Skoči na vsebino
Volitve 2012
Napisano

Od kdaj pa je Pahor desni :aaaaa: ? Ga ja podpira leva SD, ali pa je za ene ?lovek ?e desen samo, ?e misli kdaj s svojo glavo in ne z mo?gani nekoga drugega strica.

 

Od takrat ko je Jan?a reku da ga bo v drugmu krogu podpru :wacko: Druga? pa malo spremljaj njegove izjave v soo?enjih, pa ti bo jasno...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

?e malo pa bodo morali biti sede?i v avtu diagonalni, k vsi tko postran sedijo da majo ?e glave na sred :hohoho:

 

Pa res, vse k se lepjo na rit v takmu de?ju, bi poslal na Vransko.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Fajsula
Napisano

A mi lahk kdo prihrani X strani branja in mi pove za kaj se tukaj gre? Bom zlo hvale?en za razsvetljenje.

 

Gre se za punco, ki je skenslala kolega od Don Felipeja, ker je prodal Audija in kupil Clia. Ampak sedaj smo se tudi vsi ostali zaljubili v njo. Gre pa za najlep?o slovenko pod tem soncem.

 

Mislim pa da je tudi na? Don Felipe malo :wub: To pojasni zakaj gleda rx-8ke za ?lepat prikolce, ko bosta hodila na morje. Bejba pa pali na mazdi, po tanovem :D

 

To je to.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Sej tale s corollo je pa resni?na, ali mi je kdo od vas, al pa celo prijatelj ki dela na toyoti govoril, za star?ka ki je po 20 letih prvi? pripeljal corollo na servis in pojamral da je nekaj crknilo :hohoho:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Fajsula
Napisano

Ja zdej sem si kupo zelenega Z4 na kredo, mazde ni ve?, ona se pa ne javlja na telefon...samo ?e avt. tajnica se uklopi...komu kaj znano? :ne vem:

 

Veste kaj sem pa zvedel? Da ima ?e enga tipa k ima doma eno rde?o in modro mazdo, zdej pa ne vem a je to ?mego, al viper? :hohoho:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Fajsula
Napisano

Ja kako, ?e do bejbe ne pride? spljoh.....Wankel jo je ?ist obnorel, in obratno, ?e foruma?a bomo zgubil, ker ?e oglas daje za mazdo, potrebuje Z4

 

Poro?aj

, ?e najde? kakega Z4, pogojno tudi Z3 za solidno ceno...sem si ?e vzel kredit za 10 let...

Druga?e pa, ja, danes sem foruma?om zaupal da jo bom zaprosil za roko...sicer po treh dneh ampak tako mi ni bila ?e nobena v?e? :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Fajsula
Napisano

Ker sm rabu neki cajta da pridem k seb :blink: ?enska je...uau...bolj?e ?e nism vidu, ?eprov jo ma dons canyon, jutri pa labi, mislim da bo tole kar ?lo in da sva oba :wub:

 

Jah, je pa res da ji japonci niso v?e?, tko da bom verjetno kar prodal mazdo in kupil audija...sej sm ?e gledu a4 pa te...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Sej vem da se heca? - ?e to dobi v roke koncesionar bodo AC-ji tako dragi, da se jih ve?ina doma?inov ne bo mogla privo??it, tako kot na Hrva?kem.

 

Ja, bomo pla?ali vinjete + uporabnino koncesionarja :blink:

Sej je lepo, ampak 10 ali ve? let prepozno vse skupi...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Fajsula
Napisano

za druge ne vem ... sam mene tok rajca da me kr razmetava po sobi ... :wub: ej bojsi ... kdaj jo ma zdej kk?n ... en urnik si mormo sestavt da se nebomo usi za ist cajt menil ... lepo usak ve?er eden :prstgor:B)

 

Ja jzt jo mam jutr, lahko ti pri?timam teren za v soboto :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.