Skoči na vsebino
Jamralnik v2
Napisano

Naceloma imam rad sneg, samo letosnja zima pa malce pretirava :vskalo:

 

Mislim da kogarkoli sem letos ?e vpra?al to, sem dobil isti odgovor :)

 

 

Moj dana?nji jamralnik pa je da kadar imam dopust gre ura zmer prehitr mim :angry2:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Boss, ti si zrel da se te strpa v zapor. ?imprej!

 

Ne tale pred njemu je zrel za to, ker to je ?e prva lekcija na cppju, kaj se dela na pospe?evalnem pasu.

 

Je pa deeyan, lepo razlo?u kaj se naredi v primeru da se ne da, kar je bila pa tudi ena izmed prvih lekcij na cppju ;)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

ABS je samo potuha slabim voznikom, pravi ga izklopimo in s po vranskem vozimo bolje kot tist z njim, da ne omenjam DSC, ki odreagira ?ele pol ko sem jaz ?e ukrepal.

 

Je fajn pomo?, ampak na ?alost samo poneumlja ljudi, zato se kar strinjam s tabo. Ista fora je s temi avtomatskimi parkiranji. Adijo in v avto?olo spet.

 

Meni je in?truktor na vranskem dejal, da svaka mi ?ast, ker sem brezz ABSa na Kalosu bolje reagiral kot ostali ki so ga imeli. Tuki gre pa spet za to kako pozna? svoj avtomobil, in koliko si pripravljen ga spoznati :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Ma vsaka normalna marina ma zdej ?e dvigalo, ?e ma? pa denar za 40 in ve? ?eveljsko jahto, si pa lahko tut en dvig iz vode privo??i?...Mi smo na?o zmer z dvigalom, pa nismo mel nekega ba? tankerja :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

kokrat od tega z yellow sparrow? :) al so te sam z unim karlijom ustavlal? :P

 

Karli hehe...ja samo z unim, z rumeno presenetljivo ?e ne...

 

Najbolj mi je ?lo pa na ?ivce enkrat poleti ko sm meu sladoled notri, pa me je mogu dr?at pol ure na mestu jao...

 

 

ni ?e konc jamranja za ta tedn.. totalno zgubu zaupanje v dolo?ene :glare: no, itak vejo kdo so in svaka jim ?ast :notworth:

upam pa, da se dobr po?utjo..

 

A sm jst kej narobe naredu? :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Jzt pa nazaj v civilizaciji po pol leta, kon?no kupu nov tv :D In hvala bogu nima nobenih skypov, wifijev in interneta...samo obi?na TV tko kot v?asih, ne rabim dajat 500? za to da se bom po skypu prek tvja pogovarju... ma pa USB player in snemalnik in to je to :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Desni antifa?isti in veliki osvobodilni heroji (najprej ste nas re?ili v 2.sv. vojni, potem nas je pa ?e Jan?a sam ''osvobodil'') in za??itniki slovenskega naroda, brez skrbi. Prihaja va? praznik- 1.april, tko al pa druga? :bravo:

 

Dej resno, pejte ven na zrak magari kidat, ker vam tipkovnica o?itno ?e ?koduje.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

ponočnjaki
Napisano

Kon?al ?iht...okoli 1.30. Potem pa peljal en krog sodelavko po snegu, pa se je mal zavlekl :harhar:

 

Pa ne mi re?t, da te je mogla iz jarka vn vle?t? :harhar: Al sta ''odbija? popravljala''? :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.