Skoči na vsebino
Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

Tale slikca bo kar tule pasala (posneta danes okrog 6.15 ure), toliko o voznikovem prispevku k varni vo?nji. Upam da se za silo vidi, da ima snega nalo?enega ve? kot do sredine vi?ine vetrobranskega stekla in gleda ven le ?ez "strelno lino". VSA ?AST! :huh:

 

:vskalo: Kar izgubim besede ob takih...ajde da pozabi zadnjo ?ipo sneg dol spucat, ampak spredaj???

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Miatarji - Razno
Napisano

A pa je to tok prosojna, da ni problemov? Prebral sem tudi na clubroadsterju da barvajo s sprejem...

 

Me zanima, ker jaz imam ?e preFL, se pravi oran?ne ?migavce, kako bi izpadlo. Verjetno je pa folija res-way to go :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

Kaj me pa razjezi...tole preberem na FBju...

 

PREJELA RAVNOKAR TOLE SPORO?ILO, VE KDO KAJ VE???

 

POZOR: Na avtocesti Ljubljana - Grosuplje na viaduktu Reber (pred tunelom Mali Vrh) iz smeri Lj - Grosuplje sedi ma?ek na ograji med avtocestama... tam sedi ?e 2 uri. Ga gre lahko kdo iskat...

A je lahko kdo res tako neumen da gre na temu viaduktu dejansko ustavit da re?i ma?ka? Kaj je z ljudmi res...

Enkrat je ena tam ?e dol sko?ila, ker je izvajala neke podobne fore.. :wacko:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

pizda si car!

 

pa ?e bi ti ?eno obdeloval kak blondinec, bi te kej motilo?

what goes around comes around! :vesel:

 

If You Can't Beat Them, Join Them :)

iceman22, sam da u?iva?, pa ?e jih ma? 2 al pa 100 :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Druga?e pa mislim, da bo enim ?e dolg ?as, ko ne bo Jan?e ne bodo imeli notranjega sovra?nika. :P

 

Mislim da se bomo imeli ?ist fajn :punk:

 

Z zlato izjemo, kot so ?e nekateri pred mano dejali, da se bodo morali tudi drugi spokat ne samo on.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Tina Turner je imela zelo velike sramne ustnice, zato se je odlo?ila za lepotno operacijo. ?la je k priznanemu kirurgu, seveda pa je ?elela, da se to ne bi razvedelo. Ko se je zbudila iz narkoze je okoli nje bilo polno ?opkov. Vsa besna je nadrla doktorja, kako se je moglo to razvedeti, saj je zahtevala popolno diskretnost. Nato je le pogledala v eno vizitko, ki je bila prilo?ena na sopku in prebrala: "Hvala za u?esa ! Niki Lauda"

 

Tega ti bo redko kdo zastopu :) Sej druga? ga ma ?e zmer nekje na zelenem peklu :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

N? ne bom pretegnu nog....gremo v Sella Neveo...sam dons se morm merkat da ne bom preve? spiu zve?er v apartmaju al kjerkol ?e bomo....

 

Tudi tam je fajn :) Pa tko al tko lahko ?ez smu?a? :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

OK, da vidimo....to bodo ?tevilke v tiso?ih...?eprav ne verjamem..

 

Ja jaz govorim 10-20% mojih sodelavcev, v na?em organu v sestavi, ter ?e na ministrstvu pod katerega spadam. Za vsa ostala ministrstva in organe ti pa ne morem garantirati, na?eloma pa bi morali to storiti! ?e ne, je brezveze. Pri nas pa ?tevilke o tiso?ih ne morem govoriti, ker nas je malo, na ministrstvu bi pa mogla ?e biti tam nekje.

 

Gre se pa zato, ker je bilo govora da mi ne moremo trepetati za izgubo slu?be, ker naj bi imeli zagotovljeno do penzije? To ni res. Ravno tako lahko letimo odkar je nova vlada, in sej po svoje je prav. Javna uprava je prerazse?na zadeva, in 50% ljudi je kofetkarjev ?al.

 

Tu bi lahko ?e na veliko razpravljali, ampak dokler nih?e od ''vi?jih'' ne poslu?a, se zadeva ne bo re?ila. ?alostno.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.