Skoči na vsebino
Kava
Napisano
pred 18 minutami je TBA napisal:

Petek je. Đezvica pa tud prstavljena😂. So se ženske v pisarni hvalile sa dans one kuhajo kavo... sam če bi jih čakal bi sou pomoj prej domov 🤣

Niti ženske, dame, punce itd niso več to kar so nekoč bile..... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano (urejeno)

Konec del.tedna je že.... :ouje:....za nekatere pa še ne.... sramezljiv

16784338182233868427558653412023.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano

Naslednji teden še počakam in pogledam za 10 dni napoved, potem pa pade odločitev..... 👍

Marčevski sneg je ravno tako zajeban kot novembrski, če pade... :o

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 10 minutami je NevLado napisal:

Ja!!

Samo preverjam, da ne boste spali na šihtu.... 😊😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano

Problem frišnih voznikov je ta,da v A.šolah vozijo pretežno na dizlih in potem taki vozniki nimajo filinga speljevati z bencinarjem,saj veste več plina in sklopka itd,pri dizlu pa samo od seme gre....👍 Pri hčerah-obeh je bil isti problem,ko so presedlale iz dizelskega golfa na Alfo,bencin....☹️

Sem moral narediti pol urni šnel kurs.....:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 51 minutami je TiEn napisal:

Z vašo porabo nevem kolk obrate "nabijate" 🤣

 

p.s: tema je spet malo zašla, bi bilo fajn prestavit tole pod drugo temo ki je temu namenjena

Sem tudi jaz mislil,da sem se izgubil,ko tole berem ravno pod temo CX-30......🤔 

Bo šef to uredil in dal pod avt.menjalnike......👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 1 uro je TBA napisal:

Ja neki se oblači... sam kava se pa vseen pije 

20230308_092830.jpg

Kontra z eno res dobro..... 😉

16782706674438956483495020369187.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano (urejeno)

Dobro jutro, krasen dan se nam obeta.... 👍

16782548400841142463344285273217.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 13 minutami je Alex napisal:

To ni najbolje delati vsako sezono. Se hitro stanjša drsna površina in robniki. 🤔

Vmes, ob začetku sezone je dovolj, če niso robniki poškodovani seveda, da se potegne stranske robnike z fino pilo in na koncu še z finim diamantnim kamnom. Na koncu (repe smučk okoli  15 cm in prav tako spredaj na špici smučke) pobereš iglo, da ne grabijo preveč in lepše pelješ v zavoj. To zadostuje za nekje od  6-8 dni smučanja, odvisno od zrnatosti  in trdote snega. Če je ledeno, meni zdržijo le 4-5 dni. Zato imam vedno s seboj na smučanju  ročni kotnik z diamantnim kamnom, da nabrusim, če je potrebno. 

 

Vem ja,poznam te stvari in brusim generalno vse komplet na cca 15 smučarskih dni odvisno od podlage kot si že ti napisal. Po mojem vedenju lahko to narediš 4-5x,dlje pa tako nimam smuči👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 5 minutami je Alex napisal:

A sam delaš servise? Bi ti bilo veliko lažje, če bi imel ski wise (primež za smuči). 😊 Jaz sem si svoje lesene primeže sam izdelal. Drugače si pa že desetletje pripravljam smuči v lastni režiji  (v bistvu celi familiji in prijateljem). 

Tudi na najnovejših salomon  smučeh od hčere sem "popravil" kote, tako na drsni ploskvi kot robnikih. Je pa res, da moraš imeti kar nekaj pravega orodja(grobih in finih pil, kamna, robnikov, likalnika,krtač in drugih  pripomočkov) za pravi "tuning" smuči. 

Če koga morda zanima, bo 19.04. 2023 prodajalna smučarske opreme Tesma sport organizirala v Kranju tečaj   priprave alpskih smuči. 

 

Ta moj mali servis pomeni, pregled vezi, pregled Robnikov in fino popravilo teh, če je bil v snegu kak kamen, zaščita drsne obloge in glancanje. Po nekajkratni smuki jih dam pa na pravi servis v Celje kjer mi na neko fino swis mašino obrusi robnike z drsno oblogo vred.... 👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.