Skoči na vsebino
Sex chat
Napisano

Danes bi mi pa skoraj hla?e raztrgalo...

 

Grem tankat, nato?im in grem pla?at. Pridem ?e skoraj do vhoda, pa se pripelje "deklica" z BMW Z3, mediteranska rasa (zagorela polt, ?rni, dolgi lasje, vitka postava), obuta v zelo odprte sandalce, oble?ena v lahko, pisano oblekico, ki se je kon?ala nad koleni, brez rokavov, in se napotila noter. Sem bil kavalir in jo spustil naprej - ?e je kaj lepega, si rad ogledam z vseh strani... Pa pride do pulta in edino, kar vzame, je bila ?katlica kondomov. Pogleda in re?e prodajalcu: "A samo te po 6 imate? A tistih po dvanajst pa nimate?" Prodajalec je samo odkimal (govorit najbr? niti ni mogel...). In je vzela dve ?katlici po 6 kondomov, pla?ala in ?la.

 

So bili ?ivi na hla?ah napeti da se ?udim, da niso popokali...

 

Le kaj bo po?ela cel vikend?

 

Ej, treba pla?at Z3, ?e ne z dnarjem, pa druga?e :bravo:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Miatarji - Razno
Napisano

Jzt mislim da je uvo?ena. Ker v tujini so ?e bile 2001 letnik FL...

 

Lahko pa tudi tako kot si ti reku ja...podobno kot je bila moja. Samo se ?ele zdej vidi da je bila precej udarjena, ko je razstavljena...mislm da tut neyko ni vedu tega...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Jaz bi mojo ljubo JU popucal. Pa ?e bi mogu ?e samega sebe odpustiti, rad bi vidu da bila dejansko namenjena temu kar je: da stre?e? ljudem in jim pomaga?, ne pa da 7:00-15:00 samo nabira? evre.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj za obrambo pred norimi vozniki
Napisano

Sej tudi bejzbol kij v prtlja?niku te ne naredi frajerja.

 

Zame osebno, edini pametni in tudi pravilni komentar v tej temi:

 

Jaz pa ?e vedno zagovarjam pregovor, da lepa beseda lepo mesto najde. V avtu sem se precej dobro navadil krotiti svoja ?ustva in raje kot da koga izslilim dam prednost, ?e posebej komu, ki zaradi gu?ve nikoli ne bi pri?el iz stranske ulice. Ob?utek, da ti ljudje mahajo v zahvalo je veliko bolj?i od tistega, da bi se nad nekom stulil. V?asi mi rata sebi v prid obrniti tudi tako situacijo, ko nekdo naredi kak?no neumnost. Ravno zadnji? sem imel primer, ko mi je ena voznica zaparkirala dovoz iz dvori??a. Sanujemo v centru, zato se to dogaja pogosto. Ker sem jo ravno zalotil, sem stopil do nje in jo opozoril, da so ravno prej dali redarji enemu kazen 40? (kar seveda ni bilo res). Voznica mi je bila zelo hvale?na in je takoj preparkirala avto.

Moj nasvet: pozabite na jezo, kadar ste za volanom. Ve? ko nas bo takih, bolje bo.

 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

V6 turbaki bodo tudi ?e prihodnje leto, ni?je cene pa klasi?ne proge pa ne pridejo v po?tev. Ni ekonomske ra?unice za Bernija, treba Tamari nove jo?ke kupit B)

 

?koda res, ker proge kot so Montmelo, spa in podobne so prav zakon, tudi za gledat. Medtem ko vse une azijske, so mi tok umetne, razen suzuke ?e no...pa TI Aida mi je bla v?e? :P

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Sej je Ali?i? razlo?il. Redbull je moral downgradat svojo aerodinamika, da le ta ne bi preve? obremenjevala pnevmatik. Tako da niso ve? tok dominantni. Ferrari bi bil pa tudi prej?no dirko podobno hiter, ?e ne bi imel problemov pri obeh dirkalnikih.

 

Skratka, prvi? v ?ivljenju do?ivim da je treba iti nazaj na primitivizem, da lahko sploh dirka?. To pa je kraljica moto?porta ja...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

A kao druge stranke so pa resne? A neka SD z klovnom na ?elu stranke ni parodija na demokracijo? ;)

 

Za moje pojme so itak vsi smotani, samo ne bi pa o demokraciji, ?e g.gestapo ne pusti met nobenih protikandidatov ;):D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Taka situacija na cesti me kar fajn prizadene;

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/35...oskodovana.html

 

Ne more? verjet kako gre men to na ?ivce, mojim star?em se je pripetilo isto par let nazaj, ampak na sre?o brez smrtne nevarnosti, vem da sem takrat razmi?ljal da bi ga unga voznika pretepu, pa magar do smrti. Sam sem se hvala bogu streznu, n? naredu ker bi se s tem sam spravu na njegovo ravn, ampak kaj pa ?mo? Bo take kaj izu?ilo?

 

?al mi je, da umirajo mlada ?ivljenja k majo ?e vse pred sabo :(

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

a ni ling ena vrsta ribe. Se prav nekak to pomeni kot dolga riba - in ceste se verjetno dr?i pribli?no tako kot sluzasta riba al kaj so mislili s tem imenom? :whatever:

 

Lohk pa tko dobr vijuga ?ez ovinke, kot riba v vodi :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

To je ?e bolano vse skupaj. Zdej bo krizni davek, da re?imo NLB, oni si pa izpla?ujejo regrese...je res da je to pravica delavca, ampak ?e je kriza, je kriza za vse.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

To so ti bejbe. A misli? da je na ministrstvih pa to kej druga?? Jaz vsak dan norim. Recimo ?e osnove Worda, Excela, kar je ubistvu pogoj za ve?ino delovnih mest v JU, ampak nobena ne zna.

 

Me zanima kaj bo, ko bom od?el :ninja:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

MOTO GP
Napisano

Tudi Lorenzo ni bil ?isto nedol?en tam, verjemi mi. Samo, on je kot Vettel. Ne more si predstavljati da je ?e kdo drug na stezi :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.