Skoči na vsebino
ZR?E / Spring Break
Napisano

Ja sej ?e vsaj 2010 je blo tko, 10% ?ensk, pa ?e tisto kar je blo so mele 10 ?e??ih bodyguardov okol :D

 

Seveda,ne pa ta mularija ki samo pije in poha.

Upam da res to prepovedo in da omogo?ijo LGBT ?uriranje

 

A je kdo spregledal tole? Na? Quercus je pri?el iz omare... :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Dobra plesna ?ola
Napisano

?ivjo !

 

Upam da mi lahko pomagate.

 

A mogo?e kdo od vas ve za katero dobro plesno ?olo.

Prijatelj se namre? ?eli nau?iti kvalitetno plesati.

Predkratkim je bilo re?eno, da je zmeda med njimi tako kot na vseh podro?jih ; sem malo kompal in jih je res malo morje.

Ve? kot polovica naj bi jih namre? obrtovala na ?rno in brez licenc.

Katero priporo?ate ?

 

Hvala !

 

Ti ma? pa kar veliko prijatelj?kov...skoz neki za njih spra?uje?...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Filmi
Napisano

captain Phillips. Film govori po resnicnih dogodkih kako so somalski pirati zajeli maerskovo ladjo. Tom hanks legendarno odigra vlogo kapitana.

 

Irish :bravo:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pepsi cola 1.5 l; minus 50%
Napisano

?e nekaj ?asa prakticiram, da si doma naredim blago me?anico "malinov?ka" in potem imam cel liter za 8 ur ?ihta ?ist dost.

Pepsi in podobno je pa mal za pocrklat :)

 

Enako...pa ?e un od mercatorja brez sladkorja. Sicer ne vem kok je res to brez sladkorja ampak je dober, pa za velik cajta je ;) Ubistvu kar poceni...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Filmi
Napisano

?panski combustion je tudi en tak sprejemljiv film z osem in 12 valjniki , predvsem nem?kimi. In seveda vro?o babo.

 

Ja zarad une je dober...ostalo je bolj tko tko :) kao neka akcija po cesti...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Ker je bla 9 dni ?ez rok in so na pregledu ugotovil, da bi blo treba spro?t so jo notr obdr?al in ji dal umetne popadke..kar se je zavlekl prvi dan,nasledn jutr smo ?li pa v porodno in se matral cca 10ur. Ampak je uspel, poba zdrav, te?ek 3640g,glava 35cm,prvi apgar 8,drugi 9 in vse ?tima :)

 

je*emti?, je ?e prevelik za v Miato :jezicek:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Sem ti ravno to mislil napisat...da tista srebrna je top izbira in bi druga?e ?la prej kot v tednu...ravno zaradi letnika, kilometrov pa ?e klimo ima. Se mi zdi da sem videl neko nizko ceno, ampak sedaj nisem ve? prepri?an :) No pa tudi ne poznam avta, zato nisem potem ni? pripisal v tisti temi...

 

?estitke, in se vidimo verjetno po istri :) ?e 2 ?tartata tudi iz kopra tisti dan...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj poslušate?
Napisano

Torej...kaj se pri vas v Miati predvaja, ko se vozite brez strehe, po izletih...?

 

Pri meni trenutno igra diskografija Blink 182, ponavadi kak?na elektronska, ?e vedno najlep?i za v ta avto je pa tale:

 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.