Skoči na vsebino
Fajsula
Napisano

Jzt sm dal na miato itak od bmwja znak, tko da bo ?ist obi?na ?vaba jutr, pol ji pa povem da to je ubistvu japonec. Upam da me ne skensla, ker mi je res v?e? :wub:

 

Bom pa poro?al definitivno...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Fajsula
Napisano

Jzt ti moram nekaj povedat. Da sm ji pisu predv?eri?nem, pa greva jutri na pija?o...sej ne bo to motilo kolega a? Sam res, zmer bolj sm gledu njene slike, mi je kr v?e? ratala, tko da...upam da kej bo no...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Fajsula
Napisano

Kot sem rekel tega ni naredila meni, ampak mojemu dobremu prijatelju.

MMS tajnico je vklopila takoj,ko je izvedela da je prodal Audi A4 in si zaradi stiske kupil Renault Clio.

Itak da ?e bi bila trezna ne bi tako vneto odpirala svojih profilov na portalih,

 

Izvedel sem tudi to, da na veliko zavaja vsakega, delodajalci pa se je na veliko izogibajo

 

Sej za moje pojme je ?u clo na bolje :)

 

Nared si fejk profil pa jo zjebi, jzt bi, sam nimam ve? cajta za take stvari :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Fajsula
Napisano

Se ti ne zdi nesramno,da ti nekdo vklopi MMS tajnico brez razloga, s tem da s teboj ni spregovoril niti besede?

Kaj potem sploh ?eli in i??e?

 

Se ti ne zdi ?koda ?asa da se sploh ubada? s tako?

 

Pa prosim, a se sam men zdi al so eni tipi ratal take pić*ice? Samo ?e jamranje prebiram, ne mara me tu, ne dvigne mi tam, ne odgovori mi drugje, nikjer nobene resne...Big deal. Jzt sm bil isti v?asih, pa pol vid? da to nobenmu ne pomaga... :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

Ko je tvoj o?ka s tabo v gatah, ?e v osnovno ?olo hodil, sem se jaz z Kuzmi?em v fi?ku po Gorjancih vozil.

 

?e je tko, potem pozna? tut mojga o?ka ker je prakti?no doma iz tistih koncev ;) Pa bi reku da je tut kdaj vaju z Kuzmi?em v miniju po?u dol po Gorjancih :D

 

Fora je pa v tem lej, ti kar za vsazga napi?e? kako pozna? tega pa onega, ampak skriva? se pa za tipkovnico in nih?e te dejansko ?e ni videl. Kako naj potem vemo da nisi 10-letni froc k se iz?ivlja po forumu?

Samo moje razmi?ljanje...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.