Skoči na vsebino
Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

Meni gre bolj na ?ivce to da se je hkrati odprla sezona ?e za kolesarje...cikcak na kri?i??ih, vo?nja ?ez rde?e, to tisti kvazi ?portni kolesarji...

 

Je pa fajn na Miati, ker lahko pelje? zraven njega in ga upozori? kaj dela narobe :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

Samo ne mene, jaz garam :) pa ?e ni? ne ko?tam davkopla?evalcev, ker sem ?e tako ali tako skoraj na minimalcu :angry2:

 

Druga?e pa ja, homologacije pri nas so adijo pamet, pa tudi poznam vse kdo in kak?ni ljudje so to sestavljali ;)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

A ve? Ga?o, to ti avto sam govori da no?e bit zapostavljen. Miata ve da bo? dubu otroka in da bo samevala v gara?i ker se bo? ve? ukvarjal z njim. Moja je tudi ka?ljala skoz, ko sm mel punco, zdej k je nimam ve? pa laufa k urca :D To so avti z du?o :P

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

baaaaaaaaa...avto mi crkne vsaki? ko dam ?migavec za v desno :vskalo: ?e ve kjera stran je napa?na :zvizga:

Zgleda je neki v stiku...

 

Na, pa ?e zobne paste mi je zmanjkal, kartico za na ?iht sm doma pozabu...skratka ?e eno uro nism pokonc, pa gre ?e vse narobe :P

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Miatarji - Razno
Napisano

Evo nov promo video Yellow sparrowa, ampak (!) je samo za foro, ker je sneman kar s telefonom :D Mal mi je blo dolgcajt :jezicek:

 

 

?e bi kdo rad kej zares posnel, naj pove. Seveda bomo s tapravo opremo :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.