavat brez argumenta. Pač tako kot to počne Alex pol se pa vsi čudimo zakaj pride do konflikta. Veš, da sem vedno za hec in zajebanco, ampak vseeno zelo pazim, da nekoga ne okarakteriziram kot neumnega ali manjvrednega. Ker tolk pa spoštujem svoje sogovornike.

 

Aja pa da ne bo tole šlo predaleč - nikomur nisem zameril, da ne bo nesporazumov, še vedno ste mi vsi forumaši čist kul fantje pa čeprav se kdaj pa kdaj tud usekamo in spremo. To je lajf, ker da bi pa vsi mislili kot eden bi bilo šele strašno dolgočasno.

Hvala za delno razumevanje, a tisto, da ste za leseno žlico nisem jaz napisal in tudi mišljeno je bilo drugače, da je pač nevarno uporabljati nož in vilico, če pa lahko komot ješ z žlico, kakršna koli že je... Nekaj novega pač... :nevem:

Gremo dalje, pa še enkrat brez zamere..... 👹😉

pred 1 uro je Tilen5 napisal:

angry window GIF

Jebiga, tak ti je to.... 😊😂😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.