Skoči na vsebino
Aktualni dogodki!
Napisano

Evo malo tu poglej jih ma? polno, tako da ?e ti taka ?elja, samo zavrti? telefon in ?e ma? teh 14,000 al ?e kaj manj EUR je lahk tvoj. http://www.avto.net/_AVTO/results.asp?znam...x=14000&let

 

Bom kar tvojmu ljub?ku reku, ma denarja ko dreka vidmo ;)

 

Druga?e pa samo v Sloveniji se dela tako, da se kriminalce spra?uje, ?e bi ?e radi denar obra?ali...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Ja komot najde? v hla?ah, ampak mi vsaj vemo od kje je ta denar. Ne pa da ima? par jurjev pla?e, najde? pa dva milijona ki jih ne zna? pojasnit?

 

Aja, pa jzt bi mel tut volvota za 14.000...lepo enim.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Crknla je rumenka :angry2:

 

Med vo?njo je vedno manj svetilo vse skp (?tevci, gumbi)...zdej pa ne vem kaj je. Masa, akumulator al pa alternator...kr neki vse skp!

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano

Ok bom kr tle pra?ala sej se delno nana?a :D

 

A se komu sanja po ka?nem vrstnem redu FB pome?e prjatle, ?e gre? na stran "prijatelji"?

 

Po abecedi ne, po tem kok sm js na profilu od koga, oni na mojem, po tem kok so aktivni,...wtf?

 

Mislim da je kar random. Medtem ko na chatu, so zgoraj tisti ki so bolj aktivni s tabo, spodaj pa tisti ko ne...baje.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

moram prebrat eno knjigo k ma 896 strani, pa sm na 609 strani, pa se nikamor ne premakne ta debela bukva :angry2:

 

?e te tola?i, ?e vedno ve? strani kokr sm jih jzt prebral v lajfu :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano

tud men no?e kopirat filmov na usb. Kopira mi samo kake slike in kaj manj?ega. Pa mam vse na istem sistemu: ntfs. Encajt sem se matral ,sedaj pa obupal.

 

Kok velik film pa? Na?eloma NTFS naj ne bi bil problem, probaj vseeno pretvorit klju? v FAT32, po vsej verjetnosti ima? pa tudi ti pokvarjen klju?ek :blush:

 

Imam USB 8 Gb! Za?el sem kopirat en film gor zadeva nekaj za?teka in moral sem odstranit usb.

Film je deloma skopiran,vsaj ka?e tako. Zdaj pa nastane problem:

Ho?em ta klju?ek sformatirat in mi napi?e da je za??iten pred pisanjem!!!! WTF OD KJE!? Karkoli delam (ho?em po?et) Je za??iten pred pisanjem! Razne kljukice ne pridejo v po?tev ker mi ne da opcije(samo za branje ,arhivske,..)

 

Kako,s ?im sformatirat,al je zadeva ?la rakom ?vi?gat?

 

lp

 

Mo?no da je kak sektor na disku hin, ampak formatiranje bi moglo delati. Bo pa sektor vseeno uni?en tko da je za stran pomoje, edino ?e proba? s kakim disc repairom...

 

Sej druga? nima? slu?ajno tisto zunanjo za??ito da zakleni? klju?ek? Ker eni to spregledajo :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Welcome to your control panel

Manage your ignored users

 

This section allows you to set up your ignored users list.

When you add a user to your ignore list, any posts they make will be masked until you specify that you wish to read them. You may not be able to ignore users if they are in a member group which doesn't allow them to be added.

Name Group Posts

Lojz

:ouje:

 

:bravo:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.