Skoči na vsebino
Aktualni dogodki!
Napisano

Jaz bi vse po vrsti leve,srednje in desne poslal v penzijo(ampak brez penzije).Sej pravim, da so se demonstracije izrodile in je ?lo vse skupaj v smer ru?enja vlade.In potem stopijo na sceno (seveda zakamuflrani v paketu kao novih fac na sceni) stari obrazi.Tako pa? imamo pri nas. ;)

 

No pa si me prehitel ?e preden sem editiral :D

 

Ni? ve? starih obrazov, to naj bo glavni cilj :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Aha, bi bili potem vi enako zagreti, ?e bi bil Jan?a ?upan Ljubljane?

 

Dejstvo je da levi o?itajo desnim nekaj, desni pa levim drugo. Treba je za za?etek spremeniti mi?ljenje ljudi v glavi da se bodo zadeve v dr?avi premaknile. Jaz sem ?e dejal da mi ?ist dol visi ?e se vsa leva politika odmakne za vedno in se jo nadomesti z tehni?nimi ljudmi, sposobnimi. Samo tako bodo morali narediti tudi ostali...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Miatarji - Razno
Napisano

Novi video :)

 

 

Bom pa verjetno v prihodnjem letu ustvaril nekak?en promo video za slo-miatarje, kratki film o nas in na?ih avtomobilih...videi bodo ve?inoma iz na?ih izletov, lahko pa mi kdo pripi?e kak?no zgodbo v povezavi med vami in avtom, in bi to potem uvrstil simboli?no v kader...(recimo mene vedno fascinira vo?nja ob son?nem zahodu na morju, in bi bil verjetno en kader v filmu ravno iz tega)

 

bi vas pa rabil ?im ve?, tako da miatarji v akcijo! :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

Bi prosm nehal ti skoz nekaj grozit? Preber kak?ne jaz kasiram skoz ( kot so; kreten, debil, omejenec idiot, kurba, retard, psihopat, umsko zaostal itd...) pa nih?e moderatorja ne opozarja za to?

Hvala, pa brez zamere za vme?avanje.

 

Letelo je na vse, ne samo nate. Malo se skuliraj frajer ;)

 

lp

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.