Skoči na vsebino
Tole je pa kr smeh
Napisano
dne 6. 1. 2023 ob 18:23 je Slivka napisal:

Recept: HOBOTNICA NA HRIBOVSKI NAČIN

 

Sestavine:

- Hobotnica (cca 2 kg)

- Odojek (do 15 kg)

- Krompir

- Kruh

- Kajmak, kisla smetana, senf, ajvar, sol...

 

Priprava:

Odojka nataknemo na kol in počasi vrtimo nad žerjavico. Krompir olupimo in ga damo v lonec. Vmes postavimo tudi hobotnico. Vse skupaj zalijemo z vodo ter kuhamo na počasnem ognju. Ko je odojek pečen in krompir kuhan, odlijemo vodo. Hobotnico vzamemo ven iz lonca in jo vržemo čez plot, da nam mačke in cucki dajo mir, dokler imamo pojedino. Serviramo odojka, kruh, krompir, kajmak, kislo smetano, senf, ajvar in sol. Obvezno zraven postrežemo tudi hladno pivo.

Odlično,ta recept mi bo prišel prav za silvestersko večerjo.....😆😂🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 39 minutami je Slivka napisal:

Cepci!

 

Mene ne moti, če to kdo spremlja. Nimam nič takega, da bi mi bilo nerodno, če kdo to prebere. Verjamem pa, da obstajajo ljudje, ki imajo kaj za skriti - in tistih zdaj ne bodo smeli preverjati. In kako naj jih potem odkrijejo? In pravnomočno obsodijo?

 

Cepci!

Samo na radar hitrosti nas lahko še lovijo,velike ribe se jim pa smejijo.....:vskalo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

SUV - modna muha?
Napisano
pred 52 minutami je Slivka napisal:

 

Ja pa prav trgovec se odloči. Ali pa celo proizvajalec. Ko nekaj umaknejo iz proizvodnje in imaš na izbiro eno obliko katerekoli barve želiš, to zame ni izbira. Tako izbiro smo imeli pri Ladi pred petdesetimi leti...

Če nimaš pri Mazdi kar bi rad,pojdi drugam......👍Ne rabi vsak poltovorno vozilo😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 1 minuto je Janez007 napisal:

Ko opazujem okoli sebe, se mnogo obolelih (vročina, kašljanje, glavobol) niti več ne testira in celo ne hodi k zdravniku.  

Sedaj imamo Švedski sistem,priporočila pa to.....😊😂🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 38 minutami je Slivka napisal:

To bomo plesali.

 

Da je opravila 800 km dolgo pot, je skurila kakšnih 10.000€ (recimo, da je bila vsega skupaj v zraku kakšni dve uri). Jaz z mojim starim požrešnim dvolitrskim turbo dizlom bi na taki relaciji porabil največ 85€ za gorivo in avstrijsko vinjeto...

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/na-380-km-dolgo-pot-s-falconom-kaj-pa-ogljicni-odtis.html

Se ti ljubi.....😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pivo mi paše
Napisano
Pred eno uro je Jest napisal:

Sinoci sem pa enega takega unicil... piše, da je menda najboljše pivo na svetu :D  

 

 

image.jpeg image.jpeg

 

040F6981-12E7-4932-B8C9-AEC33954D359_1_201_a.jpg

A je res....🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

SUV - modna muha?
Napisano
pred 6 urami je Boss napisal:

uuu ja... napredek 😂🤣

Ja kakor za koga, vedno se na koncu sam odločiš zakaj kupiš tak ali drugačen avto.... 🤔 Ne more se nek trgovec odločat namesto tebe, tako je lahko le, če preveč cincaš in si nek mečkaš že nasploh v življenju... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

SUV - modna muha?
Napisano
pred 6 urami je Alex napisal:

Ne vem... Verjetno bi se jih vseeno več odločilo za cx 5, čeprav sta oba modela stara i(10 let) n precej že zastarela. Tudi face lifti jima ne pomagata več. Največ bi se jih (v resnici se tudi odloči)  za CX30. 😊

Res je. Tudi to se da. 😊

IMG_20230103_173042.jpg

Tole tako ali rako ni tema za nas ,ki imamo CX-30tke,ker imamo crossoverje.....:bravo:

Samo sliko pogledaš in ti je jasno....😊 Višina 154cm pa res ni nekaj kar bi me motilo,vsak enoprostorec in 90% karavanov ima to višino pa mogoče koga moti🤔 To so samo neke kaprice posameznikov,ki se brezupno upirajo napredku in vsemu novemu.....:hohoho:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 24 minutami je Boss napisal:

 

Včeraj je bil v Lj čudovit dan. Sem že skoraj bicikel ven zvlekel, ker je bilo res lepo in na soncu celo zelo toplo za ta letni čas. Mi je pa ratalo perilo zunaj posušit, kar mislim, da je bilo tud prvič v življenju za konec decembra.

To zadnje mi počnemo že zadnjih 14dni👌, če že ni 20 je pa vetrovno in se super suši..... 😊👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.