Skoči na vsebino
Aktualni dogodki!
Napisano
pred 23 minutami je Alex napisal:

A veš kako delajo didžeji in novodobni  pisci glasbe komade? Vzamejo do pet uspešnic, jih naložijo  random v računalnik in poseben program to prežveči, prerasporedi, naredi toliko znanega, kolikor je lahko, da ni plagiat in ta zvarek pride ven kot "nova pesem". Nato še malo spremenijo ritem, ga atanžmajsko spremenijo in voila-uspešnica je tu. 🤗

 

No ja no, vsi ne. Velik jih vloži truda, se pa loči generic komade od uspešnic, ki so namensko uspešnice.

https://www.youtube.com/c/FutureMusicMagazine/videos

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 38 minutami je Boss napisal:

 

Nekaj ne razumem, a partnerka tega diplomata torej ni umrla in ni bila mlajša od 40 let in ni bila slaba dva tedna nazaj cepljena z J&J? Seveda je možno ampak skrajno zanemarljivo, da nekdo kar takole umre, ampak se lovit na bilkice in iskat razlage za vsako ceno, da cepivo apriori ni krivo je pač tiščanje glave v pesek in zanikat, da je to najbolj verjetna možnost.

 

Ali vice versa? 🤔

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 6 urami je Jest napisal:

 

 

Enako kot ti pravis, da zagovarjas "pravo stvar", tudi drugi zagovarjamo svojo "pravo stvar" ... Mnenja so razlicna in vsak ima pravico do svojega mnenja. Krivec za to, da so mnenja tako razlicna pa so tisti, ki te zadeve preko medijev servirajo javnosti ... 

 

Po eni strani kriviš medije, po drugi strani si pa na prvo žogo skočil na ''odmevno'' novico in okrivil ceplenje za smrt žene diplomanta :)

pred 11 minutami je Bini napisal:

Joj,danes spet!😂😂😂 Vem,da je težko verjet ampak je čisto res, brez zajebancije....:nevem:

Če me še enkrat pokličejo in vprašajo,če sem bil cepljen jim bom odgovoril,da ne vem,bom videl kakšna bo reakcija......?zmeden?

 

Bini, ti bi lahko to že naprej prodajal 😂

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Jzt sm se konec aprila prijavil na Varuh zdravja oz. to kar ima ZDL, ter e-uprava in sem dobil datum za včeraj. Popoldan pa zvečer sm bil kar kul, ob treh ponoči pa tresenje potem pa 39°C vročine. Lekadol pa obkladki so malo zbili, tako, da me več boli od ležanja kot od česa drugega 😀

 

Pa ful mi je zapasal sladoled, pa sm googlal, da se ga ne sme med vročino? 😅

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 36 minutami je Z M A J napisal:

Dobro izkoristil ta wikend: vceraj na Urslji gori, danes pa kombinacija kabria in kasneje gorskega kolesa. Zdajle vecerni lokalni vzpon sledi, preden se stemni.

Pol si nam pa mahal dol, ko smo bili na Ivarčkem jezeru :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 9 urami je Nejc1986 napisal:

Zakon :) v puntku smo bili 1x skupaj na burgerjih, ne? Sem pa videl 2dni nazaj 2 roadsterja z znanimi tablicami: "GO DINO" in "GO TOPLESS" :)

 

Ja v Punktu smo bili skupaj :) GO DINO je bil prej srebren/siva S2000, GO TOPLES je bil pa na Mangartu z nami kot moder Z3, zdej ima pa Z4ko :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Danes odpeljal mal večji krog. Najprej čez Črnivec, potem sem zadnjič videl komentar od @Nejc1986 za prelaz Lipa, smo še tega prevozili. Ogled gradu Žovnek. Potem čez Sleme oz. Zavodnje na Koroško - v Punkt na burgerje in nazaj. Vse v dobri družbi.

 

20210424_104134.thumb.jpg.2e0a78468a323a3e1528bdd9b875d1c8.jpg20210424_124332.thumb.jpg.244ab6ef0bbcb343bfb12c113dbd3746.jpg

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 6 urami je Alex napisal:

Jaz vedno pravim, da so za  eventuelne kraje zadolžena policija in  sodišča, nikakor pa ne mediji in nekakšni smešni modeli z zvezdo na maski z levice. Dokler ne bo par tožb zaradi klevetanja ne bo nič bolje. 

 

Kaj pa smešni modeli, ki imajo na maski zastavo državi proti kateri tako radi delujejo? :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 49 minutami je Alex napisal:

Jaz se kovida na veliko izogibam (ne hodim nikamor, razen v službo) 😷

 

Sej pri meni je podobno. Sam sej veš, na koncu ga boš ravno na šihtu staknu :) Odvisno spet, od pogojev. Če si sam tam, pa ni nekih stikov, pol so manjše možnosti.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano (urejeno)
pred 1 uro je Nejc1986 napisal:

Potem je pa bolj težko dajati primerjavo :)

 

Jaz je tudi nisem (v zadnjih treh mesecih zagotovo ne, za prej pa ne vem), ampak ravno želim si je ne. Mene tisto vrtanje po nosu ne moti.

 

Primerjave delam zase, ne zate :) Sej če si spregledal, sem dodal - da je v nekem normalnem poteku. Ker pri bližnjih ljudeh, ki so jo preboleli, je bila v normalnem poteku.

Če pa tebe ne moti vrtanje po nosu, še ne pomeni, da vseh ostalih ne, ali kaj meniš? :)

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 3 urami je Z M A J napisal:

Hehe, res je :) ful te nekak žgečka v nosu in sili na kihanje potem še nekaj časa. Ni pa neki strašnega :)

 

pred 3 urami je ignacij napisal:

Jaz sem bil ze 2 x na testiranju in me ni nic zgeckalo ampak sem obcutil ozko pekoco bolecino in solze na oceh. Prvic sem bil skupaj s sodelavko, ki ni cutila nic. Tko da je mozno da sem softic al pa so ga pa zenske navajene fasati, jaz ga ocitno nisem.

 

Men je bolj neprijetno tole vrtanje po nosu, kot bolezen sama, no seveda če je v nekem normalnem poteku :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano
pred 4 urami je Z M A J napisal:

Fasciniran nad pretočnostjo Tržaške ceste v Ljubljani, v 5ek popoldne. Me zanima koliko časa bodo pocali cesto in kdaj bo v celoti odprta???

 

Kot piše, do 31.12.2020 :D

Mislim sej, svaka jim čast, da je vse še zmer lepo povezano in tudi Tržaška je res potrebna obnove. Ampak rush hour je najhujši na vpadnicah, plus tega se vsi vozijo z avti, ker zaradi korone nočejo na javni promet.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.