Skoči na vsebino
Jamralnik v2
Napisano

Na tem avtomobilizem.com pa so sloni ej, ?e dobro da me ni ve? tok tam...

Napi?e? da ima miata majhno porabo, pa da si jo malo pritisnil ?ez planino in zdej vsi cele debate o tem kaj se grem in to... :blink:

No sej, a.com ma itak svoj ''ugled''.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

upam samo, da padejo okostnjaki iz omar tako iz leve kot iz desne, da bo enkrat konc tega, kdo je kaj ukradel...

 

Ja iz desnih omar ne bo ni? padlo, ker desni ne kradejo. Jim v cerkvi ne pustijo :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Lu?ten remix Wankel, sta ?e razmi?lala o prodaji kak?ni izmed nem?kih zalo?b? Kokr vem, ta scena gor ?e kr dobr lavfa :prstgor:

 

Nisva ?e ni?, ker nisva ve? tok resna sramezljiv En komad na let...pa ?e tega sm ?ist sam naredu...Mogo?e se pa z Elevated Music kej zmenim, sva kar prijatelja s ''?efom'' :D Samo tut Nem?ija po?asi upada...zadnji Future Trance je bolj ali manj samo ?e komerciala, predvsem ker Bass-T ni ve? med ?ivimi :( Ostanejo samo ?e razni Pulsedriver ki dela bolj ali manj dance, Kindervater podobno, Ti-mo in Rob Mayth pa ?e vztrajata :) Francozi so se pa tudi pomirili zadnje ?ase neki...

 

?alostno je, da o?itno kar ima glas, video je pa ?isto mimo. Pa njen odnos seveda. Bi pa bila za kakega Justina Bieberja, njun otrok bi bil sploh biser. :hohoho:

 

Ja sej to tut sam pravim. Vokal, akordi in besedilo so super. Mogo?e tudi spot kolikor toliko razumljiv, ampak njen odnos pa adijo :wacko:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

A joj, drugi? povej...bom sko?u povpra?at, pa bo? takoj vedel...na?eloma pa stro?ke ne krije direkcija, ampak cestna podjetja ki so odgovorna za pravilno za??ito cesti??...na ?alost pa potem tudi tej sami zmutijo kej... :macek:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Faksiral sem na pravosodje za izpis kazenskih to?k, in sem ?e all clear :cheers: .

 

Zanimalo me je, ker zadnja avantura je bila na stari cesti na morje s tastaro 6ko v Gr?arevecu, pa ponavadi ti nov zapis lahko podalj?a agonijo izbrisa morebitnih starih. Ta v Gr?arevecu je bla tud sme?na, zavijem z avtoceste dol, reko? ma ne da se mi tle gu?vat, pa ?e kolo imamo na strehi gremo po?asi po stari, pa me takoj za tablo pobere na 74km/h ker sem z ma?ino bremzal.... :D Tam pa samo smreke za tablo kraja, in ?e ene 400m do prve bajte ampak je blo prepozno :vskalo:

 

V glavnem 2 leti je mimo in sem na 0. :party0035:

 

U, tale Gr?arevec je zmer nevaren...nekak tut sebe ne morem navadit da bi tam manj vozu...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.