Skoči na vsebino
Kava
Napisano (urejeno)

Pijem coffe, gledam in čakam na rezultate volitev....🤔 Glede na udeležbo bodo tako neveljavne. 😉Kot vidimo je udeležba bolj boga, ker očitno ostalih forumašev ne zanimajo neke stare zamere in prčkarije med vami-nami.... :nevem:

Vikend je tu in uživajte pa pustite skrbi za sabo.... :prstgor:

16924228341241125439646467588378.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano
pred 10 urami je Boss napisal:

Jaz resno ne vem kaj je s temi Lahi, a so vsi na drogah al kaj. Mi je prav škoda, da v službenem avtu nimam kamere ampak danes okoli ene ure pri Drami v Lj. Omejenec se pripelje po Igriški ulici, sam ga pa čakam da se iz Erjavčeve vključim za njim, saj ima prednost, ker je to vključevanje iz parkirišč. Ok, če še razumem, da tega ne ve in da se model ustraši ter ustavi in pol se gledava.

 

Dobro si mislim, me čaka in speljem in seveda istočasno spelje tudi on. Da fak je pa zdaj to, ok zabremzam in gre naprej nato pa se idiot ustavi pred semaforjem za na Slovensko in to pazi čisto na levi strani na pasu za nasprotni promet. Kje je v tistem trenutku videl, da je na enosmerni bo verjetno ostala uganka saj odgovor ve samo on. Ja logično, da en hoče zavit iz Slovenske notri in Italijanu lepo trobi ampak ta se ne da ter vstraja na levi strani ceste.

 

Ok zelena zavije levo, jaz za njim. Nato pelje lepo do križišča, kjer osebni smejo samo levo ali desno, ker je ta del Slovenske rezerviran le za avtobuse in taksije. On lepo pelje naravnost po pasu za na levo in , ko je že skoraj čez križišče se premisli, obrne polkrožno in hitro nazaj in pol desno na Šubičevo direkt pred mene, ki sem zavijal levo. K sreči sem pričakoval tak manever, ker da bi bil malo hitrejši bi bila skupaj.

 

Pa spet po gasu in tam, kjer je nesemaforiziran prehod pred Beethovnovo ulico lepo brez ustavljanja čez prehod na katerem se je nahajo nekaj pešcev, da so kar odskakovali s ceste dol oziroma se ustavljali. Debil lepo gasa vsaj 50 mim parlamenta po coni 30.

 

V glavnem, omejenec je v dobri minuti in pol naredil 5 prekrškov in trikrat skoraj povzročil nesrečo.

 

Opažam pa da zadnje čase čedalje več naših s KP tablicami prevzemajo tele Italijanske fore, ker ni dneva, da mi kak s KP tablico naredi take oči ?zmeden? . Recimo samo danes zjutraj trije različni KP na severni ovoznici le v parih kilometrih čiste kopije Italijanskega načina vožnje. Te mam posnete in lahko naredim filmček, če sploh koga zanima.

 

Če ima kaj ima pa srečo.....:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poplave 2023
Napisano
pred 10 urami je Boss napisal:

Zakaj pa ne... take potopljene avte kupujejo za sitniš, pucarija skoraj nima nekih stroškov razen nekaj časa. Prodajal bodo pa za ceno rabljenih istega letnika ali malo manj. 90% kupcev itak samo ceno cenka in ne znajo niti pogledat ali je sploh možno, da ni bilo potopljeno.

 

Se že vrtijo slo reklame na spletnih straneh, da firme odkupujejo poškodovane avte (tudi od vode). Verjetno ne zaradi tega, ker so tolk samaritani in jih skrbijo poplvljenci.

Pri BMW Selmar sem včeraj videl belo M5 nov model čist zalito in od trave in zemlje umazano,noro.....:aaaaa:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poplave 2023
Napisano
pred 33 minutami je sportman333 napisal:

za poplave kot so bile v savinjski dolini in črni, ti ne pomaga niti 250k€ zavarovanje.....za moje potrebe več kot dovolj, ker sem na lokaciji, kjer poplav ne more biti, niso niti fizično možne (sploh pa ne takih ki so bile)....

Zakaj pa ne.....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 40 minutami je Slivka napisal:

Da-ne-povem-kaj pa take jutranje temperature in to 10. avgusta...

IMG_20230810_061520534.jpg

Pri nas je bilo par dni nazaj 7 stopinj... 🥶

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poplave 2023
Napisano
Pred eno uro je sportman333 napisal:

velika krivda je tudi na občinah, ker včasih so (v času yuge :)) obstajala t.i. poplavna/izlivna polja, kamor so se naše velike reke lahko brez težav izlivale v primeru več vode, brez težav za ljudi.....potem so seveda občine taka področja razpar-celirala, naredila zazidljiva območja z ureditvijo kanalizacije in odvodnavanja za normalno deževje (vse seveda spet za profit občine), ne pa za povodenj kot smo ji bili priča, in ljudje veselo kupujejo gradijo, ne vedoč, kaj je bil namen tega območja pred 30+ leti.....če ne dobiš kakega prijaznega domačina, ki je star 60+let in ti pojasni zgodovino, kupiš brez vedenja.....in potem pride taka okoliščina kot v petek in je drama. Zavarovalnice so pa itak samo "profit" organizacije in gledajo ter iščejo samo optimalne pogoje, kako z čim manj inputa, dobiti čim večji outcome.....tudi če imaš full kasko zavarovanje za bajto je zelo pomembna zavarovalna vsota, kjer če ste pozorni je njihova default vrednost zelo nizka, če jo želiš dati recimo na 200k€ ali vsaj približno vrednost bajte, zelo doplačaš, po drugi strani ti seveda vedno zraven prodajo produkte, ki nimajo veze.....pod črto, če nimaš koga, ki se s tem ukvarja ali da poznaš osebno agenta, potem, je skoraj zelo težko imeti res idealno/primerno zavarovalno polico.....jaz imam posebej dodane dodatne nevarnosti do vsote 70k€ in za to mislim sem doplačal 270€....(pri čemer spet poplava ok za 70k nekaj saniraš, ne vem zakaj imam lom keramične plošče ali snežni plaz, ki ga res ne more biti za isto vrednost ?!? :) )image.png

null

Po domače povedano,tole imaš zelo slabo zavarovanje. 70k € ni nič v orng poplavi🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poplave 2023
Napisano
Pred eno uro je Janez007 napisal:

Po pisanje v medijih o podzavarovanih hišah sem pogledal našo polico in ugotovil, da bi v primeru, da hišo odnese hudournik, od zavarovalnice prejel 2.500€. 😏

 

V primeru izliva vode iz počene vodovodne cevi, pa bi lahko za nepremičnino (ne opremo) prejel celo zavarovalno vsoto, skoraj 200.000 €. 🙃

 

Kje je tukaj logika zavarovalnega produkta-paketa, ki mi ga je ponudila zavarovalnica? Kot da bi počena vodovodna cev lahko uničila celotno konstrukcijo hiše? Če prav razumem zavarovalnice zavestno nategujejo stranke z visokimi zavarovanji nemogočih situacij, dejansko nevarne pa zavarujejo zgolj simbolično

 

 

image.png

Pozabljaš,da imaš ekskluzivni paket in zato imaš super zavarovano vse skupaj razen par stvari katere v tvojem primeru sploh ne pridejo v poštev,verjetno.😉

Koliko te pa tole košta,če ni skrivnost....🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pivo mi paše
Napisano
pred 40 minutami je Alex napisal:

Trenutno pijemo rdeče pivo. Izgovori se "cmitics". Zakaj se W izpusti, vedo samo Irci. 😊Izredno dobro in pitno pivo. 

Sem štel in imajo v tem pabu 15 različnih točenih piv. In vseh ne morem preizkusit. 😬

IMG_20230808_205859.jpg

:bravo: kaj praviš pa na tale izbor......:whatever:

IMG_20230708_222346~4.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Dopust tako ali drugače
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Res je. Na Irskem moraš posebej naročiti "blond" pivo, drugače ti postrežejo ali rdeče ali temno pivo. 😊

Pravkar smo ob kosilu ruknili enega temnega Kilkenny ali skrajšano "Jenny", kot mu pravijo domačini v mestu Kilkenny. Aja, vsepovsod ti postrežejo pivoIMG_20230808_125023.jpg v Guiness kozarcih. 😊

 

 

 

Evo,še stara zaloga in spomin na Irsko......🤗😉

Uživaj.....👍

IMG_20230808_143302.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Z M A J napisal:

Zato, ker mi tista pa niti slučajno ni zanimiva in je edina po kateri sem zdaj že osvojil Jalovec.

Aja, a si preko Špičke šel....🤔

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 17 minutami je Z M A J napisal:

Smo nameravali ju3 na Jalovec iz Tamarja, pa je menda planinska pot v slabem stanju in zadeva odpade. Jalo je pa že sicer verjetno najbolj krušljiva slovenska gora, hkrati pa (domnevno) najlepša.

Zakaj pa ne greste iz prelaza Vršič?🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pivo mi paše
Napisano
pred 1 uro je skritikrt napisal:

Ma..sem k stara lajna...se sam ponavljam🙄..samo,meni je fino😁😋...pivo in žar😃 

Samo razžari se še in meska gor😋

IMG_20230807_143136.jpg

Ej ,vikend je bil včeraj.....🤔👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mobilna telefonija
Napisano
Pred eno uro je Jest napisal:

Sem pred kratkim za zlahto izbiral telefon do 300€ in je potem vzel Poco X5 Pro za 295€ ... in je z njim zelo zadovoljen... 

Tudi jaz sem gledal to varianto a sem še lahko malo počakal,čeprav mi je na P20 napihnilo baterijo- odprlo telefon.

Naročil sem POCO f5 PRO ( 12\256 ) za 460€.🤗😉

Upam,da bom zadovoljen 🤗 kot z Hua... P20,imel sem ga skoraj 5 let......👌😉 Če ga ne bi napihnilo bi ga še vedno uporabljal.....:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.