Skoči na vsebino
Formula 1
Napisano

Ha ha ha ha......kaj zdaj na mestu ali pretiravanje....poglej si lap time od 15-18 kroga. identi?ni za prve 4!

 

Kaj ti ni logi?no?

 

ja za kazen, ne za tako strogo kazen.

 

?asi kroga so nerelevantni, glede na to, da ni rumena zastava na celem dirkali??u, ampak samo 1&2 sektor.

Mogo?e je F1 preve? zakomplicirana zate, raje glej kak ?ah :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Ni bila lih popolnoma prazna ane, na posnetku je bil Verstappnov avto ?e na desni, sicer ne na stezi, ampak tik ob njej, kar je pri teh hitrostih skoraj isto. Kot je rekel Brundle na Skyu, Hamilton, Vettel in Bottas so vsi spustili gas, samo on ne. Dejal pa je ?e, da 10km/h manj ?al ne igra nobene razlike pri takih hitrostih, in da to zgolj provizori?no naka?e?, da si opazil DVOJNE rumene zastave. You either lift your hand or you lift your leg. Tako da, hja kazen na mestu, 10 sekund stop/go pa rahlo pretiravanje.

 

https://www.youtube.com/watch?v=748M7a5pwak

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

No, italijan??ina je pa zelo enostaven jezik. ?e zna? povedat "Ma vaffanculo" in "Ma vattelo a pigliare in culo!" potem zna? ?e skoraj eno ?etrtino besed, ki jih Italijani uporabljajo v vsakodnevnih pogovorih, predvsem pa v prometu...

 

Mi smo zmeraj hodili na morje v Italijo, pa mi je fotr reku naj vedno re?em samo ''non capito Italiano'' :D ?e dons pomaga :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mobilna telefonija
Napisano

Komplicirano mi je zato ker mi je do sedaj vsak druga?e povedal (ne tu na forumu ampak pogovori v ?ivo). Medlo me je ravno to da ima? v Sloveniji toliko v EU pa druga?e, ker sem prej mislil da bo za vse pakete toliko kot pa? ima? prenosa.

 

Anyway hvala za obrazlo?itev :D

Aja...EU vkljuceni so zdej spremenili iz 10GB na 20GB :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ugani kaj je na sliki...
Napisano

Mene pa zanima ?e kdo ve kje stoji tale cerkvica. ?al nimam bolj?e slike. Gre pa predvidevam za kak?no alpsko dolino na gorenjskem, blizu je en dalj?i most speljan preko zna?lilnih re?nih strug ki so ve?inoma prazne a je okoli ogromno peska.

 

Malo pozno, a bolj kot nikoli. Nekaj sem iskal zanimive cestice in:

 

https://goo.gl/maps/1Gszb35xMsC2

 

Saletto, Furlanija.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Skoraj ne verjamem. Trenutno trije dirka?i Mercedes vozni?ke ?ole (Bottas, za kompenzacijo za cenej?e Mercedes motorje Willamsu; Werhlein in Ocon mlada Mercedesova voznika), poleg tega vsi v mened?erski skupini Wolffa, vsi z izku?njami v F1...Wolff in Mercedes bi si z nakupom Alonsa pljuvala v lastno skledo :D Ne trdim da ni odli?en, ampak se niti ne spla?a pri tako dobrem dirkalniku in Lewisu kot 1. vozniku :)

Sploh pa, spomin na 2007 je ?e sve? :)

 

?e pa potegnemo ?rto, v F1 je itak vse mogo?e.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Itak bom zvenel nor, a ?e cela sezona se mi zdi rahlo zre?irana. Mercedes ki redko utrpi kak?no ukvaro, ?ude?no za?ne odpovedovati Britanskemu vozniku v Nem?kem mo?tvu? Zakaj pa ne bi naredili tako, da sezono zmaga Nemec? In potem ?e naivnega Angle?a porinemo v to, da prekr?i pogodbo in sede? se odpre ?e enemu Nemcu? (Mladi up Wehrlein) Verjetno so prepri?ani, da ob takem avtu Hamiltona pa? ne rabijo, pozabljajo pa, da ?e vsaka dominanca nekega mo?tva se je kon?ala, slej kot prej z novimi pravili. Kar pa se bo zgodilo ravno prihodnje leto :)

Hamilton si pa ne zaslu?i tega, prav tako vemo, da ob prvem neuspehu bo Mercedes stisnil rep med noge in od?el iz F1. Tako kot vsi ostali proizvajalci...

 

Kakorkoli obra?ajo, tovarna bo ?e vedno v Angle?kem Brackleyu :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Filmi
Napisano

The legend of Tarzan - fajn za pogledat ima zgodbo in malo pretiravanja

 

Se strinjam ja, lepi kadri, dobri igralci, ampak pretiravanja je bilo pa res malo preve? za moj okus :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Ni samo berni. Je tudi problem prevelik vpliv avtomobilskih proizvajalcev ki diktirajo tehni?na pravila, da se njihova znamka bolje ogla?uje. Poleg tega ?e neuporabna ''tehni?na skupina'', ter FIA, ki pretirava s kaznimi in pravilniki.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

?alostno je, da imamo vsak dan pred Hoferji in podobno take, ki jih bi bilo potrebno resni?no prevzgojiti, in obenem je kazni za vsaj 4.000? ?ez dan, recimo 3 na uro .....3 x 100 x 12 ur....

 

Da sem jaz manager Hoferja, grem v to da dobim pooblastila za kaznovanje, saj sem odgovoren za varnost gostov (po?arna je STALNO) zaparkirana, dol?an zagotoviti mesto invalidom, bla bla bla

 

Se strinjam ja. Men je sme?no to, da kjerkoli v Hoferju parkira?, nima? pretirano dolgo do vhoda, niti na ?isto zadnjem parkingu. Pa ?e vseeno se najdejo take butale.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.