Skoči na vsebino
Jamralnik v2
Napisano

Jaoooooo, ?e 1x enako do?ivljanje kot pred 2 leti v firmi......dan D naslednji teden :( Va?n da javni sektor stakva vse po?ez ker imajo zagotovljen ?iht do konc life-a.

 

Ne biti tako ziher da ga imamo zagotovljenega ;)

Sicer pa moj mnenje je, kdor ima v JU ?as za stavka, nima ni? za delat. ?e bi ?u jaz stavkat, bi imel naslednji dan samo ?e 2x ve? dela. Pa ?e tako delam nadure, k se bodo itak brisale konec meseca. Pa tudi nasplo?no vidim da ?e si lahko vzamejo po 10x na dan ?as za kafe in ?ik, no pod mojo roko bi ?e leteli ven.

 

?koda je, ker smo taki ki se trudimo za male pare, pa nas seratorji spravljajo v slabo lu?.

 

Druga?e ti pa ?elim, da se vse dobro razplete :(

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj poslušate?
Napisano

Heh, meni ni panike, ker radia itak ne poslu?am, ?e si pa sam kaj predvajam je pa to pribli?no v enaki pogostosti z drugimi izvajalci. Seveda v taki zdravi meri, da se ne naveli?am. Michael Mind ima tudi enih par dobrih priredb oziroma remixov:

 

 

Ja to so bli zlati ?asi. Men ena izmed top izvajalcev (sicer dela tko al tko remake). Najbolj?i mi je bil ''Gotta let u go''...kar pa zdej delata no...ne vem...ni jima treba tega ker bi dost dobr lahko furala nek svoj stil...

 

Druga? je pa to duet.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

?e bolj pateti?no, pa ko vidi? da se bejba voz s snegom na zadnji ?ipi po 10 km...pa tut tok je ni, da bi vklopila zadnji brisalec. :vskalo:

 

Lahko bi podeljevali res nagrade za take patetike...sam se ti po dolgem cajtu zdi bedno se sploh sekirat za glupe ljudi :D As long as I'm safe :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

ne pozna? boss zgodovine... :hudicek:

 

nisem nikol ?ravfal... :dudek:

 

Ja, je blo treba dat nosilec stran...butasti japonci :vskalo:

 

Se vsaj ve za drugi?...ve? ?raufam na avtu, bolj ga poznam :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Pri?aj po na?e Jures=Mx-5 :D

 

 

btw, je mo?no da da? alternator ven, mora? od?raufat nosilec sesalnega kolektorja pri miati? ?e ne ne dobim spodnjega ?raufa vn :blush:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

?e je Novakova zdej rekla da je za isto vlado, pa z drugim mandatarjem se to?no ve kaj bo Jan?a. Stric iz odzadja. Kako ironi?no.

 

Kot sm reku, danes je to?no s temi besedami to ?e potrdila na poptvju :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.