Skoči na vsebino
Kava
Napisano
pred 4 urami je TBA napisal:

Hahah pred spanjam se enga Monsterja glih da se lahka spi😁

Mojster, kje si pa ti bil 🤔

Sem že mislil, da si Mazdo prodal.... :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 2 urama je Jest napisal:

To je odvisno od organizma… Jaz lahko spijem kavo in grem spat… ;)

Enako...😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Agregat za rezervno napajanje stanovanja
Napisano

Po raznih testih je to olje Mazda dovolj dobro, ker je narejeno in prilagojeno za Mazdin premium X motor! Cenovno je pa zato tako  ugodno, ker ga izdelujejo v Total-u, ki je med večjimi izdelovalci olja... :prstgor: Jaz vem, da ne bom experimentiral, ker tako ne delam več kot 10kkm/leto.... 👍

Je pa pod temo OLJA bilo po laboratorijskih testih dokazano, da to olje dosega dobre rezultate in kao ni veliko slabše od zelo dobrega MOTUL olja, ki je pa dosti dražje... :zvizga:

Bolj je pomembno kako je olje pri dizlih, ki običajno delajo dosti več km.... :danzoman:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Filmi
Napisano
pred 3 urami je Janez007 napisal:

Zvečer sem užival v filmu o Niki Laudi (CineStar). :)

 

 

 

Hvala, bomo pogledali.... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Dopust tako ali drugače
Napisano
pred 2 minutama je Boss napisal:

27 let na isto mesto? Razumem, da bi bilo tvoje, ampak.... ufff... 27let enako? 😲

 

A je res tolk dobro, da se vračaš tja, al le nostalgija in ugodna cena?

Važn,da je srečn....🤗👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 3 urami je Slivka napisal:

Ko je nekdo zvedel, da sem na Soriški, je poslal SMS in si je premislil.

 

Ne vem, kaj točno je vzrok, a domnevam, da ni vzrok tista lopata...

Glej, preveč mahaš s tisto lopato.. :blink:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Dopust tako ali drugače
Napisano
pred 2 urama je MazdaBoy napisal:

To sem šel sam novembra lani v akcijo, pa je bilo že vse polno. Lahko bi mi zrihtali kabino direktno prek ladjarja, a dražje, ne vem točno kolk zdej, a mislim da je bilo cca.200 eur po osebi, pa še to najdražjo kabino, z balkonom, kar je bilo še frej. Pol sem se odločil, da ne bom še tolko doplačal in sem ostal na čakalni listi prek Pojzedona 🙂 Vse bo počakalo, če ne letos, pa morda ob kaki drugi priliki ;) 

Žena spremlja njihove sveže ponudbe in ko je kaj zanimivega je takoj akcija....😉

Če boš slučajno šel mi povej pa veliko sreče.....👍

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 1 minuto je MazdaBoy napisal:

Bini, pa ti cel dan sam kofetkaš 😛

Pa to je druga kava danes... 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Dopust tako ali drugače
Napisano (urejeno)
pred 3 urami je Janez007 napisal:

 

Imam 5 dni dopusta manj - še lanskega za ponucat. 😀

Dopust pri meni ni kakšna težava, imam pa 2 drugi, malo manjši: njegovo financiranje in čas koriščenja, še posebej, ker ga ima žena le v času počitnic, ko so cene x 2. 🤣

 

Pa kolk pol to zapravita za dopust/ potovanja letno, Alex, Bini? Na osebo okoli 10.000/leto? Glede na ta program. :)

 

Nisem v plačni skupini J, ampak tole vajino lahko samo gledam z izbuljenimi očmi. ?zmeden? 😂

 

image.png

Ni toliko na osebo..... 😊

Bolj skromen avto, otroci že pri kruhu, hiša bolj kot ne porihtana in ostane kak € za potovanje in dopust😉 Večji problem kot denar je dopust, premalo ga je.... 🥴😟 Ko bom pa v penzijo šel bo pa ravno obratno..... 😊😉

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Dopust tako ali drugače
Napisano
pred 28 minutami je MazdaBoy napisal:

 

Kaj to greš s Pojzedonoma ali s katero drugo agencijo? Morda greva skupaj, se vidiva. 🙂  Sicer je malo verjetno,vse razprodano, ker sem 5 v čakalni vrsti. Dvomim, da jih bo tolko odpovedalo 🙂 To bo moralo biti super potovanje, glej da boš kej poročal, ko se vrneš. 😊

Držim pesti, da se vidiva, ker res grem s Pozejdonom in upam, da še kdo odpove.... 😊😉

Ti niso mogli dodatno zrihtat kake kabine ali je kak drug razlog.... 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Dopust tako ali drugače
Napisano (urejeno)

Pri meni je bilo lani toliko izletov in vsega drugega,da se bo letos toliko vsega težko izvedlo ,ker še vse od tega kar je v planu ni 100% potrjeno a se pustim presenetiti v pozitivno smer.....👍

  Sredi februarja 3-4 dni smučanja na Rogli.

  Zadnja dva tedna v aprilu za 12dni čez atlantik na Florido- Miami in naprej z križarko po Karibih🤗

  Sredi junija za 3 dni v @Slivka ine kraje......😊😂 Mogoče še do @Alex a na kozarček ali pivo.....😉

  Sredi julija za 10 dni po skandinaviji in obisk božičkove dežele in še kaj zanimivega na tej poti ☺️

  Enkrat avgusta skočim po dolgih letih spet na Triglav (5tič),če bo dobro vreme....🤔

  Septembra grem spet za en teden po jadranskih otokih,tokrat gremo pa na Rab....:prstgor:

Mogoče se še kaj pokeglja a bomo že namesto tega našli kaj zanimivega......:nevem:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 3 urami je MazdaBoy napisal:

 

Morda zdej, če kupim mazdo, pa zraven nafehtam še eno skodelico 😉 

Jih ni več za zraven, zdaj imajo druge stvari.... 😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.