Skoči na vsebino
Formula 1
Napisano (urejeno)
pred 12 minutami je etcho napisal:

Mislim, da bo Magnussen dobil prepoved ene dirke. Priden, je zbral dovolj točk.

 

Definitivno :)

Pa ga kdaj zagovarjam, ampak tole je bilo pa res neumno.

 

EDIT: Očitno race incident 😵

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
WWW.24UR.COM

V slovenskem nacionalnem naftno-plinskem komiteju Svetovnega naftnega sveta (SNNK - WPC) so zaskrbljeni zaradi osnutka uredbe o oblikovanju cen določenih naftnih derivatov, po katerem bi se cene na...

 

Petrol z influencerji tala zastonj gorivo za celo leto na instagramu, naftno-plinskem komiteju Svetovnega naftnega svetaje pa zaskrbljen, da bi 28-dnevna regulacija še poslabšala položaj trgovcev z naftnimi derivati :D

 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 2 urama je Boss napisal:

Dva se ti sicer krohotata, ampak dejstvo je, da Ficova koalicija dveh nacionalističnih strank dejansko odreka nadaljno vojaško in finančno podporo Ukrajini. Torej, zakaj bi bilo to nemogoče kar praviš? Ne trdim, da je, ampak ni pa nemogoče.

 

Nemogoča je samo omejenost nekaterih, ki v Sloveniji vidijo strice iz ozadja za vsako malenkost, medtem, ko so dogodki po svetu eno veliko "naklučje" 🙂

 

Me pa zanima kako bi se Slovenija orientirala, če bi bila banda iz Trstenjakove na oblasti? Jansha ne mara ne Bidena, ne Putina.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Podplati na čevljih ...
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Bini napisal:

Joj kaki odgovori so to, več jih nosiš boljši so, manj jih nosiš bolj razpadajo.... 😂🤣🫣🥴

Pri vsem drugem je obratno, tudi pri avtih... :nevem:

 

Dejansko je tudi pri motorju avtomobila bolje da ga teraš, kot šparaš 😇

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 18 minutami je Slivka napisal:

Vidiš, točno o tem sem govoril!

 

Ne da je Janša dober (tokrat v angleščini), ni pa tako slab kot kak "novi obraz", recimo Alenka...

 

Kdo bi pa za njo trdil, da zna angleško 🤣

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 38 minutami je Bini napisal:

Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔

Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... :whatever:🤣

 

Za v Bruselj more znat angleško 😀

Great night, pa take fore 🙂

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
WWW.24UR.COM

Skupina študentov in študentk je v sklopu protesta zasedla ljubljansko Fakulteto za družbene vede. Univerzo so pozvali, naj obsodijo dogajanje v Gazi in prekinejo vezi z izraelskimi univerzami. Več kot 350 javnih...

 

 

 

Zakaj pa niso šli kar v Gazo protestirat?

 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 4 urami je Slivka napisal:

Aha, ta.

 

Ker demokratičnosti, držanja obljub, poštenosti, pometanja pred lastnim pragom in tako naprej ni pri nobenem politiku. Kar se pa tiče zavzetih režimskih komunistov... Kar je starejših politikov, so tudi vsi bili komunisti ali pa vsaj odkriti simpatizerji. Kar se pa mlajših tiče, jih je pa tudi kar precej vsaj simpatizerjev... Ne bom se pa lotil naštevat, ker jih je preveč, pa se bojim, da naredim komu krivico, če ga ne omenim...

 

In zato res nisem vedel, koga imaš v mislih.

 

Ah to da so vsi isti, je vedno isti izgovor svečkarjev. Zakaj ga pol obkrožate, če je isti kot vsi? 🤔

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Edino kar dam Janši in SDSu prav, je da so hoteli/hočejo zapreti državo proti vdoru migrantov. Sam problem pri Janši je ta, da bi se zraven še denarno okoristil pa tudi, če bi mogu sendviče za ograjo prodajat.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
WWW.24UR.COM

Da je Italija zaprosila za prekinitev schengenskega sporazuma s Slovenijo, je dejal podpredsednik italijanske vlade. Kot razlog je Antonio Tajani navedel nevarnost, da bi se med begunce infiltrirali teroristi z...

 

E makaronarji moji, pa lih oni največ migrantov pokasirajo na jugu :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano
pred 6 urami je etcho napisal:

Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!

 

Sem gledal zadnjič in sem bil res presenečen nad nivojem detajlov :) + letošnji dirkalniki...ne neki pola/pola.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jože Duhovnik je spet priplaval na površje.

Desničarji menjavajo svoje pse, enkrat Kovačič, enkrat Duhovnik. Potem so pa v "nepristranskem" mediju prikazani kot "gradbeni strokovnjaki". Čeprav je Duhovnik itak strojnik (moj profesor in dekan).

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano
pred 2 urama je Tilen5 napisal:

pa u miamiju bodo modri,.. to bo tolk čudn gledat

 

Kako čudn? Najboljša ekipa v najlepši barvi 😍😂

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.