Skoči na vsebino
Pohvalite se,...
Napisano

@Jest, ne delam na S?. Sem pa delal oz. ?e delam neposredno v povezavi z letnimi dajatvami. Niti mi nista tuja JU in dr?avni prora?un, zato me pa zmoti, ko se o teh dveh stvareh kaj govori ''na pamet''.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Enostavni ni druge, kot da ti napi?em: bedak!

 

6. Pogoji objave prispevkov:

  • Prepovedano je vsakr?no spodbujanje k narodni, rasni, verski ali drugi neenakopravnosti
  • Prepovedano je vsakr?no razkrivanje identitete drugih uporabnikov foruma.
  • Prepovedano je obrekovanje, raz?alitev, opravljanje in podcenjevanje drugih uporabnikov foruma.
  • Naslovi tem morajo odra?ati vsebino.
  • Prepovedano je odpiranje enakih ali podobnih tem v ve? forumih.
  • Prepovedana je uporaba kletvic in ?aljivk.
  • Prepovedano je vsakr?no objavljanje zasebnih sporo?il.
  • Objava zasebnih sporo?il je dovoljena le s privoljenjem avtorja zasebnega sporo?ila in moderatorja foruma, kjer ?elite to zasebno sporo?ilo objaviti.
  • Pi?ite slovni?no pravilno
  • Administrator in moderatorji imajo, brez predhodnega obvestila pravico: ne objaviti, kraj?ati, izbrisati ali spremeniti prispevke.

 

Moderatorji?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Lep esej. Zdej pa to?no citiraj, kje je navedeno da gre denar iz cestnin v prora?un S?ja. Potem te bom pa popravil z dokazi :)

 

Pa da ?e malo pomagam s ?tevilkami:

TRR od Letnih dajatev:

a ) 01100-8450169874    "Letna dajatev za uporabo vozil v cestnem prometu od pravnih oseb" in

b ) 01100-8450169971    "Letna dajatev za uporabo vozil v cestnem prometu od fizi?nih oseb in zasebnikov"

 

TRR od Slovenskih ?eleznic:

02923-0019346887

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

polo 1.2
Napisano

?e je avto res 2003, dela torej 45.000+ km/leto.

Zakaj bi kdorkoli hotel delati tako kilometrino v tako majhnem avtomobilu, bencincu in servisom na 10.000km ter s takimi gumami?

 

OK, vsak ima svoje veselje, ampak kar se mene ti?e je tole: ne, hvala. 

 

Sej si si ?e sam odgovoru ;)

Mene tut vsak vpra?a ?e se mi spla?a vozt na morje k nimam kam prtljage za dat. Pa kaj...vsak bo shendlal po svoje.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Na?eloma se samo re?e tko. Predvsem ker vsi tako prebirate iz medijev. Denar se pa steka v skupni prora?un dr?ave, pa? se pa zgodi da se ?eleznicam dolo?i ve? letnega prora?una. Potem bi lahko tudi rekel, da gre vse od cest v zdravstvo, ali ?olstvo...itd...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Slovni?ni koti?ek
Napisano

Evo delo za vas prevajalce brez lajfa :D

 

 

Ma nwm jst ka sm uni gumb vklopu za odrosenje zadnje sipe mi je sam sipo odmrznilo speglu pa ne :ne vem: no sej lahko da imajo ogrevane sam jst nisem bil pozoren samo kar se spomnem mi jih ni odmrznilo pac tm ko je bil mraz.. No ce kdo rabi jst sm zdej te tanove ka sm jih ze narocil in so ze v karbon folji tko da une ka so zdej gore jih bom dal pa v skatlo ..

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Slovni?ni koti?ek
Napisano

Na napakah se u?imo. In ?e je ?e govora o slovnici in pravopisu, se ju vsaj tu poskusimo dr?ati:

 

 

 

Dober ve?er, dru??ina!

 

Ker ve?krat nanese debata, kako se kaj pravilno pi?e ali re?e- je vrinjen stavek, zato je vejica prej in potem - 

futurama-fry-meme-generator-not-sure-if-

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Eni kar sanjajo, da ?e bo ona podpredsednica komisije, da bojo pa kar cekini padal z neba pa 1000 plinovodov ?ez celo Slovenijo. Edini razlog je da Junker rabi neko kuro da bo vse pizdarije podpisovala za njega. In na?el je pravo.

 

To da se je pa zdej dama iz Bruslja oglasila, zraven pa ?e Vajgl, je pa ?e dodaten vi?ek. Sama se je sforsirala tja, sama je odgovarjala nepopolno na vpra?anja. Krivi smo pa po njeno vsi ostali.

 

Ful mi je v?e?, da karma zadnje cajte tudi pri politikih i??e svoje ?rtve.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Ne morem verjet da je na FBju ?e 3 dni stran ''RIP Jules Bianchi''. Pa ?e 3x sm jo prijavu, pa ?e kar nabira lajke. ?e 700 lajkov. Folk je usekan.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Dobra plesna ?ola
Napisano

Toma?evo?

 

Aja sam tok, ?e si si prebral kej navodila foruma:

 

6. Pogoji objave prispevkov:

  • Prepovedano je vsakr?no spodbujanje k narodni, rasni, verski ali drugi neenakopravnosti
  • Prepovedano je vsakr?no razkrivanje identitete drugih uporabnikov foruma.
  • Prepovedano je obrekovanje, raz?alitev, opravljanje in podcenjevanje drugih uporabnikov foruma.
  • Naslovi tem morajo odra?ati vsebino.
  • Prepovedano je odpiranje enakih ali podobnih tem v ve? forumih.
  • Prepovedana je uporaba kletvic in ?aljivk.
  • Prepovedano je vsakr?no objavljanje zasebnih sporo?il.
  • Objava zasebnih sporo?il je dovoljena le s privoljenjem avtorja zasebnega sporo?ila in moderatorja foruma, kjer ?elite to zasebno sporo?ilo objaviti.
  • Pi?ite slovni?no pravilno
  • Administrator in moderatorji imajo, brez predhodnega obvestila pravico: ne objaviti, kraj?ati, izbrisati ali spremeniti prispevke.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Za zakljucek vikenda bi spet pohvalil hrvasko zdravstvo, ki je doniralo 3 sive nasemu kaskaderju.

 

14:40 ga je premagala gravitacija na skalah na otoku

15:20 smo pripluli v marino

15:40 so nas v Rovinju napotili na Pulo aradi sivanja

16:20 je bil sivan

16:50 smo jedli kosilo

 

Vse prioritetno, prijazno in clovesko, sploh nikoli ni pomislil na grozo sivanja. Brez kakrsnegakoli kompliciranja samo modro kartico so vzeli.

 

Pri nas bi bilo pa:

 

15:40 prihod na urgenco

23:20 pregled in napotitev na slikanje

02:30 slikanje

03:40 ponovni pregled in ugotovitev da je treba ?ivat

07:30 ?ivanje

 

:D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.