Skoči na vsebino
Formula 1
Napisano

jebes formulo

 

1 99 Jorge LORENZO SPA Yamaha Factory Racing Yamaha 341.7 1'56.685

2 35 Cal CRUTCHLOW GBR Monster Yamaha Tech 3 Yamaha + 0.058

3 46 Valentino ROSSI ITA Yamaha Factory Racing Yamaha +0.071

 

Ne izzivaj :harhar:

 

No sej tut MotoGP bom letos mal bolj podrobno spremljal...ima da doktor kej poka?e od sebe...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Ja sej vem, sam problem je da z na?o kadrovsko se pogovort je velik problem, tej ?e sami zase ne vejo kaj delajo :blink: Pol bojo samo rekl da ?e ne bi bil pa ?e v minimalcu, ampak ni tko...bom jutr ?u gor :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

cestnine ?eleznicam
Napisano

Jaz in ti sva zadnja ki lahko tu komentirava :) ?elezni?ar&Cestar hehe, no zarad varovanja podatkov kej velik jaz tudi ne bom povedal...

 

Ampak, a so ljudje res tok naivni da so to ?ele zdej ugotovil kam se denar steka? Cel bum zdej, ve se pa ?e vsaj 5 let. Je pa tako ali tako vseeno ker gre vse v isto skledo, lahko bi ?lo pa za nakup novih ra?unalnikov za vlado, pa bi bil isti drek. ?e z marski katero drugo takso je tako verjemite ;)

 

Je pa tako kot je Dejan rekel, stare tirnice, tramovi...s tem da je la?je popraviti roko na avtu in plati??e, kakor pa iztirjen vlak :blink:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Res je kot pravita, in tudi da tukaj odgovora ni. V prehitevanje Vettla se ne bom spu??al, ker hvala bogu da se v dana?njih cajtih sploh kej prehiteva, ampak njegovo jokanje da naj sprednjega umaknejo, to je zame vi?ek. 20 let nazaj kej takega nisi sli?al... :blink:

 

No malo sem nostalgi?en, predvsem ker gledam na YT videe

 

http://www.youtube.com/watch?annotation_id...p;v=qg_gPlAnfDQ

 

Pa je ravno pri temi elektronika, da ali ne...tudi tukaj ne more? najti odgovora. Ker po eni strani je prav da je dirka? samostojen, po drugi je pa tudi prav da se ekipa in tehnologija razvija. In ko gledam o Williamsu FW15c...uau :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

autoCAD
Napisano

Najbolj simple je Sketchup :) Pa niti ni ve? tok nenatan?en kot v?asih, pa super se da renderirat, jaz ga za interier skoz uporabljam. Za na?rte pa? ni, ?e rabi? vse v enem je pa res tako kot je rekel iVar rekel, Archicad...samo se ga je treba nau?it ane...

 

Autocad pa 3d pa no go. Smo mogli na gradbeni risat hi?o v 3d, kompliciranje da bolj ne bi moglo bit...pol sm se pa ?e na faksu skregu s prfoksom ker je vztrajal da v njemu spet hi?e ri?emo :wacko:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Aja, kaj pa to k prletijo iz Webbrove gara?e z gumami, pa re?e da gre Vettel v bokse? Itak je to zadnja sezona pomoje nasploh slovenskih prenosov, glede na to da je Mirko tut ?isto oku*cal rtv, ker so predvajali planico...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Kak?na farsa je ratala ta formula...vodo na mlin pa samo ?e Ali?i? priliva s tem glupim komentiranjem. Moj enoletni ne?ak ima ve? pojma. :glare:

 

uuu 1000 objav :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Rahlo jezen nase ker mi ni uspel oprat avta za na izlet -_- po drug stran nj bi pa naslednje 3 dni vreme veselo ?astil z de?jem/snegom, tko da bv.

 

Aja pa ne,ne vozm v avtomatske avtopralnice iz ?e znanih razlogov :ninja:

 

Ja sej so bli itak tok pra?ni na konc, da ga tudi jaz iz prakti?nega razloga nisem opral. :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.