Skoči na vsebino
Pohvalite se,...
Napisano
Pred eno uro je Shrek napisal:

Lepo. 

Bom pa tako rekel, da ni za vsakega lepo. Tisti, ki dela težko delo v službi, bo takoj končal z delom in šel v penzojo. 

 

Ma ni nujno. Eni opravljajo težko delo, pa so deloholiki in bodo nadaljevali v nedogled.

 

Pri takih je penzija ponavadi problem, ker se začnejo obiski pri zdravnikih, pol pa že matilda kmalu potrka.

 

Sem že ogromno takih primerov doživel.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 1 uro je godlike napisal:

A bejž. Mercator je trgovina kjer dela trgovka in mlekarna ima trgovino, kjer dela trgovka.

 

Zakaj Mercator ima pravico tolko večjo maržo met?

Ker pač po vsak mlečni izdelek ne bomo šli mlekarnino trgovino in to Mercator ve.

 

A si si lihkar sam odgovoril? :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 1 minuto je FuManchu napisal:

Ti bom našel od enga možakarja kanal na yt, ki ima v lasti ta jajca 🤣 zanimivo, kako nekvaliteten avto je to. Pač makaronar.

 

 

Ne rabiš, nekak sem ratal alergičen na yt limače, če me razumeš 🙂

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 4 minutami je FuManchu napisal:

Kvaliteta Fix It Again Tony. Ko greš pa na servis te pa kap...

 

Servis normalno, je treba vzeti v zakup pri športnih avtomobilih.

 

Zanesljivost ni tak problem pri 360kah. Večina govoric je kot pri prvem Boxsterju za katerega vsi govorijo kakšen drek je. A ubistvu je problematičen samo en ležaj, ki sicer povzroči probleme če ga preventivno ne menjaš.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano (urejeno)

Vas čist razumem. Imam Miato, pa razmišljam o F360, ki so trenutno okrog 60K €, preden se podražijo 😀

 

https://m.mobile.de/auto-inserat/ferrari-360-modena-f1-carbon-racing-seats-sofia/376972966.html?ref=srp&refId=8c5ea34d-8e18-93ea-d3f3-4604e558292a&searchId=8c5ea34d-8e18-93ea-d3f3-4604e558292a&type=ad

 

Screenshot_20240201_114937_Chrome.jpg

 

 

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano
pred 1 minuto je Tilen5 napisal:

:o

 

drugače še 5dni do začetka prestavitev in pol so že testiranja hmal :)

 

A si Haas v petek kar preskoču? :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 26 minutami je Bini napisal:

Treba je razkrinkat in odstavit še tri položaje navzdol ne pa samo ministrico, ker drugače bo šla karavana dalje tudi pri naslednjem ministru.... :nevem:

Ima Brecelj prav SD in SDS je leglo korupcije v naši državi! 😉

 

Pomoje ne samo navzdol, tudi na gor :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sex chat
Napisano
pred 45 minutami je Boss napisal:

Sej počasi boste dojel zakaj je dobro, da gotovina ostane. Jaz imam zato vedno vsaj 50€ keša v denarnici "just in case" ☺️

 

Napaka! Rečeš da maš sam kartico pa ti da zastonj k nima POS terminala :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Filmi
Napisano
pred 27 minutami je skritikrt napisal:

Meni ja sicer nepomemben...a vsaka takšna stran ja vseeno dobrodošla,ker je zadnje čase bolj "tema" okoli torrent strani...kakorkoli,al infire,blink,partis...nima veze-jaz sem za👍

 

Jaz vse bolj ali manj zadnje čase gledam tu:

 

https://flixhq.bz/

 

Ampak je fajn gledati v Braveu ali s kakšnim dobrim ad-blockerjem :) So pa kr hitro filmi in serije gor, ponavadi tudi z veliko variacijo podnapisov.

 

Ampak vseeno, ta vikend imam Lord of the rings maraton z extended deli in to sem si vseeno potegnil dol :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.