Skoči na vsebino
Jamralnik v2
Napisano

Sam ne sme ga gor prtisnt k bi mu primrzu na feltno...pol je pa jeba :hohoho:, a si ga predstavlja? na kolenih v snegu ko ??ije po feltni od MX5-ke, mimo pa pride kk?na fino?a pa ji re?e hov-hov :hohoho::hohoho:

 

E moj gregson, slabo me pozna?. Jzt bi ji reku ?e mi lahko pomaga :hohoho:

 

Druga?e pa hvala vsem, se je stalilo samo in ni ni? ve? treslo...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Haha....to ti je sneg nabutal v pakne in vse tam naokoli ker ste driftal po snegu a ne....se je meni isto zgodilo in je tresel k pr norcih....mogo?e si zdej ?e mal pozen ampak vseeno probaj takole, meni je re?ilo zadevo v minutki....sem ?el na Petrol in spihal iz paken in felten sneg z napravo za gume pumpat....in je blo spet vse tip top.

 

Aha, bom probal :) tnx

Sam glede na to da je stal da se je ?e led naredil, bom verjetno moral vro?o vodo uporabit? Ali pa ?akat na pomlad :lol:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Tudi pribli?no ni enako. ?e nikoli nisem sli?al Vettla ali Hornerja Ferrarijevce imenovat makaronarji, lahi, itd.

 

Nima veze, kako jih jest ali kdorkoli od navija?ev kli?e, gre se za spo?tovanje med mo?tvi v karavani F1. In vodja Ferrarija Montezemolo bi lahko malo ve? spo?tovanja pokazal, konec koncev gre le za mo?tvo, ki dominira v zadnjih 3 letih, in ga sami ne uspejo prese?i, in to kljub njihovi bogati ?portni zgodovini, ogromnem dirka?kemu znanju in dirka?kimi izku?njami iz raznih serij ter seveda z njihovim "najbolj?im" voznikom.

 

Enim ?aljitev, drugim spet ne. Ne bo se pa nih?e oziral za tem kaj ti misli?. Zaradi mene tudi ?e jih ?e vedno kli?emo gara?isti...se pa me?e? tukaj kot da Ferrarija ni ?e nih?e nikoli premagal. 3x. So what? A bo zdej konec sveta?

 

Vettel je pa itak celi pape? kar se spo?tovanja ti?e. Sploh besedna zveza ''kumara'' mu gre rada z jezika.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

?e sam Montezemolo mo?tvo Red Bull zani?evalno imenuje "napitkarji". Da jih eni napitkarji, z dva razreda slab?im voznikom (tako pravijo njihovi navija?i, Nande je itak 2 razreda pred vsemi) perejo ?e 3 leta, aj aj aj...

 

Kaj, tko kot ti re?e? makaronarji. Pa smo na istem mar ne?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.