Skoči na vsebino
Pohvalite se,...
Napisano
pred 3 urami je skritikrt napisal:

Ne,ne...sem že pisal,da mi je dokaj vseeno za porabo,ker sem bolj "živ voznik"...samo toliko,da vidim,kaj je možno...pa še to k je bilo iz ljubljane grede še znosno na AC,izven naselja pa tudi...nazajgrede pa "vse mrtvo"...torej sem lahko vozil "po svoje"....čim manj zaviranj,cim manj gasa,in vseeno dokaj hitra vožnja...čez naselja malenkost nad omejitvijo,izven naselja malenkost pod omejitvijo...ovinki mogoče malce prehitro peljani,da čim več kinetike sabo odneseš itd...pač vse z ciljem čim manjse porabe.

 

Da bi pa nonstop talo peljal...mi je prevelik uzitek vožnja z avtom,da bi se kaj takega lahko zgodilo😂

Če ti delčki take vožnje kot jih opisuješ pridejo v kri je lahko tudi užitek in zabavno pa še na denarcih se malo pozna.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 2 urama je Janez007 napisal:

Kakšna kava? Na sliki je prazna skodelica kave. 😃

Res je na sliki prazna skodelica ampak ne kave....😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Parkiranje na klancu
Napisano
Pred eno uro je DonFelipe napisal:

Ja, ampak kako naj počakam, če se ti vedno nekdo vriva in je živčen, pa še nihče ne parkira v klanec oziroma na hribovitem predelu ; imam soseda kateri ima VW Golf VI in živi na klancu naokoli ima ogromno prostora ampak raje prosi sovaščana ki je skoraj kilometer stran da se ne vozi po makadamu in parkira na njegovi parceli ; če mene vprašaš je to pacient. Pa dostikrat pride do omenjene situacije da moraš parkirati na klancu, bodisi navzgor ali navzdol, in potem ti zadeva drsi, ko pa greš vzvratno navzgor pa zna pri ročnem menjalniku lepo zasmrdeti sklopka, sploh pri manjših kubaturah (npr. Clio 1,2),

 

To je normalno, sem vozil klasičnega dizla, Opel Zafira A, normalni obrati obrati na začetku 900, potem pa zadeva pada na normalno ko se ogreje. Samo gretje pa ne začne delovati ko ni na delovni temperaturi.

 

No vidiš, zelo malo prostora in moraš zadevo odmanevrirati ; sedaj pa pomisli da ti je še kdo parkiran na sosednjem pločniku ali malo naprej oziroma pred vrati. Avtomatika je precej lažje manevrirati, naj si bo mrzel ali ogret. 

Moj brat recimo pusti da laufa na mestu da mu potem ne bi ugašal, sploh zjutraj. 

 

To je pa problem novodobnikov ker ti crkavajo oziroma ugašajo ter prižigajo lučke za vsako malenkost. 

Ja. samo da te dela živčnega in da ti zadeva čimprej crkne ter te ovira pri manevriranju. 

Kaj naj rečem 🤔 ful kompliciraš, če bi se jaz s takimi stvarmi tako obremenjeval, vržem šefu ključe pa čao in hodim peš...... :danzoman:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Parkiranje na klancu
Napisano

Narobe ni nič ,da si imel v vzvratni ampak ne vem zakaj ne počakate na mestu 40 sek.in obrati nato padejo,potem pa lepo odpelješ po klancu navzdol v prvi👍 Jaz se po dosedanjih izkušnjah nebi nikoli peljal v leru navzdol,ker vem kaj se zgodi v teh primerih......🥴 @Slivka in še kdo zagotovo dobro vedo kako se tem situacijam streže.....:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 54 minutami je MazdaBoy napisal:

Si lokacijo zamenju, pa si čist pozabu 😆 To pa ni BLOK bar a ne 😁

Ja res ni je pa tule, 1km bližje centra Ljublane.... 😉👍

16768957031274790064056712231167.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 56 minutami je TBA napisal:

a smo mel kak meet pa da ne vem?

Jebiga, zamudo si..... 😜😉

IMG_20230218_172441.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Smetenje ...
Napisano
pred 59 minutami je Janez007 napisal:

 

Morda pa bi se dalo nastaviti na forumu kakšen obrazec, kjer bi spraševalca vodilo in bi navedel vsaj osnovne podatke (znanka, model, prevoženi km, ... težava)? Za polpismene brez bontona. 😃

 

Tudi moja polnoletna otročička včasih po SMS komunicirata, da bi ju najraje nekam poslal, recimo za vsako besedo eno sporočilo, ... potem se pa jaz matram s tipkanjem, da ugotovim, kaj hočeta (ciljam na odgovor DA ali NE). Da ne govorim, da jih na telefon skoraj ne moreš priklicat .. 🙃  😂

Dve okrog ušes... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 2 urama je MazdaBoy napisal:

😮 kaj mate ohcet? 😛 😉 25 nice nice 👍

Ne, tašči rožco podiramo (80)...😊💪

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 4 urami je TiEn napisal:

Umeši pivo v testo 🥴

Me ubije..... sramezljiv

Danes so krapči na jedilniku ne pizza. 😉 Na pustno soboto nas bo malo več kot ponavadi, cca 25 oseb... 🥂🍻🍖🥩🥯

IMG_20230218_103325.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 57 minutami je MazdaBoy napisal:

Pa obvezno na trojane še po krofe 😜

Še pečejo doma.... :bravo:

IMG_20230218_103653.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 7 urami je AmpeR napisal:

Prej sem bil pri eni znani osebi, ki je ekspert za vremenske pojave.... pa vsa udarila debato o potresih. Pravi, da sigurno nekaj vplivajo na to tudi sončne nevihte na soncu. Ti valovi potem potujejo v smer našega planeta in tudi v notranjost. Ena močnejših je bila predkratkim. 

In še vrtenje jedra Zemlje. Baje je obrnila smer.

 

No. Debate so lahko. Nevem pa, kako to dokazati😁

 

Kakšno jedro,če je pa zemlja ravna....😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 8 urami je MazdaBoy napisal:

Jaz sem pa kelnerco isku na sliki 🤦‍♂️

Pridi v BLOK pa jo boš vidu...😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Avto za osemdesetletnike ...
Napisano
pred 15 minutami je dvorjan napisal:

Ne drži.

 

Veš, kako je odreagirala moja mati? Takole:

 

- A si ti ziher, da bom jaz to znala?

- Do bom temu kos?!

- To zagotovo ne bo zame! To je za vas tamlade.

 

... in po 15 prevoženih kilometrih ...

 

- O, to je pa "izi".

- Kako zdaj deluje oni tempomat?

 

Pa po parih obiskih se zdaj tudi javnih polnilnic ne boji več. 😃 Ravno včeraj mi je poslala MMS, kako je nafilala baterijo do 100 %.

Vse to je odvisno od razgledanosti in volje ter radovednosti 80 letnika... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.