Skoči na vsebino
Jamralnik v2
Napisano

bo? dobu 4 dni po roku pla?ila opomin, ne skrbi. Mehanizmi za male siromake odli?no delujejo. Zatakne se pri gospodi. Oni pa lahk natol?ejo ?ez 20 mio dav?nega dolga, pa ?e se dacarji ne zganejo. ZakaJ bi se. Saj 5. v mesecu vseeno dobijo pla?o. Kolk je pa pr 20 mio ?ele ?rnega posla se pa raj? ne vpra?am.

 

Opomin za dohodnino pride septembra :) Jaz lani tudi nisem na rok pla?al, sej tud letos mi ne bo zneslo...treba dat denar v stvari k dejansko funkcionirajo, naprimer avto :P

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

ponočnjaki
Napisano

hehe, podobna zgodba se tut men odvija, s tem da bi lohk spal pa se zbujam pono? pa se premetavam, dons sm se pa odlo?u popoldan spat, zdej sm ko nov! :jupiii:

 

A si zaljubljen? :wub:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Tole je iz 2010 primerjava, tako da je pri nas sedaj ?tevilka okoli 33.000 (po zadnjih podatkih SURSa da ne bo kdo govoru da napamet govorim :D ), procentua?o si pa sami zra?unajte. ?e vedno mislim da je manj?a od cipra :jezicek::D

 

 

 

http://www.dgaep.gov.pt/upload/RI_estudos%...oyment_EUMS.pdf

 

Moje osebno mnenje, pa je da je na?a ?e vseeno prevelika. Preve? je fosilov ki meljejo zrak. Vidim to iz first person view, ?al :(

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Ne vem kje si se ti vozu, ampak un teden pred 18.6. vem da je bil ful mrzel pa skoz de?,..vsaj v na?ih krajih....

 

?udnu...vse fotke k jih mam od za?etka junija pa do 28.6. so son?ne in brez strehe :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Miatarji - Razno
Napisano

Ja dons sem z li?arjem govoril, pravi da tisti ve?ji del skoraj da ne pride v po?tev, ker pri mojih pragovih ga je tako ali tako pol stran vrgu, ?e bi moral pa ?e celega uporabiti, pa pravi da kar malo odstopa, in bi potem rabil veliko kita na zadnjem boku, da bi stvar zgledala uredu...

 

Druga? pa tole

 

http://www.autoguide.com/auto-news/2013/05...ak-records.html

 

:D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Miatarji - Razno
Napisano

No tega sm jzt naro?u pri Ilmotorsportu, malo je treba ?e sicer upasat, ampak bo pasalo ;)

 

So pa ?e manj?i, samo tisti predel kjer se rado dela luknja, ali pa samo prag, brez blatnika. Jaz sem blatnik vzel ker je bilo treba ?e tam ?vasat...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Miatarji - Razno
Napisano

Koliko rje pa ima?? Sam na ?rni se itak ne vid tok dost, je pa fajn da jo bo? dal popravt :bravo:

 

 

Zdej mi pa vsi povejte, bi bili za to da se pove?emo ?e malo z hrvati-mad?ari-avstrijci-italijani, pa ker smo ravno na sredini, naredimo meet pri nas? :D

 

Ravno gledam na FBju, italijanov je kar precej z mx-5kami...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.