Skoči na vsebino
Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

Ma glej tele pajace no...

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/prometno-pester-konec-tedna-zastojem-se-bo-tezko-izogniti.html

 

napišejo...

"Policija in Agencija za varnost prometa posebej izpostavljata, da se je kar 40 odstotkov letošnjih prometnih nesreč zgodilo med petkom in nedeljo."

 

Se pravi je v tem času torej manj nesreč kot med tednom od ponedeljka do četrtka. Res jebe lud zbunjenog - trije dnevi od sedmih je skoraj 43%.

Ob koncu tedna so vozniki že utrujeni od celotedenske gužve.....🥴😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 55 minutami je Boss napisal:

Tole zdaj, ko so spet tuji turisti na naših cestah je spet polomija od polomije. To res ne veš a jim tam severozahodno izpite talajo na loteriji al kaj.

 

Imamo zoženja ceste, Lah pa Jodlar lepo po sredini obeh pasov in se ne data motit, če zasedata oba pasova.

 

Naredi DARS dve polni rumeni črti in jih na vhodu ter izhodu zariše cel meter eno od druge, da ja ne bi folk se med sabo zaletaval. Italijan lepo po bližnjici preko obeh črt, da je kombi komaj rešil karambol.

 

Vožnja po prehitevalnem na prazni cesti je pa čist v domeni Nemcev. Mislim, a slučajno prodajajo kakšne vinjete za ljudi s posebnimi potrebami in se pol taki smejo vozit samo po prehitevalnem al kaj?

 

Aja pa pravilo reševalnega pasu tujci sploh ne razumejo oziroma tisti najbolj agresivni egoti so prepričani, da so se ljudje umaknili zato, da gredo pol oni tam skozi.

 

 

Policija bi morala tele turiste veliko bolj preverjat, ker so res nevarnost za promet.

 

Aja, da ne nabijam v prazno, sodelavec iz sosednjega oddelka je letos že fasal Nemca v desni bok, ker je živčko poskušal prehiteti celo kolono po odstavnem pasu in ga je ruknil

po celem desnem boku.

 

Problem je v tem, da se bo jebal z zavarovalnicami, ker nima kaskega. Namreč lani pa je drugemu sodelavcu iz mojega oddalka Nemec na gorenjski pumpi ruknil avto tako, da je zavil in pozabil, da ima zadi pripeto dolgo bivalno prikolico, ki je lepo podrajsala dva avta ustavljena na sosednjem točilnem mestu. Še danes nima urejene zavarovalnine, ker švaba ni priznal, da je kriv pa edini je bil, ki se je premikal - sreča je sodelavec imel kasko in je lahko popravil škodo na račun zavarovalnice.

 

 

V glavnem, kar se prometa tiče je menj najbolj stresna prav poletna sezona teh manijakov na cestah.

 

Še dobro, da nisi veliko na cesti... 😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 3 urami je Slivka napisal:

Če bi se utapljala Robert Golob in Janez Janša, ti bi imel pa možnost rešit samo enega - bi šel k Rokovnjaču na pivo ali v Četaro na pico?

To je pa res eno čudno vprašanje, v Četaro na pico vendar.... 🤗😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano
pred 5 urami je g.Wankel napisal:

Verjetno ni mel asistence.

Verjetno tudi ni gledal na cesto.

No sedaj je pa vse jasno,

nima karme

nima asistence

nima pogleda na cesto,ima pa Karmen (CARMA)...😊😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 2 urama je Jest napisal:

Saj tole glede poteka datuma prve pomoci je po mojem mnenju en bullshit… Res je, da se to redkokdaj potrebuje… ampak da pa zato, ker je na skatli na nalepki datum poteka veljavnosti se mi zdi BV… in je orav, da samo opozorijo… Saj ni drago, samo jaz imam v garazi ze ene tri ali stiri originalno zaprte komplete, ce bo kdaj recimo prislo ;) … In ce bom ze rabil doma, bom odprl tisto, ki ji je kao potekel rok trajanja ;) … in ne tisto frisno v avtu…

 

Se bolj bedno pa je, da moras imeti komllet zarnic… v sodobnih avtih pa sam itak ne mores za enjatimnobene vec, ker je vecina LED ;) … Pri avtu sem dobil komplet zarnic za policaje, ki vsebuje H4 ali H7 zarnico ;) 

Sem bil istega mnenja pred nekaj leti ampak,ko pa sem odprl eno škatlo staro 7-8 let sem videl,da lepilni trak sploh ni uporaben in tudi ovojni papir pri obližih je bil čisto preparel! Temperature v naših avtomobilih so zelo skrajne,poleti vroče celo do 60 st,pozimi pa -10 st.

Tudi jaz jih imam nekaj doma v garaži za vsak slučaj.....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.