Skoči na vsebino
Tole je pa kr smeh
Napisano

whoop whoop :D Evo za vse k jamrate kako je nasprotni spol beden&nesramen...so what :D

 

Gospod svetovalec

 

Upam da mi boste pomagali.Par dni nazaj sem se odpravila na delo ter pustila moza samega doma pred televizijo.

Kaksen kilometer od doma se mi je ustavil avto,ni hotel znova zastartati,zato sem odsla pes domov.

Ko sem prisla domov nisem mogla verjet kar sem videla,moj moz je bil v postelji s sosedovo

hcerko.Jaz sem stara 32 let,moz 34, sosedova punca pa 19,porocena sva pa 8 let.Polna sem stresa,takoj potrebujem dober nasvet,prosim pomagajte mi.

 

S spostovanjem,Neza.

 

Odgovor svetovalca:

 

Draga Neza,

Vedno mi je hudo, ko slisim, da imajo ljudje tovrstne tezave.Da se je avto ustavil po tako kratki prevozeni poti je lahko vec vzrokov.Najprej poglej ce imas zadosti goriva, si morda tankala tisti neoporecni bencin na OMW? Mogoce ne dela crpalka ali pa imas kaksen elektricni problem-akumulator,svecke,vzigalna tuljava,lahko je kriva kljucavnica ali pa racunalnik vbrizga,ce sploh je od firme Magneti Mirelii. Vsekakor bi predlagal, da poklices avtomehanicno delavnico, da ti potegnejo avto v garazo ter ti ga natancno pregledajo.

 

Svetovalec Ignac

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

v tem primeru grem po rabljeno, ki pride cca. 50? :)

 

Glede cene je tako kot je iceman rekel, ?eprav sem sli?al peri?nika da je govoril ?e v cenej?i ceni, ?e njega kontaktiraj, v tvojem primeru pa pomoje res ni problem rabljene. Pri meni ja, ker jih je res malo, pa ?e to vpra?anje ker imajo vse podobne hibe...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

nemore?, ker se je strgu zgornji rob, ki gre v utor cilindra

 

Aja, mislil sem obnoviti celo ?eljust...

Pri meni kro?i ?ala, da ve? tankam bremz olje kot bencin :wacko: Kon?no bo to porihtano :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

To si se kar potrudil, jaz sem v najbolj?ih ?asih kve?jemu naredil kak skin za LFS. :D

 

Si bil pa z Akrapovi? Renaultom vizionar. :rispekt:

 

Ja, sej ta je od letos :hohoho: Malo up to date pa more bit :D Ostali so pa vsi dvojniki ?e smrtnikov:

Delo-Biv?i Mclaren

Mobitel-Biv?a Honda

Merkator-Spyker

Tu?-Minardi

Istrabenz-Jaguar

Merkur-Jordan

Se vidi od kdaj so :D

 

Druga?e pa ja, takrat sem si lahko vzel cel dan ?asa, ker je blo treba sprement ?e vse logote, menu grafike, ostale grafike :ninja:

 

GP2 pa je legendarna ja...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Edini meni zanimivi mod kar sem jih naredil, ?e iz ?asov srednje ?ole:

 

 

 

Potem je pa naslednji dan sledil ?us v ?oli, ker sem raje modal, namesto u?il :)

 

Sem pa modal ?e svega sva?ta, od GP1, GP2, GP3 (kar je ?pil na sliki), GP4, F1 challenge, GPManager, GP2Manager, GPWorld...ste dojeli vse v povezavi z F1 :hohoho: Pol srednji ?oli je pa volja minila, kdaj pa kdaj pa ?e odpeljem kak krog...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Bli?a se velik praznik
Napisano

Sej je vsak biv?i politik in dedi? pre?ivetega totalitarnega yugosovjetskega sistema, si pozabil da je bil tudi Jan?a partijevec?

 

In celo nepismen ?lovek ve, da v vladavini mafije, demokracija ne obstaja.

 

Ma? prav. Na ?alost bomo morali ?akati ?e 3 leta na propad te mafije, razen ?e ?e prej razpade vlada, kar pa niti ni tako dale? :closedeyes:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
Placebo efekt, je najve?ji motivator kar jih lahko je pri ?loveku. Tako tale naprava tudi ?ude?no deluje :) Kot med drugo svetovno vojno ko so vojakom dajali ?ude?no vodo za mo?, ki ni bila ni? drugega kot voda, ampak hej, delovala pa je :hohoho:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Volitve 2012
Napisano

Ja in to je potem ?e oznaka, da je ?lan leve stranke ?e kar desen :aaaaa: . Ma ste eni pa res napumpani z 24ur pa RTV. Za vas o?itno ?lovek, ki ni ne skrajno levi in ne skrajno desni, torej bi bil naj nekje vmes oziroma se temu v politiki je za Pahorja velja levosrednski. Normalno pa je, da desnica, ?e drugi krog ne pride njihov kandidat podpre ?loveka, ki je vsaj sredinski, kako pa naj podpre nekoga, ki je skrajno levi kot je ta lopov Turek, ki polno samo svoje ?epe in hodi na privat obiske na na?e stro?ke.

 

Si se malo zmotil ane, si mislil na Jan?o. Zato pa rabi podpreti nekoga ki mu bo kimal in klanjal da bo sam lahko polnil svoje ?epe na na? ra?un ;) T?rk, brez e-ja (?e se slu?ajno v 4ih letih nisi nau?u) mu zna vsaj na normalen diplomatski na?in kaj re?i nazaj. Brez da bi, pazi to, uporabil twitter ?zmeden?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Bli?a se velik praznik
Napisano

Evo, zdaj si pa poglejte odziv na moje vpra?anje.

Vpra?am, za kak?no dobro jed, nazaj dobim pa odgovore kot je: to je dan pijancev, ne praznujem dneva pijancev, ma? mo?gane skurjene od pija?e itd.....a sem vas to prosil in to vpra?al?

Taki odgovori pa res povedo, kdo ma v resnici mo?gane skurjene.

Mah brezveze. Kot ka?e, vi ne poznate dobre hrane.

 

No in ker ste temo ?e pokozlal, vam lahko odgovorim na va?e vpra?anje o volitvah.

Lojz ?e dolgo ne hodi na volitve in podobno sranje. Pha, le kdo v Sloveniji ?e hodi na volitve? V sloveniji se volitev udele?ujejo u glavnem lenuhi, priviligiranci iz ?asa komunizma, geji in lezbijke, potomci izbrisanih, pa cigani. To je klasi?na slovenska volilna baza, ki je do zdaj ?ivela od privilegijev in na ra?un pe??ice pridnih delavnih ljudi. In ker se omenjeni volivci bojijo, da bo lenuharjenja in privilegijev konec, potem trumoma drejo na volitve in volijo politi?no garnituro, ki jim je to do zdaj omogo?ala in jim bo to omogo?ala ?e naprej.

Lojz ve, da je to tako, ker je ?e nekaj star, zato se teh trapastih igric ?e dolgo ne gre ve?. Proti burji se ne da scat. No ja, nekaj po?tenih vendar naivnih volilcev vseeno gre tudi volit, saj ?e zmeraj upajo, da se da v sloveniji kaj spremenit. Pa? upajo.

Sicer pa v Sloveniji so mediji tisti, ki dolo?ajo kdo bo izvoljen, raja je pa tolk zabita, da naseda tem medijem. Mediji so tretja veja oblasti.

V Nedeljo bom namesto na voli??e, ?el raje k ma?i, pol pa domov na ju?no, kjer bom jedel govejo ?upco, tenstan krompir, solato, pa ?e bo od martinovanja ?e kaj mesa ostalo. Hrane se ne me?e stran.

No pa en kafe si bom ?e prvo??u, ker bom verjetno malo zaspan na ta dan.

 

Ti pa si te?ki frajer ej, kjer car da ne gre na volitve. Samo si se ujel v zanko in sam sebe porinil v grupo ki si jo prej omenil: Lenuhi.

 

Volitve so ti nacionalna odgovornost, pa neglede na kaj se gre. Nih?e ve? tega ne spo?tuje. Zato pa smo razklani na 2 kosa.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.