Skoči na vsebino
Pohvalite se,...
Napisano

Dans sem se spopadel z mravljami okrog svoje gra??ine in sicer po receptu g. GELIPTERja, pa da vidimo ?e je zmaj ukrotil mravlje.  :zvizga:

 

Obenem sem dal tudi neko jopco ?ivilji, ki jo bo zo?ala za 10 do 15cm, da mi bo bolj prav.  :jupiii:

 

In dokon?no se odlo?u, da se ne bom ve? ogla?al eni gospodi?ni, ki je sicer reees stroj, :wub:  ampak sem jo prebral njo in njene namere (Viper varianta in njegova baba-pijavka scena, samo da tale moj "parazit" precej bolj?e izgleda), pa sem nabral pirhe in se niti slu?ajno ne grem te scene, ?e se mi je mislila kar vselit in ?ivet na mojih ple?ih, pheh (ve? sre?e pri kak?nem drugem teli?ku, ker ziher bo koga nasmukala v kratkem).  :ph34r:

 

Dej pol cifro njeno :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

tatooji :)
Napisano

Heh, kolk je bla vro?a ta tema :D  ...da jo malo nazaj pogrejem..

 

Tole je moj za?etek za "lower arm sleeve" (seveda se bo pustila mo?nost za celoten rokav :D )

 

 

Kak?ne ima? pa ideje da zapolne? cel sleeve? Ali na random?

Sam bi si tudi dal delati sleeve, ampak nimam pojma za tematiko :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Miatarji - Razno
Napisano

Nej omenim, ?e koga zanima da ima I.L. Motorsport bo?i?ne popuste, in sicer do vrednosti 500?=10%, nad 500?=15%...po?tnina je izvzeta, v primeru da so normalni deli do 30kg, je mislim da 17?, ?e so pa bolj ?toraste stvari, gre pa stvar na paleto ki stane okoli 200?...majo pa cene za 2/3 ceneje kot pri na?ih. Se pravi s po?tnino ?e vedno ceneje pride? skozi :D

Men se je spla?al zdele:)

 

Aja, pa sprva je akcija veljala samo do 7.12.2014, zdej so jo pa podalj?ali do 24.12.2014...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano

Kaj pa vem...za kak?no novej?o bo kmalu premalo. Sicer bo delal, ampak bolj na srednjih nastavitvah. Grafi?no mam isto, samo TI verzijo k je mo?nej?a, se da vse lepo na ultra igrat, samo fpsji so malo manj?i...res pa je da mam ?e enkrat toliko rama pa i7 procesor...

 

Lej, ?e zmer ?e ti ne bo v?e?, lahko potem sam kaj doda?. ?e ma? pa garancijsko nalepko ?ez, potem pa kasneje...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Kar se ti?e zasebnosti, se strinjam z Bossom. Pa tako ali tako te mora snemalec prositi za dovoljenje da te snema, ?e je to javni ali zasebni prostor...

 

Kar se pa ti?e tega kako je on zdej bogi, pa kako se mu je svet sesul, si je pa sam kriv. Sam je varal. Se je odlo?il da bo reskiral in je pokasiral. Delat pa samomor zarad tega, je pa ?e bolj neumno od tega da se da? dol na S?. Itak ve? kak?ni so tam hormoni in da te bo prej ko slej kdo posnel.

 

Sprijaznimo se, sloven?ki se obra?amo z vetrom. Prej?ni teden je bil la?nivi kljukec danes je pa ubogi junak...prosim no...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

ja k so med nesre?o vrjetn itak misl da je ?e kr dol odpadla:)

 

Mel sm zataknjene za uno mre?ico za zici, tko da ?e so mislil da je tja padla, pol vici o policajih kar dr?ijo :D

 

Men je glede prve tablce ve?ji vpra?anje radar..?e je nima?, ti ne morjo niti poslat nove profilne :D Pa tud snajper te te?ko izmeri, takrt bi pa sigurn kdo s kak?no konkretno polo?nco zamoril. Neki se je govoril takrt v temi tanove 6ice in radarjev, pa se ne spomnm to?no kolk naj bi bla kazen za 'onemogo?anje' merjenja hitrosti.

 

Sicer tud men dost lep? zgleda brez, ampak propisi su propisi :zvizga:

 

?e je samostojni radar itak ne ve ?igav avto je...no ajde v mojem primeru ja :D ?e je pa policaj k meri, se da pa izgovorit, ?e le nima? milijon ilegalnih stvari na avtu...?e je avto normalen ti ne bo noben te?il.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

?e je vse prav sem se ZNEBIL najve?jega bremena v mojem ?ivljenju, ki me je bremenilo kar nekaj let.

Upam da se ne veselim prezgodaj.

Po?utje pa je odli?no !

 

Si steral ?ensko iz hi?e? :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Zadnji? ob pospravljanju po hi?i sem na?el ve?jo koli?ino ITA lir, pa ?e ?eli? lahko menjava.  :hohoho:

 

Jzt mam tut doma ?e iz otro?tva lire...stare tam 70 let...pa sm mislu da bo zdej to kej vredno pa ni :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.