Skoči na vsebino
Kava
Napisano
pred 2 minutama je NevLado napisal:

Dolžnost kliče, nadomeščam Binija s sliko kave, očitno se je zataknil v močvirju :lol:

 

null

image.png

Zdravo mojster sem ravno v beli Ljubljani, pravzaprav v močvirju na kofetu, Evo fotke.... 😉😂

16684176913736069493127819906541.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)

Sem zelo vesel, da je tisto bluzenje o smrti cepljenjenih v dveh letih ni uresničil.... :jupiii:Za necepljene sem pa tudi vesel, da so nekako preživeli to vihravo obdobje Kovida in vladavine JJ.... :bravo:

A psi lajajo karavana gre naprej.... 😉👍

 

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je Matick napisal:

Meni ni jasno, zakaj bi zaracunov cloveku zdravljenje? Sj vsak mesec vsi placujemo zavarovanje, eni ga placajo ful vec za solidarnost s tistimi ki imajo manj.

Ja točno tako je a velik problem vsega je rizičnost nekaterih zavarovancev, ki namerno z zavedanjem bremenijo zdravstveno blagajno (alkoholiki,kadilci vsi adrenalinski športi itd...☹️Tisti bi morali pač še kak % dodati zraven,da bi bilo fer do tistih,ki živimo bolj zdravo. Preden pa naredimo to je pa potrebno odpraviti vso korupcijo v zdravstvu in še marsikaj drugegana tem področju.👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Predsedniške volitve; 2. krog
Napisano
Pred eno uro je Jest napisal:

To beres od drugih takih ravno na teh druzbenih omrezjih ali imas kaksen uraden vir?

 

Sicer pa, v katerem sporocilu vidis krsitev volilnega molka? A to, da nekdo napise +1 pa -2 in podobno? Ali to, da eni stalno ponavljajo, koga bodo volili in zanicujejo tiste, ki drugace mislijo? Ali kaj tretjega, kar mi ni padlo v oko? ;)

 


 

 

Po radiju 202 in drugih lokalcih. Večino kar si naštel,drugače mi je pa vseeno kar veselo nadaljujte😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 7 urami je Bini napisal:

Ta tema ni več aktualna, smo leta 2022....😊😉

Kovid je danes še samo grd spomin na dve leti nazaj..... :nevem:

S prvim stavkom je konec,ker je tema spet aktualna,z drugim se pa pravzaprav strinjamo " grd spomin " na zadnji dve leti......😉👍

Je pa res,da ste eni trmasti in vedno kontrirate☹️ Dve leti nazaj je bil virus bolj smtonosen kot danes in kaj je tu nerazumljivega....🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali se to res dogaja v tej kokoški?
Napisano
pred 17 minutami je Boss napisal:

Ja seveda, verjetno bodo napisali vse podatke, vključno z naslovom, e-mailom, GSM številko in katero člansko partijsko knjižico ima pri sebi.

 

WWW.ZURNAL24.SI

Policija je predstavila dosedanje ugotovitve preiskave o dveh napadih v centru Ljubljane. Medtem ko so napadalca Nike Kovač že našli...

 

Zakaj pa ne.....🤔🤔🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 45 minutami je MazdaBoy napisal:

 

Pa ne, da dežuje pri vas v LJ? 🙂 V Zasavski dolini se je celo mal sonce pokazu 😉 Je pa res že cel dan bolj klavrno, a ni sile zaenkrat 🙂 

Ne pri nas,pri njih v Lj.Jaz sem iz lepših koncev......:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 44 minutami je MazdaBoy napisal:

 

U redu cena pol. Kolk je kej pr pooblaščenem, 500€? 

4 leta nazaj je bila 500€, kasneje enkrat so mi jo ponujali za 300€ kot redni stranki....😂

Drugače pa so te na netu praktično identične originalni na servisu.....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.