Skoči na vsebino
Formula 1
Napisano

Ne razumem Ferrarija da ne po?lje Leclerca po supersoft za dodatno to?ko ko nima kaj izgubiti...

 

Risk je prevelik. ?e bi se kaj zgodilo recimo, da bi se zasko?ila matica ali kaj podobnega bi bil lahko ob to?ke z dirke in bi recimo dobil samo to?ko za najhitrej?i krog.

 

RBH je potem nova kratica, ni vec Rinold motor :)

 

?e vedno je RBR, ker zadnji R stoji za Racing :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Po cca 2 tednih brez avta sem sedaj zopet normalno mobilen; seveda spet z mazdo. Napi?em kaj ve? v petek (po?asi bo ?as da updatam moj thread); do takrat pa par utrinkov s petkovega izleta:

 

 

Vidim, da je Oskar pri?el iz zimskega spanja  :D

Lep video, btw :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vseeno pa govorimo o voznikih ki se tam vozijo vsaj 2x vsak dan, taki vozniki ne bi smeli rabiti znakov. Ce pogledam sebe na rednih poteh, vem ze za vsako grbino skoraj.

 

Sej ravno to, ker se vsak dan vozijo tam jim rata avtomatizem in vo?nja ?isto v podzavesti. Ti bo? ?e dojel kaj se dogaja, ker si bolj dovzeten za to, nekdo k mu pa za vo?njo, avte dol maha, pa ne bo dojel, da se cesta lahko tudi spreminja in, da ni vedno ista.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ta, ki je naredil samomor, je bil psihi?ni bolnik in ?iht ni mel veze s tem. Nikjer ?e vedno ne pi?e o kakr?nihkolih pritiskih zaradi zamujanja na delo. Nih?e tudi ne omenja dodatkov, bo?i?nic, otro?kih po?itnic itd. kar Akrapovi? vse deli. Tako, da ni vse tako ?rno kot se ?eli prikazati.

 

Kot je ?e Nejc povedal, krivda je na strani voznice. ?al.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Hja ne vem, v avtu povzro?iteljice so bili Akrapovi?evi delavci. Akrapovi?evi delavci pa znajo o delu v podjetju in pritiskih marsikaj zanimivega povedat.

 

To o Akrapovi?u sploh ni res. Sodelavke majo vse desce iz Akrapovi?a, tudi te so poznali in danes je bilo precej ?alostno na ?ihtu...

 

Tu je problem, ne bi rad vse metal v isti ko?, ampak velikokrat sem opazil da vozniki iz suhe krajine, ?u?emberk, Ambrus itd. precenjujejo svoje, avtomobilske in zmo?nosti cesti??a. O nesre?ah v njihovih koncih sem ?e precej sli?al :/

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

?en?e? A si ti sploh videl od blizu komunizem ali si poslu?al pravljice posve?enih priviligirancev, (beri ?lanov ta rde?ih) ?e poslu?a? njih je bilo takrat oh in sploh vse super.

A po banane so hodili v Trst...

 

Ni bilo pa tako hudo kot vsi jamrate.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Ja, Andra? sicer ma ?e kolikor toliko korekten odnos in neko splo?no znanje formule, Luki? je pa totalno obupen. Vedno se nekaj zapenja, izrazi so neprimerni, napoveduje stvari za brezveze ker se mu pozna, da ni ravno ve?? formule ena. Sej se mu vid, da je iz Brezovice :D:P

 

Zanimivo, da kakor povsod po forumih krivijo Maxa, smo tukaj kar na isti valovni. Ocon je sicer imel pravico prehiteti, ampak za brezveze se dajati takole z vodilnim + to, da je bila po ovinku dolga ravnina na kateri bi ga brez problema prehitel s temi sve?imi gumami.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Ocon-ska smola moralnega zmagovalca dana?nje dirke, Mercedes mu ni mogel do ?ivega, Vettel pa popolnoma neviden, razen kadar je bil v boksu.  :zvizga:

 

Vettlov dirkalnik je imel okvaro senzorja, zato ni vozil kot bi mogel. Zato je tudi spustil Raikkonena predse.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Glede na prednost Ferrarija po klancu navzgor v tretjem sektorju, je Hamiltonov pole fenomenalen, kot ?e parkrat v tej sezoni.

Bottas je pa pomoje odpisan. Toto mu je podalj?al samo zato, da lahko igra drugo violino, ker ?e v to ne bi privolil, bi bil tam drugo leto ?e Ocon.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Ceprav zvok takratnih V12 pa danasnjih turbo V8..... ninprimerjave

 

Sem se jaz zdaj na mopedu iz Francije peljala 800km po AC prvic z usesnimi cepki. Majke mi....noro dobro.

Drugac pa veter, auspih...

 

V6 ;)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Za Singapur bi znal biti Ferrari bolj?i zaradi kraj?e medosne, ampak tam se mi zdi, da je Redbull nekako favorit :)

Sej piste itak vse Ferrariju ustrezajo (razen ?e je nova podlaga aka. Barcelona), samo kaj, ko se ne znajo sestaviti skupaj...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Schumija je v 1. penzijo (pri Ferrariju) poslal LdM, ker sta si merila lu*?ke z Todtom. Ampak sam ni vedel, da bo Todt vzljubil Raikkonena, zato je potem s Santanderjem pripravil novo akcijo. Precej ?alostno, saj bi imeli ?e kak?en naslov ve? in voznika, ki dejansko ljubi Ferrari (kdor gleda Raikkonenove insta storije). Precej literature na tole:

https://f1bias.com/2012/04/05/truth-about-kimi-ferrari-santander-2008/

Tako smo pa imeli trmastega bika, ki je udrihal po vseh ekipah, za katere je vozil. S tem da, je bil vpleten v kar nekaj Renaultovih in Mclarnovih ?kandalov, katere je bil za?udoma opro??en zaradi sodelovanja s FIA :D

 

Se pa strinjam, da je ego recept za prvaka in, da tudi on je material za prvaka. Edino kar je, je to, da je precenjen. Prehitevanja po zunanji strani so se mu redko iz?la on pa ?e kar z glavo naprej skoz zid. Dobra stvar pa so bili vedno eksplozivni ?tarti in predvsem izogibanje te?avam.

 

Kimmija bo menda nadomestil Leclerc (pa ne trgovina iz Francije). No bomo videli kako se bo odvilo in razpletlo.  :zvizga:

 

Baje ima Raikkonen novo 1+1 pogodbo, kar je ?isto fer. Leclerc naj se ?e malo kali v Haasu.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

MOTO GP
Napisano

?e bi bila ta dirka dve leti nazaj bi Marc zmagal. Ali pa bi ?la oba z Lorenzom v pesek.

Se vidi, da Marc vozi po pameti. Le tako naprej do novega naslova prvaka.

 

Eni mu to o?itajo, ampak tudi s pametjo se dolo?ajo dobri vozniki, ne samo hitrostjo.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

MOTO GP
Napisano

motorjev ne gledam niti priblizno vem kaj se dogaja, vem pa, ko sem bil najstnik, je bil rossi v 250 razredu bog i batina, in mick doohan car v 500 razredu...

tako, da ce je rossi se vedno aktualen po vec kot 20 letih pol je res car

 

 Je aktualen, samo Yamaha ni, na ?alost :(

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Ah, pa glih prehitevanje zaostalih bi dalo ?ar (schumacher/hakkinen varianta), ?koda.

 

Jap...sej ?e tu je bilo zanimivo pred varnostnim avtom, de? + par zaostalih za krog in sta se Raikkonen in Bottas poglihala in nakoncu ga je slednji zaradi enega Haasa(se mi zdi) celo prehitel...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Sem malo legel na morju pa odprl dirko ravno ko se je malo dogajalo proti koncu (koncno), ni mi pa jasno zakaj safety car in zakaj takoooo dolgo? Vettel je zletel dalec stran s steze in umik avta traja 1 krog...

 

A sedaj po defaultu SC ce je kdo ob stezi, ali je bilo se kaj? Takoj ko je bilo malo akcije so unicili zadevo....

 

Krog ali dva je ?e trajalo, da so zaostale za en krog spustili naprej...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.