Skoči na vsebino
Stellca
Napisano

A dej, zdej pa dost.

Ista fora je bla ?e z Don Felipejem k je njegovmu kolegu Fajsula ?ist isto nardila kar si ti zdej napisu.

 

Ne nas met za norca. Raje poi??i pomo?. :blink:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Jaz tudi gledam, ker nem?ko in italijansko ne razumem, angle?kih programov, ki imajo pa najbolj?i prenos pa nimam...zdej na netu se mi pa tut ne da gledat ker mi me?e ven.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

http://www.imdb.com/title/tt1905041/

 

in pol ma ta film 6.7 oceno.. zgleda da se folk mal poneumlje :) kmon.. ajde.. pi?ke so hude.. avti tud.... zgodba.. so ..so.. akcije pa?.. mam filing da so izuml nov ?anr.. NADREALISTI?NA KOMEDIJA..

 

moja ocena?.. 2 od 5 .. pa to sam zarad pi?k in avtov.. ker zakoni fizike v tem filmu ne velajo:)

 

Celo 7.6 ma oceno :blink:

 

Jzt sm pa kr ?aku kdaj bo po tr?a?ki prpelala kaka una formulca, da se gremo kdo bo koga presko?u a? :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Tut jzt mislm da bo bolj...zdravniki itak zmer napihnejo vse, ?e te pa tola?i, luknje v spominu mamo skor vsi, ?e bi blo pa tok hudo bi pa vsi tu pisali dvojne poste...

 

Dr?im pesti da bo bolje :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

on ?e tok ?asa tako komentira.

 

Pohvaliti je treba pa prenos Moto GP na A. Pred dirko ?e posebej, ogled steze, specifike, novice (malo premalo bab no), na RTVju pa tako ?parajo, da so po kvalifikacijah ko je zadnji pripeljal ?ez ?rto samo rekli nasvidenje, ?e tabele ni bilo....noro.

 

Ja sej pravim, jaz spremljam pol manj ?asa formulo, pa ?e od dele? vem kaj bo, on pa v vseh teh letih nima pojma kaj se dogaja. Statistiko lahko vsak na?teje, ma? wikipedio odprto in to je to...nekdo bi mu mogu razlo?it da to kar on dela ni strokovni komentar.

 

Se strinjam o moto gpju, sej tudi poptv se je za formulo 2x ve? trudu kot se rtv.

Najbolj sme?no je da dajo pred dirko posnetek tiskovke na kvalifikacijah, pa v nem??ini. Dej vsaj podnapise ane, ne znamo vsi vseh jezikov...?e jim pa v enem dnevu ne rata prevest treh stavkov, pol pa tut ne vem no...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Ja ja, danes je bil spet na drogi...sem kar tole napisal na njihovo stran na FBju:

 

Spo?tovani. Ali obstaja mo?nost da se ''strokovnega'' komentatorja med prenosom dirk formule ena izklopi? Samo komentiranje je namre? zelo mote?e za vse ki spremljamo dirke na rtv kanalu...vnaprej hvala. lp

Prazni upi...pa vseeno...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Od kje tebi ideje, da so?

 

Verjetno ?eferin na pamet lapa, ane.

 

Ja in verjetno so se v dvorani vsa ta leta igrali ?lovek ne jezi se, ter zemljo krast. Prosm no...

 

Se strinjam, da je tole vse skupaj na precej trhlih nogah.Sej tudi v Rusiji so obsodili pussy cat rockerice na prisilno delo.

Verjetno je tudi tam demokracija, a ne?

Bojim se, da levosu?nih ne bodo tikali, dokler je Kralj na oblasti, dje?

 

Jaz nisem ne "levi" ne desni.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.