Skoči na vsebino
Formula 1
Napisano

Sploh ne. Za Ferrari je ?e dolgo znano, da dajejo za marketing zelo malo, njihov glavni marketing in reklama je F1. In glede na videno je le ta bolj ?voh.

 

Ti si se ustavu v devetdesetih...Mogo?e v?asih ja, sedaj je pa razvoj cestnih avtomobilov vseeno ve?ja prioriteta kot prej, in temu primeren je tudi marketing.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Mene zanima, ?e je Audi ?e opustil ?eljo po vstopu v karavano F1? ?e par let nazaj je bilo ful o njih govora. :ne vem:

 

Tukaj je beseda o celotnem koncernu, se pravi VAG, Volkswagen kot glavni je zainteresiran za vstop(Mo?no tudi kot Audi) ?e bi le bili stro?ki manj?i, kar se obeta po letu 2013. Se pa Audiju trenutno bolj spla?a DTM in Lemans kjer nastopajo...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Kak?na sramota? Od kdaj je pa to merilo, da ?e si proizvajalec da pa mora? biti kar vedno prvi? Kaj so potem Williams in Mclaren? Sej niso od nekdaj zmagovali proizvajalci...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

So pa pri Ferrariju postavili povsem nov standard za drugega voznika "hlapca". Toliko pomo?i, kot jo je imel letos Alonso s strani Masse, ni imel do sedaj ?e noben voznik in dvomim da bo kdo kdaj to presegel (no ja, morda alonso naslednje leto :P ). Timski ukazi, spu??anje Masse, bremzanje Masse prek team radija, na?rtno prestavljanje Masse po ?tartni vrsti navzdol, testiranje novih delov na Massinem dirkalniku med sezono na dirkah (seveda za Alonsa), and the list goes on. Kot pravim, ima boga.

 

Tut Webber?ek ni bil od muh, raje kar s steze zapeljal ;)

 

Druga?e pa ne rabi? govorit kako dober je bil dirkalnik, bil je za stopni?ke ja, ampak kaj ti to pomaga ?e je un ?e sekundo hitrej?i? Ne govorimo da je zani?, je pa definitvno slab?i od Redbulla. Kako bi potem osvojili prvenstvo?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

niso bile rumene ampak rumeno rde?e so potrdili

Ja, rumeno rde?e so bile ?e v Pinheirinho in v izvozu naprej, tam ni prehiteval, nato v Mergulhu zopet zelena, potem pa ko se hrib odpre je bila pa zopet rumena. Tam je Vettel za?el prehitevat...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

Jaz vozim serijsko narejen avto. In od serijskih avtov ma moj avto ene najbolj?ih bremz v svoji konkurenci, ?e ne celo najbolj?e.

Jaz no?em, tako kot tukaj nekateri, iz svojga avta delat nekak?en okrancan avto za v cirkus in nanj ?raufat vso mogo?o doma v gara?i ali pod kozolcem na?raufano ?aro. Jaz sem te otro?arije prerastu.

Tud ne da se mi na kak?nih parkplacih zbirat pa dirkat, gume kurit, pa kazat in gledat svoj avto pa pred publiko polirat doma narejen spojler in pri?igat nalepljene diodice v raznih barvah, ?ponat glasno musko itd.....to so zame otro?je traparije. Ampak glej, vsako tele ma svoje vesele. Vi kar med sabo primerjate, ?e vam to pa?e.

Jaz za enkrat kar zaupam zavoram in firmi, ki je moj avto nardila. Pa uradni servis me zaenkrat ?e ni razo?aral. Mogo?e me ?e kdaj bo? Bomo vidli kaj bo cajt prnesu.

 

Kaj pa ti vozi? Lojz?

Pa sej od YavarYe X6V6 je tut ?ist serijski :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

se spomnete teh EPIC 5 prvih krogov v Maleziji, in Ferrarijevega postanka, ko so iskali gumo povrh vsega

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=Of...ature=endscreen

 

Ah, zlati ?asi sramezljiv No, pa tudi sedaj ni slabo, da me ne bo kdo narobe razumel :) Ampak vedno se ti kolca po prej?nih ?asih :)

 

Druga? sem pa za foro igral prejle F1 2012...10 krogov pa sm obupal nad gumami...svaka ?ast vsem fantom v formuli :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Miatarji - Razno
Napisano

?e bi ?el ?e kdo zraven, za koledarske (sicer ni ravno mese?na tema, lahko pa je za prihodnje) ali za osebno rabo, je vljudno vabljen. Ni nobene modelne/znamkarske omejitve da ne bo pomote :) Gara?a je pa odprta kot so ?e pred mano dejali, bomo pa probali tudi Atlantis, ?e v cityparku ne bo vredu. Hvala vsem...

 

lp

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Miatarji - Razno
Napisano

Ideja

 

Z gospodom Pavlovicem, planirava no?no slikanje avtomobilov v prazni gara?i city parka ob lu?eh. Zraven bo tudi pija?a in jeda?a :) . Prihod verjetno nekaj pred pol deveto zve?er da se vsi spokajo in preden zaklenejo, verjetno pa kar ?e ta petek, ?e bi se ?e kak?na miata pridru?ila...vljudno vabljeni.

 

lp

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Alonso zna zaradi visoke kon?ne hitrosti Ferrarija prilesti visoko, ker bo na ravnini dokaj lahkotno prehiteval. Eno ?tartno mesto vi?je in pa ?isto stran steze so mu pri Ferrariju ?e zagotovili, s tem ko so Massi "nujno" menjali menjalnik (s katerim je bilo seveda v?eraj po kvalifikacijah ?e vse v redu)... sej pravim, bastardi italiani truffatori!

 

Ah prosim no. ?e bi pa Redbull to naredu, bi bili pa genijalci. Pa? dobra ideja, treba je uporabiti vse v boju za naslov.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.