Skoči na vsebino
Kava
Napisano (urejeno)
pred 20 minutami je FuManchu napisal:

Črna bi mogla bit al? 

..... al pa tole..... 😊😉👍

167515777795575668868502602111.jpg

16751578186815922923836188725767.jpg

16751586538112512913152268692515.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Dopust tako ali drugače
Napisano
pred 9 minutami je AmpeR napisal:

Gledamo destinacine na HR za morje in ne moreš verjet kake cene. Ful so podražili. Npr. isti hotel, isti termin, 5 oseb na Rabcu je letos 1000€ dražje napram lani :-0 Ma kaj si mislijo?!

 

Ima kdo kako idejo, kam se splača it? Iščem apartma, mobilno ali hotel blizu morja za 2 odrasla in 3 otroke do dalmacije....

S katalogom Relax in sonček in.....si pomagaj ti bo najlažje.....👍😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
Pred eno uro je Mraušk Mčk napisal:

Res je, Aleks. Čist prav imaš. Tega je zdaj pri nas toliko da ne moreš verjet.

 

Prejšnji teden v strogem centru Moravč (oštarijja). Sedijo trije moškimed 30 in 40 leti za mizo. Čeprav so dokaj dobro govorili vaško slovenščino, sem takoj vedel, da so ruski vohuni. In kako sem jih razkrinkal? Čeprav ga znamo slovenci kar dosti zlizat, so oni prakticirali prav ruske količine (ene 5x toliko, kolikor sem do sedaj v naši krajih videl najbolj natrenirane Slovence.

 

Ampak najbolj zanesljiv znak da so ruski vohuni je bil pa to, da so v oštariji, kjer točijo dobro Bernard pivo, pili eno scalnico iz flaš s peterokrako zvezdo. 

Bernard je res dober,sploh temen....🤗👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 29 minutami je Slivka napisal:

Ma, če ti po pravici povem, ko takole pogledam okoli sebe,...

 

A verjameš, da me včasih prime, da bi šel ven na tablo pogledat, če nisem res v kakšni taki ustanovi...

 

In, ne boš verjel, dostikrat na kaj takega pomislim, ko se pogovarjam s svojim novim šefom...

 

Tako da očitno ni samo Polje 'Polje' ampak je takih 'Polj' polna Slovenija...

Ti je golob stopo na prste.....🤔😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano

Brez skrbi, citronček pali kot mina pri - 8 in 1.kofe popit že ob 6.30, zaj se pije pa bel kafe..... 😉👍

IMG_20230130_114117.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 6 urami je Slivka napisal:

Mislim, da sem jaz največji je##č na tem forumu!

Zakaj?

Pol leta se je##m z drvmi, pol leta pa s snegom...

Sam si si kriv.....:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 4 minutami je Jest napisal:

Dobil zelo slabo sliko moje Mazde od Kranjskega redarstva in zanjo hocejo 20€ (s 50% popustom) ... Menda sem divjak, ker sem peljal 9 km/h hitreje, kot je dovoljeno ... 🤪

 

 

image.jpeg

Naj te potolažim, sem večji divjak s 12timi kilometri čez 50 in 60€kazni😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Agregat za rezervno napajanje stanovanja
Napisano

Ko so se pred več kot 30 leti pojavili na najmodernejših avtih aluminijasti motorni deli in podvozju so eni kar skakali od smeha, mojo sem držal za "muco", da se ni polulala, kaj pa danes.... 🤔 Razvoj gre naprej, vsaj zaenkrat..... :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
Pred eno uro je TiEn napisal:

Če bi jaz zdej v tem vremnu pral, bi neslo vodo k sosedu al pa v sosednjo vas :D

Sosedi ga lahko opereš, bo vesela... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Agregat za rezervno napajanje stanovanja
Napisano
pred 9 minutami je Slivka napisal:

Ja, to se pa strinjam!

 

Naša petka ima 350.000 km in na motorju sploh še ni bilo okvare. Je kar nerodna situacija, ko vsake toliko peljem kakšnega sodelavca, ker ima avto na servisu, mene pa nikoli nihče ne pelje. Posledično se jaz vozim zgolj in samo v Mazdi, ostali sodelavci pa v različnih vozilih, kar pomeni, da so bolj razgledani, jaz pa zaplankan vidim samo svoje Mazde in nič drugega. Tako da se tu kar strinjam, Japonci ne znajo narediti dobrega dizla...

Torej imaš veeeeeeliiiiiikooooo srečo.....:jupiii:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.