Skoči na vsebino
Jamralnik v2
Napisano

Enemu se pa zeloooo mudi ... :rolleyes: >>

 

Ne re?em da bi jo za glih ujel, ampak je bla ?e tok cajta pr?gana... ?zmeden?:blink:

 

 

 

 

btw...kjer sodni dan je zuni, a je kdo kej narobe naredu? :hohoho:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Ne vem, mi smo imeli doma ?e 12 Renaultov, povsem brez problemov. Katrca, 2x Petka, Clio I, Clio II, Megane I FL 2x, Megane II 2x, Megane III, Scenic in trenutni pri hi?i Espace :jezicek:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Kjera lepa dirka, kot bi mi kdo bral misli, najprej sem hotu varnostni avto, da ne bi slu?ajno Vettel kaj preve? plaval dalje, potem sem hotel da odstopi, za piko na pa ?e zmaga Ferrarija :D Me zanima ?e bo naslednjo dirko tut tko :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Diplomiru sm iz internetnih povezav...cel vikend ni delal, zdej sm se pa na router povezu pa ga na novo podru, kr dela... :blink:

 

Tko da niti nism kej na teko?em kaj se je dogajalo z ostalimi mazdami :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Zdej al se heca? o teh 30 letih, al pa nisi 87 letnik ;) Itak je pa tri?etrt slovencev takih da pravjo da je Senna najbolj?i, pa niso vidl niti ene dirke od njega.

 

Jzt ne bom trdil kaj je, ker ga nikol nism vidu dirkat, edino kar sm si potegnu dol, va?u se pa s tem kok ?asa spremljam formulo pa tut ne bom, ker je đabe.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Ima? prav lahko vozi do osemdesetega leta pa NIKOL nau Senna. :rispekt:

 

stari primerja? hru?ke in jabolka no...en je nau?en talent drugi je pa naravni talent, ampak vsak je po svoje najbolj?i. Zame sta oba 1a, dolo?enega obdobja...oba mata pa svoje pomankljivosti...Kot bi jaz rekel Senna tudi ne bo NIKOL Gilles, pa glodajte zdej :jezicek:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Sej jzt bi bil tut jezen, ?e bi imel recimo Alonso samo 2 to?ki letos :D

 

Druga? se je pa mercedes ?e opravi?il za dana?njo napako...vsaj to, ker par dni nazaj so ga forsirali da more kej dat od sebe, kako pa nej, ?e vse razpada.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.