Skoči na vsebino
Miatarji - Razno
Napisano

Glede na to, da bi ''novi'' miatar rad malo predstavil svoj voz, bi lahko prihajajo?i vikend, ali kasneje naredili kak mini zbor na enemu od Ljubljanskih parkiri??...malo pokomentiramo stanje, vreme bo pa baje tudi ustrezno ;)

 

je kdo za?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Hypermiling
Napisano

Ja, pa pred semaforji? A ni da ?e ugasne? motor, tudi bremza rata trda? :vskalo:

 

Pa ne vem no, vedno sem ponavljal. Avto je stro?ek, ?e nima? da finan?no podpira? ga prodaj. Samo ne v Sloveniji, k bog ne dej da te sosed vid da si brez avta :blink:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Po moje pa tabornika v Rijeki dobr testirata sotorsko platno :party0035:

 

Nekje sem prebral da je v Rijeki padel rekord v koli?ini de?ja v?eri :wacko:

Gara?na hi?a je bila dobesedno polna vode, zato potem tudi kak?na honda ni ve? v?gala :hudicek:

Je bilo pa razo?aranje da je to en izmed ve?jih meetov, pa nikjer nobene mazde. ?koda. Platna pa nismo testirali :hohoho:

 

EDIT: evo...

 

http://www.vecernji.hr/vijesti/svjetski-re...u-clanak-620605

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Pa sej je ?e od nekdaj tako. Berger je vozil Senno, Fisichello je vozil Schumacher, tokrat pa je Alonso popeljal Webbra. Prijatelj?ki pa?. ?e vedno ga pa lahko mar?ali odpeljejo.

 

Vettel in Webber sta pa spi?ena na polno. Glede na to da je imel Webber poslovilni ?ur, Vettel pa se je dolgo?asil nadstropje ni?je izven zabave, ti ?e lahko pove v kak?nih odnosih sta ;) Ubistvu sem presene?en da je Redbullu sploh uspelo tako dolgo dr?ati to dvojico pod komando :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano

VDSL :) Vklopljeno pa ni?...skratka sej stabiliziralo se je vse skupaj, mi torrent ?e lepo vle?e z 1MB/s...prej je komi z 450kb/s...

Verjetno samo za?etni problemi...sedaj je:

 

Objavljena slika

 

Pa svaka ?ast T-2...zjutraj ob 7:30 poslal dopis, ob 8:30 je bila pipca ?e odprta...dejansko v 5 letih ?e nismo imeli problemov z njimi :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

No fantje, kak?ne so krivde v tej situaciji? To se mi je danes pripetilo...odlo?im punco doma, pripeljem iz stranske ceste (rumeno vozilo) ustavim, pogledam na mojo levo ?e gre kdo, cesta prazna. Jaz speljem, naenkrat pa ko sem bil ?e na glavni cesti pred mano sivo vozilo prehiteva v kri?i??u ?rno vozilo. Jaz sem se seveda na milimeter ustavil, ?e ne bi on po?il vame, ko je ?el ?karjice nazaj notri, je pa tudi izsilil ?rno vozilo da je nekoliko zmanj?alo hitrost...

 

 

 

To je pa kri?i??e za v loko pri meng?u, sicer je cesta izven naselja, vendar je tu v kri?i??u omejeno na 60km/h...

 

Bi bil jaz kriv v tem primeru? Bi mazdo sploh lahko popravil, glede na to da bi ?el stavit da je imel vsaj ene 80km/h na uro, jaz pa sem stal na mestu?

 

Malo se zamisli? vse skupi <_<

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.